Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

woman04
12. jún 2013

...neviem,či ste mali ten problém ako ja s americkými cukríkmi z Lidla..tešila som sa,že kopa bielych,ale mne sa tam pri vaľkaní stále robili sem tam malé vzduchové bublinky,tým pádom kde tu dierka,jamka..iné cukríky mi to nerobili 😕

dadenka1
12. jún 2013

@woman04 ja s nimi robievam pravidelne a nikdy mi to nerobili...

pipka
12. jún 2013

@zuul poslem ti to po nike 😉

lucula73
12. jún 2013

@mamina1978 aha,tak to bol niekto iný....ale nevadí,ďakujem za inšpirácie............snáď niečo vymodelujem 🙂

dm1
12. jún 2013

@mimcak no v TN nic moc skor v dubnici je www.peceniehrou.sk v tn je len www.formickaren.sk a www.cukrarskyraj.sk ale tam moc toho nemaju

luciahromadkova
12. jún 2013

prosim neviete niekto poradit, ako je urobena tato reliefna mapa? na plate korpusu puncovinou vytvarovane a potiahnute? alebo pouzili na kopceky burizonku? alebo je to len na vyvalkanom plate hmoty? nejaky napad ako urobit takuto mapu, mam urobit ako sucast promocnej torty, kedze klientka konci odbor geografiu? dakujem

eicul82
12. jún 2013

Zdravím! Chtěla bych udělt synovi k narozeninám dort "jedničku", nedělal někdo? potřebovala bych inspiraci jak nazdobit nahoře 🙂 Asi marcipán, jméno a dál nevím 🙂 Děkuji moc!

mimcak
12. jún 2013

@mia1111 super ĎAKUJEM 🙂 😵

cabalkova
12. jún 2013

@pralinka25 No jo, vymazávám i boky, tak chyba bude tam, snad to priste uz dopadne lip. 🙂 Diky za radu.

cabalkova
12. jún 2013

@woman04 Diky moc za rady, snad budu mit priste korpusy hezci. 🙂

luciahromadkova
12. jún 2013

@pipka ahoj, aj ja sa zastavim ale vopred zavolam v piatok doobeda si este doma? dakujem.

misulenka9
12. jún 2013

SOS dobrý večer holky, potřebuji radu...hledám na netu...bohužel asi špatně, kde mají nej výběr čokotransféru? Potřebuji hlavně fialový a bílý ... předem děkuji za rady a odkazy.

pipka
12. jún 2013

@luciahromadkova ano ano, aj nika dojde v piatok rano, tak kludne dobehni 😉 som doma az do soboty obeda 😉

ajka82
12. jún 2013

@eicul82 ja som robila chlapcovi jednotku a chceli s autickami a futbalovymi loptami

mimcak
12. jún 2013

Kočeny opýtam sa ešte raz neviete my pomôcť kde by som zohnala lem myslím ten volánik či čo je to ako je na spodnom poschodí.A potom takých anjelov čo su na druhom poschodí?

mariann2
12. jún 2013

@mimcak volániky neviem, ale anjelikové silikonky teraz pridal do ponuky Martin Bechera vo svojej skupine na fb, neviem, len či v tejto skupine si

lokalistin
12. jún 2013

Baby ja mam taku smolu,zase konecne nejaka objednavka a ja som zase odcestovana,ti ludia si vedia vybrat terminy 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹

ladkaspackova
13. jún 2013

ahoj mohla bych poprosit o nějaký jednoduchý recept na světlý korpus do formy asi 26 cm . Chtěla bych udělat pro syna od přítele dortík. Budu ho dělat poprvé tak jsem si myslela jen nějaký kulatý a potřený tmavší čokoládou a světlější čokoládou napsané jméno a rok. Náplň bych chtěla udělat asi s máslem a pudinkem a nějaké ovoce do toho ale nevím jestli se to do toho může dát mám na mysli třeba zavařené merunky nebo ananas. Děkuji moc za rady

evala777
13. jún 2013

@mimcak tie volániky sú tu http://www.tortickovo.com/tortickovo-cukrarskep... aspoň dúfam že to je toto 😉

mamcas
13. jún 2013

zienky je este nejaka takato tema II? som to tu zazrela, ze postup v dvojke, ale ked dam hladat stale mi vyhodi tuto... date mi pls link? kujeeeem

mysiatkoo
13. jún 2013

@mamcas z mobilu ti link nehodim, ale hladaj cez forum a recepty...

huxy
13. jún 2013

nemáte niekto uložené pekné tortičky na 50-tku pre svokru,ale aby to bolo krásne,nie však veľmi zložité,som ešte len začiatočník 🙂

mirinecka
13. jún 2013

kočky, prosím prosím inšpiračky na ženský zadok s gaťkami, všetky druhy tôrt si ukladám len zadok ani jeden ☹, chcú aj s tetovačkou, tak môžem trénovať 😅

jakelina
13. jún 2013

@ladkaspackova kousek níž pod tvým dotazem jsem dala odkaz na recepty, tam najdeš korpusy i krémy.

huxy
13. jún 2013

@mirinecka skús si to hodiť do googlu,vyhodí ti viac,ale ja ti pridám tieto,čo sa páčia mne 🙂

halienka
13. jún 2013

Ahojte babky, mala som rýchlovku, zákazníčka mi zavolala v utorok doobeda, že tortu čo chcela na piatok chce v stredu o tretej, tak som makala ako fretka 😝 bohužiaľ čertík nebol samozrejme dosť vytvrdnutý tak nestál ako som pôvodne chcela, musela som ho dať sedieť a aj tak som ho musela vypodkladať asi 5-timi špajdlami 😝 Ale zákazníčka sa tešila aj tak, lebo som jej najskôr povedala, že takto narýchlo postavičku nespravím, len ten skateboard, no pokúsila som sa, lebo mi prišlo ľúto malého, ktorý tak zbožňuje čertov, tak aspoň čosi. Teda zadanie bolo čert na skateboarde 😀 čo si tí ľudia nevymyslia 😀