Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jachin
6. jún 2015

@pppeeetttaaa ja ich mám, presne tieto, kúpila som u čínana, u nás ich v každom čínaku majú, sú to také tie najbežnejšie, takže skús popozerať tam u vás v čínaku

pipka
6. jún 2015

@woman04 Katuska sak pre teba by som s rumom spravila 😀 😀 😀 odrezky tu este mame, tak dooondzi 😀
pristelka tu bola na ranajky ale daco sme ti este nechali 😅 😀

dush
6. jún 2015

@maya30 to mi nepovedali,ale spodok by som chcela 30cm,nie je to malo?

pipka
6. jún 2015

@pppeeetttaaa ja ich mam a kupis ich v kazdom cinskom obchode 😉 aspon ja som ich kupila u nas u cinana a stale ich tam maju 😉

pppeeetttaaa
6. jún 2015

@jachin
@pipka
dakujem, lebo u nas co som bola v cukrarskych tam nic, potom este u nas je jeden mix obchod kde maju aj cukrarske veci ale tam tiez nic..cinan ma nenapadol..:D

maya30
6. jún 2015

@dush nie je to malo, ta moja co som teraz pridala mala 27-21-15 a mala 8kg, daj bud 30-24-17 alebo 30-22-14, vahou sa dostanes na nejakych 10-11kg

maya30
6. jún 2015

@pipka 😀 oki, aj daky deodorant pribalim 😀

pipka
6. jún 2015

@maya30 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
6. jún 2015

Holky pridavam vikendovky, cmukam @pipka 😵 a idem vas pokukat 😀

hrablica
6. jún 2015

Na dnes jedna pre brata, hodinkového maniaka, mala 3,5kg 😁 ešte jedna na zajtra bude a na tento víkend stačilo 😁

pristela
6. jún 2015

@maya30 ta "tanecnaô je bombovaaaaa 😵 😵 😵 😵 teda vsak aj ostatne, ale ta je ze TOP

pipka
6. jún 2015

@pristela dobre si dosla? 😕 😵
Tominko skonstatoval, ze si si tu nechala obrazok, co ti nakreslil Teba 😀 😀
tak uz ho mam nabaleny a mam ti ho next week odovzdat 😅 😅 😀 😝

ta opickova je kuaaasna 😎 😵 😵 😵

pristela
6. jún 2015

@pppeeetttaaa najdes ich pod nazvom vykrajovacky na tulipan 😉 ale ako baby pisu, naj najst za par supov u cinana 😉

pristela
6. jún 2015

@pipka haaa, ozaj no vidis, som tam nechala ten co som sa mu nepodarila moc 😀 😀 😀 😀 😀 jaj bombove su tie decka 😀 no a dosla som, navigacka ma sice osr...... 😀 tak som sa chvilku tocila az pokial som nerezignovala a nezacala citat tie velke tabule co su nad cestami 😀 😀 😀 😀 celkom dobra vec 😀 😀

pipka
6. jún 2015

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀

woman04
6. jún 2015

@pipka no teeeeda..aké super stretko ste mali...hneď by som došla,ale malý už zalomil,boli sme opekať,odkvecol ako kabela už okolo 17,snáď potiahne do rána 😀

adrika202
6. jún 2015

cafte ženy ..pridam moje hruuzy ..tento týžden to bola len taka povinná jazda ,temy otras ,absolut ma torty nebavili a maximalne sa mi nechcelo tak tak aj vyzeraju 😝

elamaslakova
6. jún 2015

@adrika202 Kvetka tortičky sú prekrásne, krásna , čistá práca

elamaslakova
6. jún 2015

@pristela Žanet ako vždy nádhera

elamaslakova
6. jún 2015

Dievčence pozdravujem vás, v týchto teplách bol otras piecť aspon pre mňa , pozerám , že ste nádherné tortičky porobili. Ja som robila jednu na narodeniny pre ženu chceli tam aj ich psíkov , druhá bola pre chlapčeka na rok a posledná je akože šperkovnica , tá cestuje zajtra do Nemecka , tak neviem ako cestu prežije v tomto teple .

nicoletta77
6. jún 2015

Ahojte dievčence, tak aj ja pridávam moje dve. Vy ste krásne tortičky popiekli.

mysiatkoo
6. jún 2015

cafte babizne... Kvetka, pocuvaj ma sem... ako to ty robis? xodis do prace, s malym ti muz nepomaha a tolko toho stihas... niekde robim asi xybu, lebo nestiham ani fotky preletiet ... mali by ste do programu na vikend zaradit aj timemanagement 😝 😅
A jedna ryxlovkova vikendovka odo mna... uzite nedelu 😵

mysiatkoo
6. jún 2015

@maya30 jej, krasna je ta svadobka... dobre sa ti to s tym robilo ci si nadavala? 😅

bellss
6. jún 2015

@adrika202 hej pozerám, že nie také Tvoje farby🙂 asi najlepšia téma boli tie Cars nie?🙂 Ale inak pekné🙂

adrika202
6. jún 2015

@mysiatkoo ti poviemv sobotu 😀

adrika202
6. jún 2015

@bellss nieeè ten chlap 😀 😀 😀

adrika202
6. jún 2015

@elamaslakova ďakujem 😉

lucka_o
6. jún 2015

Baby ,nadhera ako robite tie kucery/ volany na tortach?

bellss
6. jún 2015

@pristela @grasie takú ovečku by som chcela mať na tej meninovej torte🙂

pipinka4
7. jún 2015

Ahojte baby.mam na vas jednu otazku.malej chcem upiect torticku a rozmyslala som nad tou jedlou oplatkou na vrch ...no a moja otazka.nebudem potahovat marcipanom ale oblievat cokoladou. Moze ist ta oblatka aj na cokoladu? Dakujem za vsetky odpovede 🙂