Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
2. sep 2011

@bzucinka2
@ikula2 dakujem za odpovede.Chcem spravit vatsiu objednavku a uz mi z toho preskakuje tak preto ta otazka.Dakujem este raz

eliska22
2. sep 2011

pridávam svojho 1vého McQeena 😉 som zvedavá zajtra na reakciu pani, čo si ju objednávala, pretože keď bola u mňa, tak ospevovala torty, čo už mala, aký bol pekný poťah a tak 😝 inak máme pokazený foťák, robí ako keby zahmlené foto 😠

mizulienka
2. sep 2011

@reruna dakujem 🙂 ten spodok som mala nejaku inu predstavu, skusala som hocico ale nepacilo sa mi nic 🙂
mne sa lepsie robi v noci, teraz som zdobila cez den a ja mam nejaky vnutorny stres, ze sa deti zobudia 😒

katulkaaaaaa
2. sep 2011

@petusko aku davas potahovku?ja robim z mmf vyvalkam tak na 3mm

eliska22
2. sep 2011

a aj ja sa pridávam k Vám svadobným tortám na 10. 9. 😝 🙂 už teraz ma bolí brucho....plnku nechali na mňa, tak vôbec neviem akú urobiť 😒

petusko
2. sep 2011

@eliska22 krasna je 🙂
inak aj mne sa toto stalo a nie raz, ze mi zakaznicka hovorila, ze mala taku a taku tortu, ze jej taka pani piekla, ale ze ta teraz nemoze ☹ tak ze ci jej urobim ja.

ona to asi tak nemyslela, ale mne to prislo take zvlastne, ze ked uz nikto iny, tak aj ja som dobra na upecenie 😅

katulkaaaaaa
2. sep 2011

@eliska22 perfektna je!!!!

petusko
2. sep 2011

@katulkaaaaaa tiez robim mmf a tiez tak 3-4mm

eliska22
2. sep 2011

@petusko no je to fakt blbý pocit, ale čo keď nebude spokojná, tak jej problém 😀 ja som sa snažila 😝

dm1
2. sep 2011

@anibas tak som dobre uhadla ze je tvoja! ked som dnes vydela vyhodnotenie hned mi to pripadalo ako tvoja torta. Gratulujem 😵

petusko
2. sep 2011

@eliska22 presne tak 😀 nech si nabuduce da upiect tej, co robi rovny potah 😀
aj ked si myslim, ze ta tvoja je tak dokonala, ze bude na 100% spokojna 😉

dm1
2. sep 2011

@ikula2 kupila som tu sadu tu http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/... ale uz kukam ze ju tam nemaju 😒

lusil2005
2. sep 2011

@dm1 Kamka ma na FB este 450g balenie, aj to dvojkilove ma. ale to sa mi zda dost 🤐

eliska22
2. sep 2011

@petusko že ďakujem veľmi pekne 😵 zajtra napíšem ako sa páčila 😝

dm1
2. sep 2011

@bzucinka2 myslis tu orchidejku? ak ano tak tu je 😎 https://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?...

ikula2
2. sep 2011

@dm1 ano tam som ju pozerala, lebo ju maju na fotkach, ale v obchode uz nie. tak dakujem

dm1
2. sep 2011

@lusil2005 diky aj ked pozeram ze je o 5 eur drahsie ako som ho ja kupovala 😝

dm1
2. sep 2011

@ikula2 treba to sledovat tam alebo im napisat ja som tiez cakala kym sa to tam objavi. velmi lahko sami to pouziva navrchu tam to ide super tie boky musim este dotrenovat. Teraz som hore len praskovu farbu si dala na prst a presla potom

bzucinka2
2. sep 2011

@dm1 ano tu, dakujem 🙂

lusil2005
2. sep 2011

@dm1 nj 😒 aj krajky tam su za riadnu palku. ale stale to vyde lacnejsie ako ked kupujes to 142 gramove. ja som jej teraz pisala a hovorila ze preveri u dodavatela, a mozno uz koncom buduceho tyzdna by bolo k dispozicii to 450 g balenie, tak keby si chcela, napis jej aby rovno objednala aj tebe. bude objednavat az v pondelok.

dm1
2. sep 2011

@lusil2005 dakujem este mam teraz tak mi netreba zatial

mizulienka
2. sep 2011

@lenocka23 tvaroh obsahuje prilis vela vody, ja ho pod potah nikdy nedavam 😒

vinka
2. sep 2011

@zuziq no ja na boky používam detský valček.Taký drevený.Mala ho Vivien a ručky sa jej odlomili tak som ho sprivatizovala. 😀 😀 😀 😀 A používam ho na boky 😀 😀 😀 😀 😀

daducha
2. sep 2011

@anibas nie je 😀 , vyhrala druhe miesto v sutazi ,srdecne gratulujeeeeeem 😵 😵 😵 .Som je nasla na FB

daducha
2. sep 2011

anibas, zabudla som, je nadhernááááá 😉

heni79
2. sep 2011

@dadka212 Mi neuveríš. Ja si tu zas iba tak šmírujem, kochám sa nádhernými výtvormi a na tvojho psa si hneď vravím, že: "...koker". (Síce nie na 100%, ale identifikovala som ho tak.) A teraz spätne čítam komentáre a je to tak. 😀
Tak buď si taká dobrá ty, alebo ja. 😀 Alebo obe? 😉 Ale nie, tú rasu vidno. 🙂

heni79
2. sep 2011

@ada9557
Chcela by som byť taká amatérka. 😅

zuzana124
2. sep 2011

@anibas jeeej gratulujem ku krásnemu umiestneniu 🙂 , ja som tam mala tiež tortičku, ale neumiestnila sa ☹ Krásna tortička 🙂

mizulienka
2. sep 2011

@zuzana124 uz su vysledky sutaze? nevsimla som si

dadka212
2. sep 2011

@heni79 no aj majitelka torty ho identifikovala tak asi sa podobá 😀 aj keď ja by som skôr povedala, že ksicht je taký chrtovský...

aká súťaž ? som nevidela na FB asi som neni v skupine...