Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katulkaaaaaa
10. sep 2011

@lucula73 mooooc dakujem za radu ano pozerala som to 7kg balenie...a pasta dama 5kg aj tak velky rozdiel cenovy asi mi nezostava nic ine len skusat 🙂

krasnulka
10. sep 2011

@katy1979 dakujem

adrianai
10. sep 2011

@zlatat tak teda skláňam sa 🙂 ja som minule len písala tenkým štetcom a otras - neskutočne sa mi triasli ruky a hádam okrem mňa to nikto neprečíta ... nieto ešte namaľovať oči 😀 😀 😀

zlatat
10. sep 2011

@adrianai je to sila zvyku, nakreslíš také 4 oči a piate už budú v pohode

anibas
10. sep 2011

@lawli tá je náááádherná - mám uloženú 😵 😵

anibas
10. sep 2011

@katulkaaaaaa ja poťahujem z PDT a kvety Velvet resp. Flower

kiya
10. sep 2011

@lussy23 uplne...🙂 bol to tazky zaciatok, ale vsetkym sa pacila a to bolo podstatne a nebolo to len na oko... a ta chuuuut 🙂 mnam... akurat som si z nej ukrojila 🙂

anibas
10. sep 2011

Baby všimli ste si na TOM reklamu na nový obchod Judit ? Vypichovače cca 5,50€ a zn. ZINUO 😕 🤐

lussy23
10. sep 2011

@zdenallicka -wowo nádherná torta a ten kvet! @lawli - nádherná
@katulkaaaaaa - nádhera a ten motýl!

mariann2
10. sep 2011

@bianca ja som dávala robiť minulý rok pre svojich chlapcov na dvojoslavu okrúhlu s postavičkami pata a mata a na boky torty som dala napísať mená a vek 🙂

dajna11
10. sep 2011

juj teraz som na rychlo dokončila tortičku pre mamku na zajtra k obedu,takú maličku.

ikula2
10. sep 2011

@lamps aj ja mam golfovu o tyzden 😀 a inspirativna je tato

ikula2
10. sep 2011

@katulkaaaaaa kati ja robim s PDT a special a som spokojna hlavne aj cena super teraz ma vyslo 5kg 21eur
@anibas ano vsimla som si ale ceny nema dobre

Tu je moja dnesna tortula, nechali to na mna, tak podla mojho vkusu 🙂

jajuuus
10. sep 2011

moja dnešná 😵

yamahafazer
11. sep 2011

@jajuuus ty niecim potieras ked sa ti to tak leskne?
@ikula2 teda ta je strasne zaujimava moderna peknucka 😵
@dajna11 krasne kevtinky

gumkacka1
11. sep 2011

flasa v krabici 🙂

katulkaaaaaa
11. sep 2011

srdiecko male na vyrocie sobasa 🙂

reruna
11. sep 2011

Tak já přidám ten můj s autíčky pro syna na narozeniny, pak se podívám, co jste krásného vytvořily 🙂

dajna11
11. sep 2011

kočenky,krásne ránko...nemáte nejakú inšpiráciu na tortu tank,alebo ejakú s tankami?vojensku?

mizulienka
11. sep 2011

@dajna11 krasna torticka, aj ty mas pivonku, joj vsetci mate, len ja som nemala 😀 😀 😀 ale v novembri urobim pre seba aj tri 😀 😀 😀
@jajuuus no naaadherna a ten traktor, ved to je ako skutocny :0) klasika do detailov

reruna
11. sep 2011

@katulkaaaaaa smartfles velvet a flower jsou super na modelování a na květy, ale na potahování je mi to líto, tak potahuju z mmf, ale taky mě to nebaví.... jen já toho nedělám tolik, tak se to dá, ale na potahování se dá použít i nějaká levnější hmota, měla jsem například RDI, barví se krásně, je měkčí, takže super na vyválení a na potáhnutí a je levnější. 1 kg RDI by ti mělo vystačit na potáhnutí 2 kulatých dortů 26 cm. Smarflex velvet 1,4 kg ti vyjde na hodně ozdob

mizulienka
11. sep 2011

@katulkaaaaaa paraaadna 🙂
a co si spominala, ze buduci tyzden mas 7tort? tak to by som ja urcite nezvladla...
@reruna ta je nadherna, krasne farby si zvolila a auticka uplne krasne.

reruna
11. sep 2011

@katulkaaaaaa super kurz a ten motýlek to je nááádhera 🙂

dajna11
11. sep 2011

@mizulienka no skúšala som a dlho som ju schovávala,ja málo pečiem 😀 a teraz máme s mamkoui narodky.tak sa zužitkjue

bianca
11. sep 2011

no zeny.Vidno ze som si dala od tejto temy dlhu pauzu a kukam ze tu to fici a vy ste neskutocne sikovne.Nebudem kazdu chvalit osobne lebo by to boolo na dlho

@ikula2 ale tvoja je fakt uzasna."Perfektny napad a ukladam si ta ako inspiraciu

@mariann2 dakujem za napad.Budem o nom uvatovat

yamahafazer
11. sep 2011

ja mam na buduci tyzden zatial dve,ale na 23 mam 8 a ztoho je jedna trojposchodova a jedna dvojposchodova tak dufam,ze to zvladnem lebo tento tyzden som toho mala dost
@dajna11 pre teba par foto inspiracie

reruna
11. sep 2011

Vy jste se teda tento týden činily 🙂 nádherné dorty, všechny svatební jsou překrásné 🙂 i ostatní, to jsem se pokochala, jste všechny moc šikovné 🙂

dajna11
11. sep 2011

@yamahafazer si poklad ,dakujem.

bianca
11. sep 2011

@anibas to si niekto robi srandu?Prave tam pozeram a som sokovana ze toto moze niekto verejne distribuovat a este za 8x vyssi zisk ak nie viac.

mizulienka
11. sep 2011

@dajna11 krasna torticka, aj ty mas pivonku, joj vsetci mate, len ja som nemala 😀 😀 😀 ale v novembri urobim pre seba aj tri 😀 😀 😀
@jajuuus no naaadherna a ten traktor, ved to je ako skutocny :0) klasika do detailov