Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
18. aug 2012

@ajka82 ti medvídci jsou žasní 😉

pristela
18. aug 2012

Pat a Mat , čokoladovo cokoladova, mini len 2,6 aj to som narocky davala velke postavicky aby aspon na niecom vaha bola 😝
Moj doma zas nepochopil vtip na tej torte 🙄 a žienka co po nu dosla zas ani čislo nevidela 🙄 no vravím , nikto ma tu necháápe ☹ ☹ ☹ ach ja nesťastny zemepán ☹ ale hlavne, ze sa jej páčila 😅

huxy
18. aug 2012

@pristela krásna je

pipka
18. aug 2012

@ajka82 ajus dokonaleeeee, fakt nemam slov 😎 😵 😵

pipka
18. aug 2012

@pristela akoze nepochopil...? 😅 😕 😕
sak to kuknem a udre mi to cislo hlavne do ociiiii 😀 😀 😀 😀

perfektnaaaaaaa, musiiim ta pochvalit ja 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
si sikulkaaaaaa, aj napad aj vtip aj prevedenie 😵 😵 😵

lifinka
18. aug 2012

holky, prosím kdo dělá s hmotou TOP DAMA, tak i tam musí máslový podklad, že jo? je to jedno jaká je to hmota? Ptá se mě kamoška a já mám smartflex tak jsem jí ale řekla, že to musí pod všechny hmoty, ten máslový mantinel?Jinak muž už zítra ojíždí na půl roku do mise, takže je to tu na dvě věci a k tomu nejde vodárna nasála vzduch, takže nejde voda v celém domku a obecní vodu nemáme....tak nevím, co si tu počnu, obvoláváme co se dá, tak uvidíme, snad někdo pomůže................

pipka
18. aug 2012

@lifinka ano pod vsetky...to je jedno pod aku hmotu 😉

lifinka
18. aug 2012

@pipka tak jsem jí to řekla správně🙂

aduskatt
18. aug 2012

@petraxy6 nie nie, tymi je uz podla mna nasyteny trh.......nevymyslim ziadny marketingovy tah, aby som prebila kamku a spol

eliska22
18. aug 2012

@pristela veď to číslo jasne bije do očí, torta je úžasnáááááááá 😵 😵 😵

pristela
18. aug 2012

@pipka och zachránila si ma 😀 😀 😀 este že vas tu mam holky 😵 😵 😵 bo po komentoch k mojim tortám tu doma by som uz po piatej prestala piecť úplne 😝 😀 😀

vecernicci
18. aug 2012

@pristela a co jsi čekala, když ti je komentují tři chlapi 😝 😝 😝 😀 😀
u nás je to podobný, ale manža chválí a děti kritizují 😀 😉 zrovna jsem dodělala psa na polštáři a prcek přišel a říká mi to je teda hnusnej pes, tak snad se aspoň bude líbit těm lidem 😝

daducha
18. aug 2012

Ahojte, pridavam svoje torticky, este jedna chyba, ta je az na zajtra.Svadobna je podla jednej co som uz robila, chceli taku istu len modro zelenu a na tej so šalkou ze urobeny aj stencils,len to blbo vidno,bola na zelanie no a jeden Thomas .

huxy
18. aug 2012

@daducha nádherné,úplne dokonalé

lifinka
18. aug 2012

@daducha fíííha, úžasné dorty!

vecernicci
18. aug 2012

tak moje dnešní a až mi manža stáhne fotky z mobilu, tak přidám i ty z minulýho týdne 😉
jo a děkuji za inspiraci @lamps, zákaznice si vybrala její kopretinkovou, ale akorát tam nechtěla nic zelenýho, tak je jen bíložlutá 😉

rapunzel1
18. aug 2012

@rapunzel1 ďakujem

rapunzel1
18. aug 2012

moja najnovšia, len dúfam, že bude mať aj majiteľa, mali si prísť včera večer, alebo dnes ráno a ešte nič a s pani sa nemôžem skontaktovať, tak dúfam, že nezostane na holičkách ☹

dajna11
18. aug 2012

po dlhej dobe som niečo spichla,synáčikovi k druhému ročiku.....milovník traktorov a busov a vobec všetkého čo je na kolesách 😀 😀

eliska22
18. aug 2012

@daducha dokonalosť sama 😵

pristela
18. aug 2012

@daducha uuuzasne vsetky tri 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@rapunzel1 tak ak tio zostane prideme na navstevu 😀 😀 😀

rapunzel1
18. aug 2012

@pristela kľudne prídte kedykoľvek 🙂 🙂 🙂 šak u nás je upečené skoro vždy niečo 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale ma už pekne hingá či prídu, lebo robila som ju na piatok, teda štvrtok v noci dorábala,je sobota poobede.... ☹

vlada111
18. aug 2012

@dadka212 krásne všetky, si šikulka 😉

vlada111
18. aug 2012

@pristela z toho si nič nerob. Ja keď som robila myš cvičiacu na pasci synovcovi, tak tú myš všetci ľutovali. Tiež nepochopili môj zámer a vtip 😠

vlada111
18. aug 2012

@daducha my si tú svadobnú pamätáme 😉 Máš ich krásne, ako vždy krásne prepracované, toto milujem takúto prácičku 😵

jakelina
18. aug 2012

@pristela je nádherná a já tam tu pětku vidím hned 😀 😀
@daducha krásná a ta svatební je podobná té co vyhrála, že ano???

jakelina
18. aug 2012

@dajna11 krásná a synkovi vše nejlepší

jakelina
18. aug 2012

@vecernicci ty jsi jich teda zase udělala fakt hodně, kdy to stíháš. Nechápu.

zuul
18. aug 2012

pridavam aj ja vcerajsiu. coko + cokoplnka + banany.

a myslite ze mozu byt taketo ruzicky? pojdu na svadobnu. ci mam este cvicit? dakujem.

vecernicci
18. aug 2012

@jakelina stíhám jak se dá, koncem týdne si kluky berou naši, takže čtvrtek a pátek mám po práci další pracovní 😉 a makám až do večera někdy do noci a to ještě ani ty co už jsem dělala nefotím a zákusky taky nefotím, dělám už i v týdnu, ne jen na víkendy 😝 někdy si už říkám, jestli mi to stojí za to, ale pak když nemám dva dny žádnou objednávku, tak nevím co s rukama, vždyť to znáš, ne? 😀