Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
2. sep 2011

@mizulienka - jééééj, zapnem ráno PC a čo nevidím? Ďalšia tvoja krásna tortička 😵 . Veeeeľmi pekná 😉
@lenocka23 - cena je dobrá, ale tak podľa mňa by si si potom aj tak obľúbila možno dvoje a tie by si dokolečka používala 😉 . Určite si kúp jedny hladké a jedny zúbkované a sama uvidíš. Veď jedny tam stoja 1,70€, to je fajn cena 😉

simasa
2. sep 2011

Dobre ranko vsetkym.
@mizulienka peknucka torticka
Ja sa tiez na jednu dnes chystam.

dm1
2. sep 2011

@mizulienka kupila som si Kenwood Prospero 266 😎

@lenocka23 no torta je dorobena uvidime co na nu povie nevesta ked si pre nu pride 😖

mizulienka
2. sep 2011

@dm1 jeeej ja som ho uz davno mala v oku 🙂 si spokojna?

mizulienka
2. sep 2011

@dm1 aku si robila svadobnu? mna caka dnes, som zvedava ako to dopadne.

dm1
2. sep 2011

@mizulienka este som ho netestovala 😅 . Lebo som si objednala aj jeden rucny maly lebo ten moj uz dosluhuje a musim mat aj rucny na slahanie nad parou a tak a ten ma aj otocnu misu robila som v nom. Ale kenwood vyzera super prisla krabica jak fras kopu veci je k tomu

dm1
2. sep 2011

@mizulienka Taku jednoduchu 2-poschodovu, hore postavicky, po bokoch ruze a na konci poschodi ruzovy lem. Sak uvidis zachvilku ked sa mi bude chciet konecne ju ich odfotit 😀

yamahafazer
2. sep 2011

moja dorobena podla zelania

mizulienka
2. sep 2011

@yamahafazer ta je krasna, hore mas pivonku ci ruze, nie je to dobre vidiet.

yamahafazer
2. sep 2011

@mizulienka hore je sedem ruziciek podla nevesty chcela sedem ruziciek a tie srdiecka po bokoch no ako chcela tak ma mne sa zas az tak nepaci,ale kazdy ma iny vkus

yamahafazer
2. sep 2011

@mizulienka to je zaujimava torta a ten slon sa ti krasne podaril

reruna
2. sep 2011

@yamahafazer krásné!
@mizulienka to je miloučký dort 🙂
Díky za odkazy na ta malá autíčka, vypadá to jednoduše, tak jsem zvědavá, co vypatlám, zatím jsem toho moc nevymodelovala

reruna
2. sep 2011

@zuziq toho smartflexu ti na jeden dort bude stačit to menší balení 1,4 kg a vyjde ti i na pár ozdob, to velké balení je jen pro ty, co pečou častěji, protože ten smartflex má jen půl roku záruční dobu a ta žehlička stačí i ta úplně malá

kvojtanikova
2. sep 2011

ahojte pridam svoju prave dokoncenu pre mojho syna k narodeninkam, nie je to extra trieda, som ozaj len zaciatocnik, ale mam z nej velku radost tak sa musim pochvalit🙂

gabika11
2. sep 2011

@lenocka23 aj mna zaujala ta sada kliestikov, a za fajn cenu, len mam obavy, ci nie su to jednorazovky 😒 , takze ak ich niektora mate doma, tak sem sa s praktickymi skusenostami 😉

katulkaaaaaa
2. sep 2011

ahojteee
takze prva svadobna,vaha 4kg ,plnka cokoladova-podla predstavy nevesty🙂

katulkaaaaaa
2. sep 2011

a k prvemu rôcku pre dievcatko ktore ma rado žabky 🙂

gabika11
2. sep 2011

@katulkaaaaaa krasna je, a tiepostavicky zenicha a nevesty si vmodelovala?
@katulkaaaaaa a velmi mila torticka...tie zabky su velmi chutnucke 😉

ikula2
2. sep 2011

@katulkaaaaaa tak uz aj ty mas za sebou svadobnu 🙂 krasna a ta vaha ma zarazila ze 4kg a poschodka napises mi rozmery? Lebo vyzera dost velka 🙂

Dievcata co robievate aj dobosove torty mozte mi poradit dobry link a asi z kolkych vajec mam urobit korpusy na taku 3/4kg tortu. Dakujeeem

reruna
2. sep 2011

@katulkaaaaaa ta svatební je náááááádherná! jak jsi tam nakonec připevnila tu figurku? i když by ten dort možná byl hezčí bez ní 😅 a ta žabičková je taky moc milá 🙂

reruna
2. sep 2011

Prosím vás, kdo chodíte na Dorty od mámy - zaregistrovala jsem se tam, ale bere to tam jen zmenšené fotky, tak jsem si stáhla ten zmenšovací program, co je tam k dispozici, prý se jen přetáhne fotka nad ten soubor a zmenší se to - asi jsem blbá, ale mě to tak nejde... jak to děláte? já mám všechny fotky moc velký...

dm1
2. sep 2011

ja pridavam zatial svoje 2 este ma 2 cakaju. Na tej coko tak divno tie napisy vyzeraju ale bolo to celkom dobre. biele sa mi tam nehodilo tak som to potom poprasila zlatou len blesk to tak divno zobral bolo to tak do stratena

dm1
2. sep 2011

@reruna ja zmensujem klasika v Microsof Ofice Pictur manager ak treba

yamahafazer
2. sep 2011

@katulkaaaaaa to bola aka velika ked ma len 4kg ta moja bola mensia trojposchodka a mala 9 kg a to som mala rozmery 28cm,23,18
@dm1 tie su krasne a ta coko mnam 😀

pipka
2. sep 2011

@katulkaaaaaa kraasne su torticky, ta svadobna je nadhernaaaa. Tie postavicky su umele, ci jedle?

reruna
2. sep 2011

@dm1 dík, už jsem našla program, který to umí...

bzucinka2
2. sep 2011

@yamahafazer krasna 🙂
@kvojtanikova ta je pekna vesela 🙂
@katulkaaaaaa super, si sa riadne nakvietkovala 🙂
@dm1 krasne su obe si sikulka 🙂
a mne dnes prisli 3 silikonove formicky-bordury, tak sa vytesujem ze ich v najblizsej dobe hned aj vyskusam 🙂
a tu su moje z tohto tyzdna a este jednu robim pre maminu, ale len tu gastanovu 🙂
a tie formicky motyle chcem predat, ak by niektora potrebovala 🙂

daducha
2. sep 2011

@kvojtanikova jeeej, tak som prisla o zakaznicku 😀 ,ale super, nech sa dari aj dalej 😉

daducha
2. sep 2011

@bzucinka2 ako sa ti podaril ten orechovy korpus ?Teda myslim ze s tebou som o tom pisala 😅

vejinka
2. sep 2011

ahojte kocky ako vzdy nadherne vytvory...ozau rozmysla som nad tou mojou tortou pre syna k jednemu roku mozno take prasiatko by anmi od veci nebolo...mam ruzovu zostatok s toho auta a sivu a troska bielej...ani farbit by som to nemusela..len niekde musim nieco najst co by sa mi pacilo...ak daco najdete helfnete mi-?? diky 😉