Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
22. sep 2012

tak a ja pridávam soju prvú tortu na zakázku a hned svadobná.Dala mi zabrať,ale vdaka vám sa mi celkom podarila.Aj tie ruže a lalie celkom ušli no ešte treba pocvičiť.

eliska22
22. sep 2012

@pristela no teda neskoro som si to prečítala, už to kuriatko nestihnem upiecť 😝 😀

ajka82
22. sep 2012

dalsi kusok do zbierky...ospravedlnujem sa autorke ale zakaznicka si zelala presne taku istu a neprehovorila som ju... ze sak ja som videla, ze ste uz robili husenicku, ale ja by som pre malu chcela taku istu ako je na obrazku 😅

adrika202
22. sep 2012

posledná tohto týždnová..darovacia svadobná 🙂 korpus s vanilkového acidka,ananásový krém 🙂

dada2007
22. sep 2012

@ajka82 ja mám tiež objednávku na húseničku, že ešte mi dajú vedieť......ale na 95% je to tiež húsenička od Danky......tak uvidíme 😉

alenv
22. sep 2012

@simasa já to neumím😀 ale tenhle dort bude na oslavu chlapečka a jdou k profi fotákovi a prý mi spešl nafotí jen můj dort pro mě tak s tím počítám 😀

lokalistin
22. sep 2012

Dobre ranko!
Baby ukazem vam moju celkom prvu tortu,pretoze som dostala objednavku,ze chce taku,ale bez macky je to asi 40-rocna zena.Takze sme sa dohodli ruzova s bielymi margaretkami. Kedze je starsia nechcela som to mat ako pre male dievca,alebo krstiny a skombinovala som to s hnedou.Dufam,ze sa im bude pacit. To je pre tu co sa handrkovala s cenou. Ja to neratam na kila,ale torta mala 4kg. Mramorak vanilkova plnka dole a cokoladova hore -podla zelania.

lokalistin
22. sep 2012

A toto je pre nich kvetiniek som nachystala,aby stacilo a skoro nic som nepouzila

vlada111
22. sep 2012

@lokalistin je krásna, môžeš byť spokojná 🙂

petkaa28
22. sep 2012

Baby naadherne torty ste zase porobili 🙂 Pridavam aj ja moju trosku 🙂
A do stvrtka mam volno :D

lokalistin
22. sep 2012

@vlada111 dakujem ti no neviem ako bude pani reagovat na tu hnedu 😒 ,ale mne sa paci 😉 🙂

halienka
22. sep 2012

Ahojte babky, neviete prečo mi popukala poťahovka? Môže byť teplom, mám v kuchyni 24 stupňov ☹ Je nová, smartflex velvet, kúpená vo štvrtok, farbená gelovkou, predtým som takto isto 3x už robila a nikdy nebol problém a teraz mi pukala, akoby už schla...alebo žeby som ju pridlho vaľkala?

lokalistin
22. sep 2012

@halienka skor mozno si ju mala dlho na vzduchu a zacala uz schnut,myslim mozno baby napisu inac

lokalistin
22. sep 2012

baby u mna v byte je taka kosa, vcera jak som sla do roboty som si vytiahla maslo nech zmäkne,ze ho potom vymiesam a potriem tortu a prisla som po 8-ich hodinach domov a maslo tuhe.Este som nechcela zapinat kurenie, ale dneska som zapla-ono potrebuje dva dni kym zacne hriat tak dufam,ze sa neotepli lebo potom zas potrebuje dva dni kym vypne 😀 😝

aduskatt
22. sep 2012

ach zeny moje, tak som dobojovala s husenicou, nestihala som, este som musela zavolat, nech pridu neskor, aj tak este asi 15 minutcakali v autze, v tom strese som ani odfotit nestihla.teda, zabudla.ale slubili mi foto🙂))..a paaaacila sa🙂) veeeeelmi mili ludia to boli🙂......a ja som siahla na dno svojich sil, ked som 6 kopiek naplnila, obtrela, potiahla a ozdobila za 3 hodinky.samozrejme, ani hmotu som nemala nafarbenu🙂) o deviatej mi uz bolo zle od zaludka a zakazdym, ked som mrkla na hodiny bolo to horsie a horsie🙂

aduskatt
22. sep 2012

@halienka mozno si dala vela farby, vtedy zvykne tiez pukat

aduskatt
22. sep 2012

...a hor sa na stretko, dokukania, priatelky🙂

salonka1981
22. sep 2012

Ahojte,tu sú tortičky z tohoto týždňa.Ja som s nimi taká strašne nespokojná,každá má milión chýb 😠 A mám presne 100 tort odkedy som začala piecť pred rokom a pol a stále to nevyzerá tak ako si predstavujem ako by mali vyzerať 😀

maya30
22. sep 2012

@alenv ten spodok je neskutocny, uz som to niekde na flickri obdivovala, ale ja by som sa do toho nepustila...tesim sa na tie profi fotky

maya30
22. sep 2012

@salonka1981 všetky sú krásne, chybu som nenašla ani jednu jedinu 😉

maya30
22. sep 2012

ja som mala tento tyzden len jednu ale zato dala zabrat...robila som podla fotiek, chatu, auto aj chlapika, spodok mascarpone s malinami, chata je z valkanej dobosky, dufam ze zmakne, lebo ked som ju robila bola ako kamen, vaha 7kg, presvihla som o kilo 😕

rapunzel1
22. sep 2012

@alenv nádhera zostala soom s otvorenou pusou

dajna11
22. sep 2012

tak dokončené....čoko rychlovka pre rodinu ideme oslavovať,nieje to veru bohviečo,s tou čokoládou je des robiť...ale tak je velké,snád aj bude dobrá.....a kittynka....pre malu slečnu 😀 😀

dajna11
22. sep 2012
dajna11
22. sep 2012

@salonka1981 ty trdlo,ved sú prekrásne...bez chýb,ja nič nevidím,sú čisté,rovné krásne farebné 😀

mimcak
22. sep 2012

@salonka1981 nadherne dookola ich obdivujem a dúfam nevadí,ale ukladám 🙂

mizulienka
22. sep 2012

@salonka1981 s cim si nespokojna? ved su nadherne, kazda jedna. 😉
@dajna11 perfektna kitty 😉

mamina1978
22. sep 2012

@salonka1981 Nadherne torticky 😵 😵 😵 😵 😵

lifinka
22. sep 2012

@miciatko děkuji, kupovala jsem na mimibazar.cz,
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=6&user...

lifinka
22. sep 2012

@adrika202 náderné mají povlečení akorát ke mě do ložnice🙂 (postelový dort)