Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@janulkamartinko krasna 🙂 kiez by som ja vedela take ruze robit a mi zda ze sa to nenaucim nikdy

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@dm1 tie prsia su perfektne 😀 slane som veru este nevidela

mizulienka
17. jún 2011

@dm1 @reruna prisla mi kurziva, skusam robit pismenka, ale nejde 😕 ako to robite? dik 😉

dm1
17. jún 2011

@mizulienka vyvalat na tenko, vykrojit stvorcek, dat medzi sacok z jednej aj druhej strany dat na to listu dobre zatlacit a tak akoby pobehat po stole s tym. Malo by sa to krasne vyrezat a uz len dat zbytok hmoty prec pripadne vypichnut sparatkom stred O a A .... a na tak este aj s tym sackom na vrchu ono to zostane na nom prilepit na torticku, pritlacit a dat sacok dole

anjelicek26
17. jún 2011

@katulkaaaaaa - ja "sugar paste" neviem, co je to na slovensku 😕 MMF som asi strasny nesika, fakt je to vzdy nanic ta hmota, asi to bude tym cukrom, co tu kupujem, sama hrudka, okamzite, mozem preosievat kolko chcem 😝

@jakelina - skusim to s tou foliou, znie to ako dobry napad 🙂 Dam vediet, ako to dnes vyslo 🙂

dm1
17. jún 2011

@julianka777 nadherna prvotina! inak aj ja som z dubnice 😉

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@dm1 dakujem za radu-aj ja vyskusam lebo som robila s tym raz a nedarilo sa mi vobec
@anjelicek26 ja robim len s mmf a som velmi spokojna 🙂 davam cukor povazan modry ten je naj...ale teraz ked je teplo sa mi tost zle spracuvava,tak robim v noci ked je uz chladno

mizulienka
17. jún 2011

@dm1 si zlata, dakujem za podrobny postup 🙂 vyskusam 🙂

duplicka
17. jún 2011

baby co som urobila zle ,ze sa mi korpus v strede prepadol 😕 😕 😕 😕 to sa mi este nestalo, vzdy ho mam krasny a dnes 😔 😔 😔 😔 😔 ako upeceny je len ta jamka

dadka212
17. jún 2011

kočky ahojte

ja neviem či som taká neschopná, ale zgrcli mi 3 krémy, čokoládový, salcový a pudingový 😅 už je mi to smiešne...prosím ako to robíte, že vám to nezgrcne, je chyba v masle? mám pilos z lidla ale aj keď som minule použila také červené maslo z tesca aj rajo vždy mi to zgrclo síce len trošička ale aj tak musím opravovať...zatial klop klop vždy mi to išlo opraviť, ale zaujíma ma čo robím zle....suroviny mám rovnakej teploty...nie je nejaký postup ako miešať suroviny, dávam napríklad salcový rozmiešam maslo, dávam po lyžičkách salco a potom do toho po lyžičkách puding...tak robím všetky krémy...je chyba v postupe?

jakelina
17. jún 2011

@dadka212 já to dělám jako ty a nezdrcne. Musíš mít másla přibližně tolik kolik toho ostatního, jak je ho málo, tak se může krém zdrcnout.

mizulienka
17. jún 2011

@dadka212 neviem ti poradit, ale mne sa minule tiez zdrcol krem, doteraz neviem cim, ale zohriala som ho trochu v mikrovlnke a bolo dobre, ale tiez neviem, coho sa mam vyvarovat, ked zistis, napis 🙂

bzucinka2
17. jún 2011

@dadka212 neporadim, ja robim tak isto a zatial sa mi nezgrclo nic taketo ☹

dadka212
17. jún 2011

Ďakujem kočky aj tak
@jakelina robím vždy podla receptu dávam tolko masla ako je tam niekedy aj viac...

ja možno viem už prečo to robí, teraz ma napadlo, že keď dlhšie mixujem, sa mi mixér zohrieva, či sa to maslo nezačne tým topiť a zgrcávať sa...no nič keď našetrím kúpim nový mixér a budem dúfať, že mi to už robiť nebude 😝

jakelina
17. jún 2011

@dadka212 to je možné 😝

lukika
17. jún 2011

@lusil2005 prosímked idem robiť tú čokohmotu tak tie cukríky mám dať tie ružové z ktorých sa umýva ten cukor otáznik a tiež ich umyť otáznika roztopiť mikrovlnke ako do MMF hmoty otáznik smotanu predpokladám 33percent. a aromu akú otáznik a to sa iba roztopí alebo má to prevrieť otáznik a ten cukor už pridávať mimo šporáka otáznik

lukika
17. jún 2011

@mrka2 nevieš aký je rozdiel v tých motýloch otáznik ved sú rovnaké akurát tie druhé sú zabalené a o 50 centov drahchšie
@erika107 peknučká
@janulkamartinko krásne ruže ako si dosiahla takú tmavä ružovú otáznik si maľovala po povrchu otáznik
@julianka777 že prvá úplne super

@hejdita peknučké tortičky hlavne tá šmoulová pri nej jásala hlavne moja malá 😀 a gratulujem k bábatku

gumkacka1
17. jún 2011

babulky, co mam popridavat do rozmrveneho korpusu, aby som vyrobila puncovinu?

ikula2
17. jún 2011

Ahojte sikulky akurat som odovzdala zakaznicke torticku, ale mame pokazeny notebook tak sa mi neda poslat foto.
Chcem sa spytat vas co ste fakt uz zrucne ako to robite s vyzdobou. Ja som mala na tuto tortu 2,5dna a chcela som robit lodicky potom orchideu, ale zial absolutne mi to neslo vobec mi nedrzi tvar a za 2dni stale makke a nesusi sa mi to v spajze ☹ . Ako to robite vy? Mate dopredu urobene veci a nechate vytvrdnut? V zime som nemala problem ale toto 😕 . Mierne ma chyta panika, lebo vlastne sa nemozem do ziadneho modelovania pustit. Nechavate postavicky a pod. vytvrdnut na vzduchu aj teraz v teple, ale ich date do chladnicky urobene a drzia tvar, len potom co ked to vyberiem to spadne. Dakujem za kazdu radu.

@gumkacka1 puncovinu urobis z tych plniek co si davala do torty a rozmrveneho korpusu

mrka2
17. jún 2011

@lukika vidis? ja som si tie druhe vobec nevsimla! 😕 no neviem, tie zabalene su mozno vacsie. neviem... fakt. ja brala tie,co pise male,lebo ja chcem malicke motyliky. mne velke netreba,tak dalej som uz ani nepozerala 😅

janulkamartinko
17. jún 2011

@katulkaaaaaa Dakujem,my sme sa to ucili v skole,ale niesu az take pekne,tiez tu vidim niektore co vypadaju ako zive...

@lukika dakujem,to bola nahoda,mala som praskovu ruzovu,len sa mi zdala byt tmava tak som potom este dofarbila stetcom striebornym prachom a toto bol vysledok....
dakujem za vsetky paci sa mi 🙂

lussy23
17. jún 2011

@erika107 - krásna
@janulkamartinko - Nádherná tortička

julianka777
17. jún 2011

@anjelicek26 ahoj,ano davala som pr.cukor 🙂

julianka777
17. jún 2011

@dm1 jej,dakujem 🙂 a kde v dca byvas?ja som od malicka byvala na Pod haji a teraz byvame na 105-ke

daducha
17. jún 2011

@ikula2 ahoj, no ja vsetky ozdôbky, figurky modelujem od pondelka.zalezi kolko toho mam,no najneskôr v utorok zacinam.Do vikendu su tvrde " jak šľak" 😀 .Vsetko robim z WI ale je pravda ze aj s tym sa teraz robi horsie ako v zime.Ovela viac musim podsypavat, potom to je trosku lepsie.A susim vonku, nie v chladnicke

adrianai
17. jún 2011

@dadka212 ja som na dortmánii čítala, že krémy sa "zgrcávajú", keď bolo maslo zmrazené alebo stačí namrazené - to ani nemusíš vedieť ako to bolo v obchode skladované, takže pravdepodobne to nebude tvojou chybou, hlavne ak máš všetky suroviny rovnakej teptoty...aj ja som mala občas problém s pudingovým krémom, ale naposledy som robila nastavovaný kašou a bol supééér 😉 nech sa darí 🙂

weirdo
17. jún 2011

@anjelicek26 - a cim si plnila? Isto sa isli zadrhnut, predsa, domaca je domaca 😉 . Potom daj foto tej terajsej ... a podla coho robis ruze? Nejaky navod?

tica
17. jún 2011

tak už ma šichtu dievčata normalne nevladna už končim ani vas nejdem čitať som tak akurat vhodna tak akurat do postele no asoň pridam tie moje vytvory len som si všimla že kitty chybaju fuzi tak ich musim isť ešte dorobiť ....
a ako obdivujem žienky ktore robia večie kvanta tortičiek ako 2 lebo ja mam 2 problem zvládnuť a dupľom s mojou chrbitcou som vobec rada že ako tak tie 2 zvládnem

anjelicek26
17. jún 2011

@weirdo - plnila som parizskou slahackou, nam to chuti najviac no a ruzicky podla tohoto videa xixi , ze robievam, prvy raz som robila, este to budem musiet riadne natrenovat

https://www.youtube.com/watch?v=E4SfgfnzzXk

Nuz a vysledok je celkom fajn myslim 🙂 A prvy raz sa mi nepotrhala potahovka s tou foliou, faaakt diky za tip 😎

reruna
17. jún 2011

@mizulienka dělala jsem to přesně, jak psala @dm1, musí to být vyválené fakt na tenoučko a ten mikroten nahoru i zespodu a půjde to
A zase tu přibudly krásné dorty!
@hejdita taky gratuluju 🙂