Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adrika202
21. feb 2014

@sticker dakujem,ano dala som si to vytlačit na fondan a nalepila na ,,krabicky,, z hmoty 🙂

jakelina
21. feb 2014

@ludkas31 já mám oba a ten první je mnohem lepší, na ten druhý mám nervy jenom, když potřebuji kousek nějaké hmoty, jde to těžko 😝

jancip
21. feb 2014

@mufik7 Děkuji za zkušenost a za fotky. Já to už měla asi moc tenké a nešlo to příliš vypínat, protože se mi to pak začalo trhat.

mufik7
21. feb 2014

@jancip áno ako píšeš aj hrúbku treba mať dostatočnú, aby sa to netrhalo. Držím palce, nech sa nabudúce podarí podľa predstáv 🙂

halienka
21. feb 2014

@jancip aby to bolo čo najhladšie tak toho treba dodržať viac, aj maslo pod poťahom musí byť čo najviac uhladené, v chladničke poriadne zatuhnuté, lebo každú nerovnosť ti poťahová hmota skopíruje, tá hrúbka ako spomínaš, je tiež dôležitá, by som povedala také 4 mm sú ideál, zas keď je moc hrubá tiež nie je dobre, bo sa s ňou ťažšie pracuje a aj zbytočne veľa minieš. A ja teda na tú žehličku nedám dopustiť, bez nej som to nikdy nemala také super 😀 😀 Všetko to postupne skúsenosťami vychytáš, neboj 🙂

ludkas31
21. feb 2014

@jakelina vdaka, takze jednoznacne kupit ten prvy 🙂

sany2
21. feb 2014

Dobre rano dievcata,poradili by ste mi ako to robite vy?Ked mate poschodovu tortu co davate pod podlozku aby sa vam to horne poschodie nekyvalo?Ja spajam poschodia tak ze si rozmiesam maslo s cukrom a dam do stredu trochu a na to horne poschodie, a aj ked je cez noc v chladnicke ta sa to horne poschodie hybe pri prenose. Dakujem za vase typy

cvikla969
21. feb 2014

kocky prosim poradte...vcera som zacala robit traktor(pouzila som keksiky,lepila ich nutelou a potiahla potahovkou,trosicku vody na zlepenie)zacala som piect tortu a kamoska volala ze mali lezi v nemocnici.ked to neham tyzden mozno 10dni v chladnicke,vsak sa tomu nic nestane?len ten traktor korpus zieme samozrejme ☹

jakelina
21. feb 2014

@cvikla969 nic se nestane, však vánoční cukroví taky jíš dva týdny a to máš jenom oplatek a nutela, nic se tam nezkazí. Já bych to ani nedávala do lednice, tam to bude vlhnout, někam do chladu, ale aby tam bylo sucho.

cvikla969
21. feb 2014

@jakelina dakujem.hmm take miesto nemam,byvam v slnecnom byte bez spajzi..tak snat ta chladnicka neuskodi

jakelina
21. feb 2014

@cvikla969 tak zavři do nějaké krabičky a dej do té lednice. Já mám dvě šatny kde netopíme, tak to dávám tam. 😉

jancip
21. feb 2014

@mufik7
@halienka Holky, díky...no, chce to zkušenost. Já to udělala fakt hodně tenké a pak mi to praskalo. Uvidíme, zda mě to od příště neodradí🙂 Toto je nakonec výsledek.

mufik7
21. feb 2014

@jancip no vidíš, to je už oveľa lepšie. Určite sa nenechaj odradiť. Každá ďalšia torta bude stále krajšia a krajšia 🙂

jancip
21. feb 2014

@mufik7 Nene, to před tím nebylo moje, to jsem použila jen pro ilustraci, abych vysvětlila to vlnění🙂

mufik7
21. feb 2014

No nevadí, to nič nemení na tom, že už napríklad táto tvoja tortička vyzerá lepšie ako tá na tom obrázku a keď urobíš ďalšiu tak tá zasa bude krajšia od tejto a tak ďalej. Chce to cvik. Ja som sa cvičila na rodinných príslušníkoch, pri každej príležitosti a každá ďalšia torta sa mi páčila viac a viac. Keď si spomeniem na moju prvú ako som sa natrápila, marcipán dotrhaný, až na 4.krát sa mi ho podarilo vôbec položiť na tortu, no lepila som a zachraňovala ako sa dalo. Som si myslela že na ďalšiu už nervy mať nebudem, no skúsila som a to už bolo lepšie. Pri tretej to už bola pohodička 🙂 Moje torty síce nie sú výstavné kusy, ale ja nie som cukrárka ani sa tým neživím. Robím len tak pre radosť 🙂

anibas
21. feb 2014

Ganache - ganache - ganache 😀 😀 😀 😀

pristela
21. feb 2014

Holčiny pridavam nocnu taku jednoduchu , malú , este mam jednu na zajtra , konecne pohodový víkendos , aspon co to predpripravim na tu pubosovu tortu 😀 teda mala by som 😀
Inak som dnes musela kupit novy fotak 😝 bo ten moj cez tie farby a cukor uz miestami prestaval posluchat 😀

dendy1
21. feb 2014

aký krém by ste mi poradili do torty potiahnutej marcipánom, svetlé cesto a plnka ovocná ( banán, alebo miešané ovocie). aký sa k tomu hodí ? dakujem

timuss
21. feb 2014

pre kamošku na meniny a narodeniny 🙂 dúfam, že sa poteší 🙂

sikag
21. feb 2014

@elamaslakova coko korpus - klasika mramorak a cast muky nahradis kakaom (ja davam na 4 vajcia 100g kakaa, niekedy menej)
@mamcas a v com preteka? 🙂 ja by som spravila auto, alebo flasu v krabici alebo prsia (to by vysla taka mensia)
@maya30 majka prosim ta ako si robila taky lem okolo torty - tusim to bola nejaka detska torta - bol taky vrubkovany a v nom vykrojene kolieska - konkretne ma zaujima to vrubkovanie, na to je nejaka podlozka alebo valcek? alebo mas nejaky zlepsovak?

dadulka271
21. feb 2014

Moja prvá čokoladová 🙂

denisak77
21. feb 2014

Zasa som rýchla ,a už mám všetko hotové.Chcela som sa tôrt rýchlo zbaviť,lebo celý týždeň som bola zavretá v kuchyni.Ja trúba som zabudla ,že chalani budú mať tento týždeň jarné prázdniny a nabrala som si torty,tak sme mali bohovské prázdniny.V pondelok sme boli u starkovcov a to je asi tak všetko,zobrala som synovca na prázdniny aby sa aspoň trochu zabavili,keď ja sa drbkám z tortami.Tak tu sú.

maya30
21. feb 2014

@sikag je to vyvalkane na vrubkovanom kartone, da sa kupit v papiernictve a kruhy vykrajane klasickou vykrajovackou, treba sa s tym trocha pohrat lebo ako som ten vrubkovany lem chcela dat na tortu tak sa mi ten vzor stale natahoval, podarilo sa mi to asi az na treti krat...

jakelina
21. feb 2014

@maya30 já mám i takovou podložku, stála kolem 60 korun a jsou na ní proužky, používám to na dětské botičky, na tu bílou část u Conversek na špičce.
@sikag

jakelina
21. feb 2014

Moje jediná na víkend, druhou mi včera zrušila paní, že synovi nepřijdou kamarádi na oslavu. Tak mě to naštvalo, jako děcko se těší na dort a pak mu řeknou, že ho nedostane, když nepřijdou spolužáci a nebude se s ním moct ukázat nebo co?? Přitom měl být tříkilový, což by v pohodě snědli i doma. Nechávám to bez komentáře, měla jsem jenom jednu postavičku a naklepané vejce v robotu, když mi paní psala. Tak žádná velká škoda. Obarvený potah jsem použila na ten dnešní, oba měly být modré.
A ten s tučňáky to je bez komentáře, nejdřív tam mělo být i iglú, pak by to bylo moc drahé a prý stačí dvě kila dort, já už měla postavičky, tak jsem kývla na menší dort a v průměru 20 cm ve formě má stejně skoro 3 kila. Tak na tom jedině prodělám a krém z mascarpone, no víkend jak vyšitý. 😝

sikag
21. feb 2014

@dadulka271 kolko si priblizne nechala schnut tie boky? a aku coko si pouzila? aj ja sa chystam prvy krat, len sa toho trosku hrozim 🙂

evicaka
21. feb 2014

Zasa chválim všetky prácičky, nestačím sa čudovať aké ste všetky šikulky.... a samozrejme aj ja pridávam svoje 🙂 🙂 🙂 🙂 idem sa venovať trošku aj sebe 🙂

halienka
21. feb 2014

@jakelina ale tučniačikovia sú krásni 😵 ja mám zas na pondelok vláčik Tomáš, vraj do 25 E nech sa vôjdem 😖 no keby to nebola zákazníčka, čo už u mňa brala 2 torty, tak to asi aj odmietnem, bo len modelovať Tomáša zaberie kopu času, a teraz mám dilemu, či dať oplátku (mám doma jednu kruhovú s Tomášom) alebo modelovať nejakého malého tomáša, nech má chlapček radosť...? ☹

akapulko
21. feb 2014

ahojte nestiham Vas pacitkovat krasne ste popiekli znova dlho som nepridavala lebo jaksi nestiham 😝 😝 😝 ale aspon dnesne sem fuknem 😲 😲 😲 az na tu macku tie fuuuuuzy sa mi tak dajak zbabrali 😝 😝 aspon tie adamkove som 50na50spokojna 😀

mia114
21. feb 2014

ahojte
moja dnesna. Celkom ma bavili robit postavicky, konecne nejake ine som robila. Aj ked zachvilu znova budem robit masu a medveda uz treti krat 😝