Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lenka.pav
20. máj 2010

lenjak, uz som potahovala tri marlenky, ak si kremom zatires celu marlenku, je to ok. neboj 😉

alex21
20. máj 2010

leni dakujem. 😉

lenjak
20. máj 2010

dakujem lenka

lenka.pav
20. máj 2010

kocky, nemate zac 😵 😵 😵

alex21
20. máj 2010

no prave som na tom objavila toto a celkom sa mi zapacila. Je jemnucka a aj papucky su jemne 🙂

lenka.pav
20. máj 2010

alex, veru, pekna je 😉 . podla mna su vsetky na jedno kopyto, zalezi len na farbe, aku zvolis. ked svetlejsiu, bude to posobit jemnejsie.
prave som objavila stranku, ktoru ma sofi, normalne je urobena ako od profesionala, naozaj super 😨

bianca
20. máj 2010

hojte kocky

lenka hod link

alex21
20. máj 2010

tak to je fakt pekna stranka. Juj tiez by som niekedy taku chcela mat a aj take pekne torticky ako ma sofi 😵

lenka.pav
20. máj 2010

veru aj ja. a nasla som tam recept na tu puncovu odo mna 😵 , to ma potesilo, ze jej tak chuti 😵 😵 😵

alex21
20. máj 2010

jaj kocky posli te ma spat bo budem len torty kukat. 😀 😝 Poslednu noc som spala len 1 hodinu lebo mala vracala a potom som jednu hodinu pospala od 8:00 do 9:00 co uz konecne prestala vracat a spala aj ona.

lenka.pav
20. máj 2010

alex, chod spat. lebo aj mna zdrzujes 😀 😀 😀 . a dufam, ze malej je uz lepsie a ze sa tuto noc vyspite. pa, dobru noc 😉

alex21
20. máj 2010

ok leni tak idem 😀 😀 😀 dobru noc. 😉
No a Eli zatial spi tak snad uz bude dobre. Dakujem 😉

hejdita
21. máj 2010

ahojte dievcatka
poradte co mam urobit za torticku miminku ...... je to chlapcek a teda dneska ma tyzden a pretoze otec je to clen nasej skupiny tak mu chceme nejake nieco kupit pre syna (body a take tei veci podobne 🙂) a este by som mu chcela upiect tortu najeku len mensiu ..... lebo muz chce tiez okozstovat uz dlho ziadnu nemal 😀 myslite ze treba z gulatej formy urobit slzu by bolo blbe??? a aku vyzdobu pre chlapca.....hovorila som si ze by som skusila babatko umodelovat ale teda neviem neviem 😀 😕

hejdita
21. máj 2010

jeeeej no teraz kukam navrch a asi urobim papucky je to take roztomile a meno tam napisem a bude to 🙂 dakujem 🙂

alex21
21. máj 2010

hejdy ak mu chces darovat aj nejake veci tak mu skus urobit plienkovu tortu. Skus popozerat napady na nete a do toho das aj ponosticky, hrkalku alebo nejake take blbosticky.
A co sa tyka torticky ja mam jednu podla mna velmi peknu odlozenu pre taketo male deti. Bola z tiahnuta z TOM z krstinovych. Povodne som ju chcela robit ale zakaznicka chce typicky krstinovu.

alex21
21. máj 2010

ale kludne mozes aj tie papucky 😀

martinex
21. máj 2010

ahojte...

tak auto je hotove.celkom som spokojna 🙂

anibas
21. máj 2010

Marti - pekné 😵 😵 😵 ...... z čoho je poťah K2 ?

bianca
21. máj 2010

cafte decka.Salko klokoce na sporaku a mam este hodinku cas.Za chviliu az mala zaspi idem robit korpus.Akosi som si poplietla datum a myslela som si ze 22 je v nedelu a ono neni 🙄

decka bude velky problem ked vymiesam iba maslo a salko?CHladnicka akosi strajkuje a schovala potvora ine dobroty.Mam akurat ananas (kedze na mega nakup sme mali ist dnes poobede)

dm1
21. máj 2010

bianca a co este ine do salkoveho davas? ja len maslo a salko nic viac 😕

martinex krasne auto

bianca
21. máj 2010

dm ja som este nikdy nic nedavala lebo to je moje prve salkove ale vsade citam ze trochen hery alebo za orech cery 😕

hejdita
21. máj 2010

da sa to pouzit na tortu ???? mam tam dat na "jazyk" este dorbny kvietocek ??? hodi sa to pre chlapca kvietocek ??? 😕

daniz
21. máj 2010

Hejdi skús biele malé srdiečka - ja som robila presne tie isté, ale ružové...

bianca
21. máj 2010

srdiecka by boli super

dadulik
21. máj 2010

ahojte, ja vas tu citam uz niekolko tyzdnov, uz mam za sebou aj dva nepodarene pokusy 😒 este ma caka o dva tyzdne narodeninova torta pre dcerku 🙂
ale toto vam sem musim dat, je to nieco neskutocne :

https://www.youtube.com/watch?v=zFx2hSkuWk8
sylvia75
21. máj 2010

ahojte...moja krstinová torta sa chladí,večer potiahnem a ozdobím...tá torta "akože kniha,zožala úspech,aj mi za ňu zaplatili,myslela som,že sa im nebude páčiť a že som ju robila za suroviny a za pán Boh zaplať...
martinex to auto je super...
hejdita topanočky sú krásne ,ja som robila tiež,ale nie také so šnúrkami...
dadulik super video,no takú tortu by som asi nerozrezala...mala by som pocit,že pitvam... 😀

hejdita
21. máj 2010

jeeeej srdieeecka dakujem to by ma nenapadlo musim to nejako vyspekulovat nemam take male vykrajovatko 😝 a biele alebo vo farbe topanociek???
sylvia viem ze si robila takove tie akokeby cez kotnicek biele 🙂
tieto co som robyla ja maju len 5 cm tak preto musim poriesit to srdiecko 🙂

bianca
21. máj 2010

hejdita 5 cm?To vazne?Tak to si potom neuveritelne zrucna detailistka.Klobuk dole.

a srdiecka biele aj ked na 5 sm topanocky to bude riadna fuska