Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hejdita
2. apr 2011

tak toto je moje kitty 🙂

dominika2727
2. apr 2011

@bzucinka2
@yamahafazer
@dm1
@boldy
@hejdita kraaasne 😵 😵 😵
@lussy23 vdaka 🙂

dm1
2. apr 2011

@hejdita peknucka 😵

ja pridavam svoju zabudnutu tortu 😉

dm1
2. apr 2011

@bzucinka2 aj ja robim aj parizak aj bez masla ale nebavi ma to cakanie do druheho dna a tiez davat mantinely a iny krem pod potah 😒 preto robim najcastejsie tento s maslom

mizulienka
2. apr 2011

@dm1 to si kedy stihla? je perfektna 🙂

mizulienka
2. apr 2011

@dm1 aj my mame deda v valasskom mezirici 😉

hejdita
2. apr 2011

dakujem .... 😵 😵 😵 😵 😵
ja robievam parizsky bez masla a potah sa mi nikdy netopil davam pod neho len maslo s marmeladou a drzi pekne.... ziadne mantinely ani nic 😀

bzucinka2
2. apr 2011

@hejdita milena 🙂
@dominika2727 dakujem 🙂
@dm1 paradna torticka a to si tam vsetko rucne robila, sa nezdas 🙂
@dm1 ja mantinely nedavam, lebo mi so stuzovacom super zhustne a pod potah potom davam nutelu alebo lekvar a v pohode este sa mi nikdy netopil 🙂

dominika2727
2. apr 2011

@dm1 wow 😵 uzasna je ta torta

dm1
2. apr 2011

dakujem baby 😵 . Maly nastastie zaspal skor ako zvycajne tak sa dalo. Aj ked torta netuhla dlho tak je ten tvar taky vselijaky 😝

ja som tiez pre nas nedala ani mantinely a dokonca ani navrch maslo a MMF to prezila bez ujmy len by som sa bala pre cudzich ze akurat vtedy to bude... Tak radsej robim aj s maslom veru. Teraz som tiez vobec nedala mantinely a teda mam tam fajne lesneho ovocia mrazeneho aj pri krajoch ale drzi tak som rada 😉

ada9557
2. apr 2011

@boldy krááásna tortička.ten vláčik je s punčoviny??? 🙂 ja ako čistý amater začiatočník,tak ešte vaľa veciam nerozumiem tak sa pýtam. 😅 dakujem

ada9557
2. apr 2011

@hejdita jééééj.nádherná tortička.taká jemnučká...
@dm1 perfektnááá 😉

reruna
2. apr 2011

tady zase přibudly nááááádherné dortíky, všecky do jednoho!
@mizulienka čokokrém dělala jsem nutelový - čokopudink, máslo a nutela nebo nugeta

bici
2. apr 2011

ahojte,posielam svoje amaterske výtvory.Napište či sa vám páčia a či môžem pokračovať

reruna
2. apr 2011

@bici no jasně že můžeš pokračovat, jsou parádní!

bici
2. apr 2011

Ďakujem.Musím povedať že torty sú urobené tzv na kolene.Všetke pomôcky mám na Slovensku a tortičky boli urobé iba s dvoma vypichovačkami.Ja sa totiž nachadzam v Irsku a takto si krátim čas medzi službami v práci

bici
2. apr 2011

Ale ružiky som robila bez pomôcok

zlatat
2. apr 2011

@bzucinka2 a môže ísť do 3D torty? Budem robiť Thomasa, ten je dosť vysoký. Dúfam len, že mi nepovedia, že tvaroh nemôžu, lebo donedávna boli na nemliečnej diéte a len nedávno začali zavádzať mliečne výrobky
Nemáš nejaký recept? Nikdy som taký nerobila, lebo my tiež nič mliečne nemôžme

zlatat
2. apr 2011

@dm1 parádna slivovica

zlatat
2. apr 2011

@hejdita krásna

lussy23
2. apr 2011

@bici - sú krásne, pokojne pokračujte
@dm1 - nádherná
@hejdita - krásna

lussy23
2. apr 2011

@boldy @dm1 @yamahafazer - krásne torty

bici
2. apr 2011

Ďakujem,skusim urobiť 3D kabelku.Ak sa podarí ,až potom si poviem ,že môžem začať

ada9557
2. apr 2011

@bici krááásne tortičky.samozrejme že pokračuj. 😵 😵 😵

yamahafazer
2. apr 2011

teraz som dorobila ovecku timmy pre moju dcerku k narodeninam zakedy spala tak som zvedava co na nu povie az zajtra bude oslava

paja.o
2. apr 2011

nestíhám dočítat, jen jsem prolítla fotky a krásné dorty jste přidaly!
@dm1 slivovice mě dostala. Jak vytištěná!!! úžasnýýý

byla jsem si ve čtvrtek taky pro silikonovou podložku a šablony. Šablony jsem ještě nevyzkoušela, ale ta položka je vážě super. příště jdu ještě pro jednu 😅

a tady můj dnes dokončený dortík (na oslavu pro tetu a strejdu alias Křemílka a Vochomůrku)

misa1982
2. apr 2011

Ahoj vsem,prosim o radu jak mam potahnout dort aby se mi nedelaly takove ty zahiby a mela jsem to vsude stejne pekne ty zahybi se mi delaji na spodu dortu kdyz potahuju jestli to popisuju dobre dekuji moc za rady predem!Mate vsechny krasne dorty! 😉 🙂

ada9557
2. apr 2011

@paja.o jéééj ten je krásny. 😉 Farbila si hmotu alebo len po vrchu torty.krásna farba.

ada9557
2. apr 2011

@yamahafazer rozkošná ovečka. 😵

adul67
2. apr 2011

@hejdita pekná kitty
@dm1 už len uliat s tej slivovice super
@bici srdiečko je krásne pokračuj
@yamahafazer tiež velmi pekna ovečka
@paja.o su zlaty
ja som sa tu včera už nedostala a le velmi pekne dakujem za pochvalu. 😉