Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

grasie
10. jan 2015

@haannka náhodou, veľmi milená arielka 🙂

lokalistin
10. jan 2015

@haannka väcsina bab tu robi zo smartu ja robim z White Icingu, len ten je priserne mäkky

mirinecka
10. jan 2015

Štastný nový rok dievčence 🙂

kočky čo máte airbrush, používam farby food colours ale sa mi zdá ako keby sa upchával a musím dať na plný tlak, nemáte s tím skúsenosť, iné farby som nepoužívala. Ďakujem

mirinecka
10. jan 2015

a pridávam náš cheescake a prvú tothoročnú tortičku 😉

lydka01
10. jan 2015

dievčata prosim o radu,ako postupujete pri silikonovych formičkach(vytlačanie pismen,alebo krajkove) nejako sa mi to lepi,skratka nedari sa,dakujem

nika1985
10. jan 2015

@lydka01 skus dat na chvilku do mrazaka

florentina
10. jan 2015

Ahoj pekařinky. Zdravím po dlouhé době. Do nového roku přeji mnoho zdraví, lásky a samozřejmě sladkých výtvorů upečených s radostí. Přidávám první letošní dortík. Dlouho jsem nepekla a navíc to bylo takové hezké holčičkovské téma, takže se mi dělal lehce a s láskou.

jakelina
10. jan 2015

@florentina krásný dortík

elamaslakova
10. jan 2015

@mia114 perfektná tortička
@evicaka Nádherné
@adka092 super
@adrika202 Nádherná tortička
@mimcak Nádherné tortičky

elamaslakova
10. jan 2015

@mirinecka Nádherná tortička
@florentina Tortička je úžasná

elamaslakova
10. jan 2015

Dievčence pozdravujem vás , nádherné tortičky ste popiekli . Ja som teraz piekla ako keby som prvý krát robila torty , nič sa mi nedarilo, no nakoniec som to akosi dobojovala . Tak pridávam tie moje torty a ešte som aj zákusky piekla .

pristela
10. jan 2015

Holky vkladam aj ja medzi vase naherneeee 😵 😵
Tank bol pre mojho maleho, normal sa so mnou vecer hadal ze on je objednavatel torty a chce ju inak nez ja chcem 😀 😀 ze mu predsa nemozem menit objednavku podla seba 😀 😀 no a nakoniec ju stale chodil mrkat do chladnicky, ze toto si on nepredstavoval ze moja predstava si to takto predstavovala 😀 a ze je takyyy raaad a stastny 😵 😵 😵 joj, no prvyyy rok po 9rokoch baby moje co pochvalil a bol uplne happy 😅 , plnky tiez zadaval a teda ta jahodova jasny vytaz u vsetkych 😵

mimcak
10. jan 2015

@elamaslakova ooo mňaaaaam na moju dietu tu robíš chuťky,juj jak by som si dala.

mimcak
10. jan 2015

@pristela waw ten tank je bombový,ako ozajstný.

elamaslakova
10. jan 2015

@pristela Prekrásne tortičky

maya30
10. jan 2015

@pristela tak ten tank je uplne premakany, tolko detailov ze nechapem....neviem ci by ma moji na toto ukecali, toboz nie cudzi 😎 a ta trojposchodka mala aku velkost ? Tipujem na nieco mensie, ci ?

nicoletta77
10. jan 2015

Ahojte dievčence. Krásne tortičky ste popiekli. Moja prvá tohtoročná.

jakelina
10. jan 2015

@pristela malému vše nej, tak letos není auto a taxikář, ale tank 😀 😀 😀 Moc se ti povedl. Já jsem tak ráda, že nepeču, celé dny sedím v papírech a čumím do monitoru, že mi už ty čísla a písmenka lezou snad i ušima. 😝 😝 Jsem ráda, že se po celém dnu večer vykoupu a ještě mám jednu nohu na zemi a už spím a ráno znova. 😝 😝

kukulka1
10. jan 2015

ahojte sladké žienky,toto je moja prvá tohtoročná tortička jednoduchá,narodeninová

kukulka1
10. jan 2015
kattikakiki
10. jan 2015

Ahojte dievcata, aku plnku do torty s rastlinnej slahacky?/mam 1l/----okrem tvarohovej 🙂

adka092
10. jan 2015

@pristela neskutocna ze wauu

florentina
10. jan 2015

@elamaslakova @jakelina
holky děkuji moc🙂

pristela
10. jan 2015

@maya30 ta ttrojposchodka mala 6kg , vsetko nadiktovane ,vysoka a uzka a to ju chcela povodne holka 4kg a 50cm vysoku 😅 + este ta jednotka hore 20cm na vysku.
a ten tank , no mi nieco hovor, strasne sa mi nechcelo, som piekla korpus vecer, v noci len naplnila a furt sa mi do toho nechcelo, bo on mi nasiel este aj foto presny typ aky to musi byt 🙄 tak som s tym prastila a sla spat a robila ho az rano, aby ma stres posuval 😀 😀 😀 chapes 😀

@jakelina ze dakujeme, no usetril ma od stromu, bo mal byt zas strom 😀 tie papiere ti voooobe c nezavidim, drzim prsty nech ich mas co najrychlejsie hotove

pristela
10. jan 2015

a holciny , vsetkym dakujem za pacidla 😵 😵

pipka
10. jan 2015

@pristela no uzasnyyy si ho spravila, normalne ze ako zivyyyyy 😵 😵 😵
Kubkovi secko naj 😎
a teda VITAZ sa pise s makkym I 😅 😅 😅 😝 😀 prepaaac zena moja, ale toto som musela 😝 😅 😅

hrablica
10. jan 2015

Ahojte sladké žienky. Moje prvé dve v tomto roku, obe šli do rodiny. Prvá pre manzelovho bratranca a druhá pre môjho krpca k narodeninkam. Tak ale vôbec.sa mi nedarilo tento víkend, nezačína dobre tento rok. Dúfam, že sa to zlepší 😁

emuska27
10. jan 2015

Odbornicky radte..idem robit tortu a chcem krem:cokolada,slahacka,cukor(parizsky krem)vsetko v pomere 1:1:1 podla receptu..ale idem robit poschodovu dva korpusy velke okruhle a neviem ci urobitz dvojitej davky teda 400g,400ml a 400g...prosim poradte mi.Dakujeeeem 😅

katie.2906
10. jan 2015

@pristela Ako prosím robíš jahodovú plnku? Vďaka. 🙂

pristela
10. jan 2015

@pipka haaaaa, ja som dala tvrdéééé, moje nerffffyyy, vidís , nemam ...a uz vsetko len .... 😀 😀 😀 😀