Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mirinecka
9. jún 2013

nádherné torty ste zasa všetky porobili, dúfam že raz sa aj mne také podaria 🙂 a pridávam konečne moju, vďaka vaším radám čo tu píšete sa mi vydarila 😉

simasa
9. jún 2013

@sticker Jani, ďakujem, ale sa tu dobre rehocem, lebo krabica je originál papierová 😀
Neviem síce, či môžem ja robiť kurzy, ale tak keby si niečo potrebovala ukázať a budem to vedieť, tak sa môžeme dohodnúť, dobehla by som, veď to je kúsok k Vám.
Krteček a paraplíčko...

viera6
9. jún 2013

baby prosím vas existuje vykrajovačka na listnatý kvet monstera..to je ten velky list....

foto je požičane...

dajna11
9. jún 2013

@pristela pošlem ti veterník?🙂

ajka82
9. jún 2013

@pristela dakujem pekne 😵 tak idem na to, vo stvrtok vecer ma byt uz na ceste k majitelom domov 🙂

ajka82
9. jún 2013

@viera6 taky som si veru nevsimla este, ale ked ja som nemala vykrajovacky, tak som si urobila saklovu z papiera a podla nej vykrojila

mamcas
9. jún 2013

Ahojte 🙂 Ja viem, ze furt otravujem s dakymi tapetami, ale teraz by som pre zmenu potrebovala nieco na promociu 🙂 Bez postavicky, nieco pekne, mozno ine, pre babu Ing. 🙂 A tie originalne na krstiny stale zbieram 🙂 Dufam, ze Vam nevadi, ze to takto pytam, ale ked ten gugel ma hrozne fotky :P kujeeeeeeeeeeeem

pristela
9. jún 2013

@dajna11 oooooooooo, posli, poslii, pri veterniku kaslat aj na líniu 😀 😀 😀 😀

maya30
9. jún 2013

@mamcas snad pomoze 😉 a tie na promociu by zaujimali aj mna, ale ja uz tu ani nepytam, lebo odpoved nikdy ziadna...

mamcas
9. jún 2013

@maya30 jezis tie su krasneee 🙂 presne take nieco som myslela, len neviem ci to aj zvladnem :P ukazem kamoske, pre ktoru ma byt torticka a uvidime 🙂 joj to je uplne vidno, ze su zahranicne...

pristela
9. jún 2013

@maya30 😕 😕 😕 preco ziadna? vsak ja stale citam ako holky radia a stale to iste dookola, jasne ze od štvrtka do pondelka tu neradi nik , bo to kazdy pecie , ale ked si pozries strany dozadu tak na kazdej jednej je nejake poradenie 😕 a zas ak sa niekto pyta to iste co bolo o dve stranky dozadu a este o dalssie dve zase je logicke ze uz ziadna holka nema chut opakovat to , alebo prosto len nevedia poradit tie co prave citaju a tie ostatne zas spätne nečítaju 😅
Mne zatial poradili babenky vzdy , ale niekedy opakujem otazku aj 4x pokial si vsimnu alebo je na "linke" niekto kto vie poradiť 😵

dajna11
9. jún 2013

@pristela jaj moja tzebe by ani tona veterníkov neublížila 😀 😀 😀

maya30
9. jún 2013

@pristela ale nieee, ja myslim inspiracieee...som pytala uz asi 4x za ten cas co sem chodim a nic, vsak neva len kopu casu furt zabijem na kompe, a radit poradia to zas hej 😵

pristela
9. jún 2013

@dajna11 ty si fffftipnááá 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
9. jún 2013

Babky, ja mám takúto inšpiračku na promócie, tá prvá mi príde vcelku taká jemná, ženská, aj keď nie dáko strašne originálna, ale pre ženu v pohode myslím si, tak hádžem do pléna, ak vám pomôže 🙂 a pridávam aj ďalšie, možno vám pomôžu 😉

dajna11
9. jún 2013

@pristela ja len pravdu,nič než pravdu 😀 😀

sticker
9. jún 2013

@simasa Počkaj, ja som zase vedela, že tá krabica nie je pečená 😀 😀 😀 Len som myslela, že to si ty tak pekne ešte aj krabicu naaranžovala 😀 Takže to si mala origoš z nejakej košele? 🙂

jenie123
9. jún 2013

Kocky dakujem za pacitka a neskutocne uzasne torty ste sem pridala.. poctivo som opacitkovala a ulozila.. 🙂))

baby, este raz by som vas chcela poprosit o tapetku svadobnej torty v bordovej.. mate nejake? a este neviete kde by som zohnala bordovu stusku.. v galanterke ci maju aj niekde v e-shopoch s cukrarenskymi potrebami?

adrika202
9. jún 2013

snickers pre mojho exmanžela 🙂🙂 to bola vážna objednávka od nášho syna ,že na deň otcov 🙂 ale vtedy nestíham tak má den otcov o týžden skor 🙂 🙂

mamcas
9. jún 2013

@halienka Jej dakujem pekne 🙂 Ta prva je krasna, ale tie boky netusim ako spravit :( Super je aj ta cerveno-cierna, ukladam a pytam ktoru budu chciet 🙂 je zaujimave, ze vy mate take pekne ulozene a na tom guglovi nist nie je... esteze ste sa tu takto pekne zgrupli 😝

zuzana553
9. jún 2013

dobry den, chcem vas poprosit o radu alewbo nejake inspiracie. moze byt svadobna torta - kniha?
dakujem

halienka
9. jún 2013

@mamcas to na tej prvej na bokoch je stencils - ja som to tiež ešte nikdy nerobila, ale to sa kupujú také šablónky, v ktorých je ten vzor vyrezaný, tie sa priložia na tortu a celé sa to natrie nejakou krémovou hmotou - tiež neviem akou 😀 natenučko, potom dáš šablónu preč a ostane tam len ten vzor, ktorý je vyrezaný v šablóne. Mne to nepríde moc ťažké ale určite to chce trochu prax a teda tiež vedieť akým krémom to potierať 😝 😀 Tiež sa chystám si to jedného dňa vyskúšať 😉

mamcas
9. jún 2013

@zuzana553 Nieco ako kniha spolocneho zivota? Asi by sa skor hodila na nejake vyrocie svadby podla mna 🙂

aduskatt
9. jún 2013

@mamcas boky sa robia ces sablony, vola sa to stencil, bud sa miesa cera s cukrom a farbou, alebo sa da malovat priamo trosku hustejsou farbou

mamcas
9. jún 2013

@halienka No prave som si pozrela video od aduskatt a teda netusim akou gebuzinou to ujo natieral :P Ja sa musim este kooopu veci naucit, tak toto asi prenecham tym sikovnejsim 😝 Ale je to kraaaasne, to je fakt 😅

mamcas
9. jún 2013

@aduskatt a nie je to moc tazke? skusala si?

aduskatt
9. jún 2013

@mamcas jasne, skusala🙂 tieto srdiecka su stencilove
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/aduskatt/alb...

aduskatt
9. jún 2013

@mamcas hore som ti napisala, ako sa robi ta gebuzina, xixi

mamcas
9. jún 2013

@aduskatt som to pridala a hned sa mi ukazal tvoj prispevok 😝 tesne po mojom 😝 No a zase mozem spekulovat, ze ci nieco nepridat do zasoby pomocok k tortickam 😝 Velmi sa mi to paci, ta torta promocna je krasna a keby som taku vytvorila bola by som na seba silno pysna 😅
A ty si to malovala cez tu sablonu ci tak "vtierala" ako ujo na videu?

aduskatt
9. jún 2013

@mamcas srdiecka som robila tou gebuzinou, mam v albume taku bielu krabicu s modrou maslou, na nej je ruza, ta je cez sablonu malovana