Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
29. mar 2015

cafte baby... tento vikend pre mojho mensieho mysiaka jedna ;) a oxvilu si vylozim nohy a vykukam si oci zase na vasix dielax

pipka
29. mar 2015

@maya30 no musime teda zas stretko spravit, nech vyskuuuusam 😅 😀 😀 😀 a ak mi to pojde, mozem peciatkovat aj ja 😅 😀 😉

pipka
29. mar 2015

@mysiatkoo mysickaaaaa roztomilaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vsetko naj zelame! 🙂

lokalistin
29. mar 2015

@livia341 tam mozes dat co chces, ja som mala obycajny vanilkovy korpus a jahodovu plnku, lebo chceli jahodovu, ale mozes dat vanilkovu, kedze ovocie je rozne hore. Ja robim vsetky plnky na jedno kopyto, rozmixujem jahody uvarim z nich puding s jahodovym pudingovym praskom(bez mlieka) a vychladnute to zmiesam s mascarpone, ja mam jahodove ole, keby bolo riedke 😉 no a naplnis, oblozis trubickami a na vrch ulozis ovocie, potom som uvarila tortove zele a stetcom som natrela to ovocie

lokalistin
29. mar 2015

Tak a moja posledna, som KO nechapem ako to zvladate tolko torticiek

elamaslakova
29. mar 2015

@maya30 nádherné tortičky všetky

haannka
29. mar 2015

@lokalistin ahoj...kde sa da kupit jahodove ole? Zatial som na neho nenatrafila...iba vanilka, coko, kokos

woman04
29. mar 2015

@haannka v Nemecku a Rakúsku 😉

lokalistin
29. mar 2015

@haannka hej v nemecku

haannka
29. mar 2015
lokalistin
29. mar 2015

@pipka isla som skumat na net tie otlacky a kukni co som nasla-no na skusku celkom staci stonkovy zeler
http://www.craftsy.com/blog/2013/11/a-collectio...

pipka
29. mar 2015

@lokalistin ale ked pozries na ten zeler. co ma v ruke, tak to isto nie je on...bo tam v strede nie je ziadna pauza medzi hlubikmi..a to potom ked natriem, tak len jedna machula by vznikla 😅 🙄 tak to mozem rovno malovat, nie? 😅 😒 😀

lokalistin
29. mar 2015

@pipka no vidis, ja som nato az tak nepozerala, ale ta spodna machulova vyzera tym robena 😜

pipka
29. mar 2015

@lokalistin ano ta spodna ano, ale to sa mi zase uz nepaci 😅 😖 to taka amatercina 😒

lokalistin
29. mar 2015

@pipka ni totalna machula, ale jak sa poznam moja by vyzerala aj s peciatkou tak machulovo 😜

mysiatkoo
29. mar 2015

@pipka aj tu dakujeme 😅

woman04
29. mar 2015

..pekný večer dievčence...dokonalé diela dávate..niektoré, (@maya30, @sikag, @pristela ...zoznam je dlhýý),nemám šancu dobehnúť,ani keby som oproti bežala 😀 😉 ..ale veď, nie sme na maratóne,hlavne,že chutia 😵
..moja dnešná, po dlhej dobe, na rodinnú oslavu ..prvý Mickey..len teraz pozerám,že som mu nejaké malé boty spravila..to len,aby som odpútala pozornosť od ostatných nedokonalostí 😀

stebota
30. mar 2015

@sikag veľmi pekné a jemné tortičky super 🙂

stebota
30. mar 2015

Ahojte dievčence ste všetky veľmi šikovné idem aj ja pridať moje víkendovky okrem košíka ten je z minulého týždňa 😉

jenie123
30. mar 2015

Ahojte kocky.. Popridávať ja svoje:

zuzin78
30. mar 2015

@jenie123 nadhera...

katarinkamt
30. mar 2015

Ahojte dievcata, som zaciatocnik a idem dcerke robit torticku na 5 rokov, mal by to byt macko, v mojom recepte je len cokoladova plnka, ale chcela by som dat 2, mozete mi poradit, aku by som mohla k nej urobit? Dakujem pkene.

stebota
30. mar 2015

@jenie123 super a toto sa dá ako stihnúť 😉

stebota
30. mar 2015

Dievčence poprosila by som vás o radu už ste objednávali pomôcky cez Aliexpress? Chcela by som vedieť vzhladom na tie ich ceny aké sú, či to niečo vydrží nemám skúsenosti za každú odpoved moc dakujem 🙂

halienka
30. mar 2015

@katarinkamt ja ku čokoládovej veľmi rada dávam malinovú, je taká kyslastejšia a výborné vyváži tú sladkú čokoládovú. Robím tak, že si rozmrazím mrazené maliny, rozmixujem, dáma variť, pridám cukor a pridám v troške vody alebo mlieka rozmiešaný vanilkový puding. Puding nechám vychladnúť a potom pridám ešte mascarpone, podľa potreby dosladím práškovým cukrom ak ešte treba. 🙂

jenie123
30. mar 2015

@zuzin78 ďakujem
@stebota celkom v pohode.. 🙂 tu poslednú som odovzdávala dnes ráno.. 🙂

jenie123
30. mar 2015

@stebota ja objednávam a v pohode spokojná..

jenie123
30. mar 2015

@woman04 ten mickey mouse je zlatučky.. 🙂🙂

grasie
30. mar 2015

Ahojte, nááádhernéé tortušky ste zasa porobili, idem si oči vyočiť 😵 😵 😵
Ja som konečne začala trošku zasa tortovať po tom mojom úraze, bo už som mala absťák, ale teda zatiaľ len tak zľahka pár modelovačiek, ale tento týždeň už konečne aj ja tortujeem tak naozaj 😅

stebota
30. mar 2015

@jenie123 som s toho počtu v šoku a to čítam že máš malé dieťa ja chodím síce do roboty a upečiem max. štyri a to ešte kde sadnem tam spím mala by som sa zamyslieť 😒