Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
18. apr 2015

@grasie ale moja! ty si a vzdy budes oroginalna! 😎 😎 😀 😀 😀 😵 😵 😵

adrika202
18. apr 2015

@pige dakujem 🙂 je to obycajny pribinacikovy krem a zdobicku klasika ako este nase babky použivali a teda spicka je taka ta so strednym poctom spicov ci ako to mam napisat 🙂 lebo mam tri druhy ,jedna je na husto potom tato a este jedna kde su asi len 4 tie trne 🙂

antenka1
18. apr 2015

@pristela si z piatka na sobotu urobila 4 torty? Naplnila potiahla ozdobila a o siestej si mala nafotene a zavesene na webe? Jasne,ze nie si superman. Ten doma v kute place, amater 🙂
@grasie Tani nadhernee. Ta krstinova nema chybu. Zas tie porcelanove farby.,parada 😉

antenka1
18. apr 2015

@adrika202 :-O :-O tak to je divocina. Nemam slov. Super 🙂

nika1985
18. apr 2015

Ahojte pridavam a idem sa pokochat Vasimi nadherami dneska sa konecne mozno vyspim hura.

joliette
18. apr 2015

už som sa raz pýtala, no nedostala som odpoved-tak skúsim ešte raz.....torty jing jang sa pečú v dvoch formách, alebo sa okrúhla prerezáva?? dakujem moc za radu

mysiatkoo
18. apr 2015

ox baby, zas tu toho pribudlo ... mrzi ma,ze to tu nestiham sledovat ako kedysi, ale fotocky si dopozeram poctivo 😅
moje 2 vikendovky sedivovlasove (1. vlas - kockovana torta, 2. vlas - zohnat ovocie, 3ti vlas - udrzanie poschodia bez ganache pri prevoze 50km)

pipka
18. apr 2015

@joliette ja som jing jang piekla klasika kruh a az potom so prerezala podla vopred nakreslenej sablony 😉 dokonca som ju prerezavala az naplnenu 😉 a potom som uz len obmaslovala 🙂

nicoletta77
18. apr 2015

Ahojte dievčence, krásne tortičky ste popridávali. Radosť pozerať. Pridávam moje dve.

pipka
18. apr 2015

@mysiatkoo síím ťa evi, co to mas pod tymi malinami..nejaky krem? to biele 😉 😕 😉
inak naaadhera 😵 😵 😵 uplne chapem tie sedive vlasy 😅 😎

mysiatkoo
18. apr 2015

@pipka to je biela ganache - slahana 😉 a dakujeem za slova pochopenia - fakt to dobre padne - a aspon vies,ze nemas na sediny rypat ked sa uvidime 😅 😅 😝

hrablica
18. apr 2015

Jedna včerajšia pre kamošku na narodeniny 🙂

govinda
18. apr 2015

Pridávam jednu zo včera, ja som s ňou spokojná nebola, ale známa bola nadmieru spokojná, tak potom je dobre 😀

maya30
19. apr 2015

ahojte, par mojich po fakt narocnom tyzdni 😝 @pristela zohnala som piruleee 😵 ocakavam zazrak 😅 zienky kus vydychnem a pridem vas popozerat 🙂

jenie123
19. apr 2015

@maya30 @mysiatkoo kocky nadhera 🙂🙂

jenie123
19. apr 2015

@adrika202 krásne, tie knihy su neskutočne.. 🙂🙂
@pristela súprave..
@grasie ta Krstinová nemá chybu.. 🙂

zz134
19. apr 2015

Tak dievcatka nakoniec to nebola jahodova ale vtakova😄

jenie123
19. apr 2015

Pridávam aj ja moje tohtotyzdnovky:

jenie123
19. apr 2015
pristela
19. apr 2015

@antenka1 😅 😅 😅 nooo, to do 12hodiny som mala vsetky odovzdane, tak maju vzdy nakazane nech mozem potom spat 😀 😀 ale ja to tak zvacsa robim vzdy, ono to ide rychlo ked robis vsetko naraz, mne by sa nechcelo 4dni prplat s tortami, takto mam bordel len raz 😀

@maya30 naaadherneee, sliny mi vytiekli 😀 😀 😀 pirula, hlavne ich ber poctivo kazdy den a tri mesiace by sa mali 😉

sollange
19. apr 2015

Tak a tu je moja druhá zložitejšia z Frozen tento víkend,Elsa bola výzva 🙂

evicaka
19. apr 2015

Prajem peknú nedeľu... a pridávam moje tortičky. Tento týždeň bol "perný", traktor ma potrápil, mal 11kg, takže super ťažký, odniesli si to moje kríže ☹ Nádherné tortičky ste zasa popridávali, idem si oči vyočiť 🙂

mojmacik
19. apr 2015

tak nieco aj odomna 🙂 motivom pre mysiaka bola jeho profilovka 🙂 ...a kedze je Mišo ,tak aj obojo I ci Y

pipka
19. apr 2015

@maya30 no konecne! sak uz som isla reklamovat...ci si ty nepiekla tento viked a ci co? 😅 😀 😀 😀

no naaaadhera 😎 😵 😵 a to mnozstvo 😕 ...och placem za teba ako ta ta paprcka musi boliet ☹ 😅 😅

antenka1
19. apr 2015

@maya30 majka ty si dalsia duracelka, ktorej nedojdu baterky. Ja to nechapem 🙂. Velka nadhera !

evala777
19. apr 2015

ahojte pridávam svoje, Maja bola podľa prineseného obrázku,....

pppeeetttaaa
19. apr 2015

dievcence radost pozerat, ja ako sme sa prestahovali som sekla s tortami, tak pridavam co som robila mojej zabke, macickovu brala do skolky, a nepotahovanu s cickou a slanu tortu vcera pojedli hostia na dodatocnej oslave...

pppeeetttaaa
19. apr 2015

@maya30 ahoj, krasne torticky, tie na psp som si ulozila nainspiraciu, dufam ze nevadi.. a mohla by som prosim vediet ta posledna ovalna torticka kolko vazila a aku velku formu si pouzila? lebo tiez mam robit ovalnu, a ma mat 5-6kg a taku som este nerobila tak som pozerala formy na nete a su 3 velkosti, reku ak si kupim tu najvacsiu ci to bude stacit na tu vahu.. dakujem

majuska55
19. apr 2015

ahojte kocky, krasne torticky ste zase popiekli....ja zasnem nad tolkym poctom u niektorych....a este aj take nadherne 🙂.... klobuk dole....ja som teraz robila dve, ale teda aj s teplotou a chripkou, takze ledva som ich dorobila....:( .... Prosim Vas kocky viete mi poradit, ako by som namiesala krasnu fialovo ruzovu, pripadne taku vyraznu fialovu a vytienovanou ruzovou ale vyrazne farby a aby boli jedle? Lebo vyrazne farby som nasla len nejedle :( .... @pristela ty si kedysi robila taku svadobnu s velkymi kvetmi vytienovanymi do ruzova vsak? niekde som ju videla, len ju neviem uz najst? Aku ruzovu si ich tienovala?

zuzka7512
19. apr 2015

orechový korpus+karamelový krém...