Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
23. feb 2013

@jakelina jo děvče, možná to asi nechtěla pochopit, že krát tři 😀

lamps
23. feb 2013

@halienka tá je krásna 😅 😅 😅

viera6
23. feb 2013

@zuzana_1 on sa v skutočnosti až tak neleskol to spravil blesk 😉

blcha
23. feb 2013

ahojte babuy rychlu pomoc potrebujem insiracie na tortu minecraft idem uz dnes piect a neviem nic najst

blcha
23. feb 2013

minercraft

vecernicci
23. feb 2013

@blcha našim klukům se líbí tenhle, ale je fakt náročnej, mám ho uložený jako inspiraci na jejich narozky

elfka.elfka
23. feb 2013

Ahojte baby, idem prvy krat kupit smartflex velvet, ako dlho vydrzi otvoreny? Skladovat ho mam v chladnicke? Dik 🙂

jakelina
23. feb 2013

@elfka.elfka stačí v chladnu ve špajzu, vydrží do konce záruky

lifinka
23. feb 2013

@jakelina to je neskutečné, někteří lidé, myslím ani nepřemýšlí.... 😠

jakelina
23. feb 2013

@lifinka a co u vás, plno dojmů a jste si vzácní co?? 😉 Manžel si hned užije s klukama sníh 😉

mima1311
23. feb 2013

@halienka naaaaadherna je , juj , 😵 😵 😵 ako prosim ta robis to foto bez pozadia ?

lifinka
23. feb 2013

tak holky, jsme kompletní rodinka, z dortu byl muž nadšený, ale více z dětiček 😵 😵 😵
no představa, že bych měla jet pro něj až dneska, tak nedojedu venku sněžíííííí od noci a je tu děsného sněhu....uf

elfka.elfka
23. feb 2013

@jakelina dakujem 🙂

mimcak
23. feb 2013

@vecernicci je to by bolo super,ale iba ak ťa to nebude nejako zaťažovať. Potom mi napíš ako s peniažkami. Ja sa chystám v lete k sestre do čiech,ale dovtedy ešte ďaleko. Ale určite tam navštívim tých vaších šikmookých 😀

halienka
23. feb 2013

@mima1311 ja mám grafický program Corel a tam je taký podprogram Photopaint, kde sa dá všeličo robiť z fotkami, a je tam možnosť Guma a tou vlastne akoby vygumujem čo chcem, teda tuto to pozadie. Ale je to trochu prplačka 😀

eliska22
23. feb 2013

@lifinka jééééj, tak už máš doma všetkých mužských pokope 😵 😵 😵 😵 😵

macamac
23. feb 2013

@halienka ahoj. a aký korpus si robila?
ja idem poobede piecť a prvýkrát poťahovať. mám K2. nevieš, 8je to dobrá hmota?
som z toho jeleň 😅 😀

timotejkabrejkova
23. feb 2013

@jakelina A čo povedala potom zrušila objednavku???

gabina275s
23. feb 2013

ták a mám víkend voľný , moja posledná

zsuzsu
23. feb 2013

@blcha no mna to caka teraz na stredu ale oni mi poslali tuto fotku tak take nieco mam spravit. 😒 aj ked mne sa lubi viac to skladane (kocky) lebo to sa viac podoba na tu hru. Ale co uz neni to pre mna 😀

muffinka8
23. feb 2013

@lamps tortička s princeznou a macíkom je prekrásna 😵 hneď si ju ukladám. Nemá chybu 😵 škoda, že tu nie je smajlík čo tlieska 🙂 🙂

muffinka8
23. feb 2013

@lamps a ešte mám otázočku 😅 to také tieňovanie na kraji žltej hmoty je gélovkou či práškovou? Lebo ja nám skoro na každej druhej práškovej napísané, že len na dekorácie, teda nejedlá 😖 tiež by to mohli aj v obchodoch písať k tým farbám.

vecernicci
23. feb 2013

@lifinka a poznali ho vůbec kluci? hlavně prcek 😉

vecernicci
23. feb 2013

@zsuzsu ale na téhle jsou zase zombíci, jak říkají kluci 😉

ajka82
23. feb 2013

po 3 hodinach spanku, lebo moje mladsie dieta zaspalo az o polnoci pridavam na dnes... jedna je pre nu(bob a bobek) a lodicku pozem podakovat jednej z vas 😉

lifinka
23. feb 2013

@vecernicci Ivošek v poho 😀 , no Matyášek na něj zíral, jako na cizího, ale myslím si, že dneska můžu říct, že je vše ok, vidíval ho na skype a fotkách, ale hlavně si myslím, že mu pomohl tátův hlas 😉

lamps
23. feb 2013

@muffinka8 ďakujem 😅 😅 😅 😅, je to robené práškovou Sugararflair, aj ja mám aj farby, na ktorých je napísané, že sú určené na dekorácie, ale sú netoxické a pýtala som sa aj u nás v obchode, či môžem nimi maľovať na tortu a povedala mi, že áno, že telo ich nestrávi a vylúči ich.

zsuzsu
23. feb 2013

@vecernicci :D ja tu hru nepoznam :D lebo ked som hladala ja niake inspiracie tak same kocky mi to vyhodilo a potom mi oni poslu fotku a tam je trava atd. Len aby to potom oslavenec spoznal aku tortu to vlastne ma 😀

mimcak
23. feb 2013

Pridávam aj ja svoju ďalšiu.Už aj odovzdanú.velmi boli spokojný. 😅 chceli mackou a nejaké loptičky ostatné bolo na mňa ako urobím. 😵

jakelina
23. feb 2013

@timotejkabrejkova opověděla, že se ještě ozve a nic 😀 😀 😀