Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
4. máj 2013

@zuzana92101 upřímnou soustrast. Dorty jsou nádherné, ten hasič nemá chybu 😉

njonja
4. máj 2013

@zuzana92101 uprimnu sustrast ....

Kocky moja vcerajsia - konfirmacna pre kamosku..

wera.g
4. máj 2013

taaaak konečne som sa k tomu dostala, tu sú fotoše tortúchov mojich 😀 🙂

wera.g
4. máj 2013

@janula.h @luciahromadkova babyyy ďakujeeeem, presne také niečo som hľadala 😉)
@luciahromadkova @levandulka3 @vlada111 @artepf @dajna11 @maja30 @79zuzana baby moc moc vám ďakujem za pochvaly, veľmi sa teším,, že sa vám páčia 😵 😵 😵

jakelina
4. máj 2013

@wera.g fakt luxusní 😉

jakelina
4. máj 2013

@wera.g zlato ty pestíky do tulipánů jsou jaké??

wera.g
4. máj 2013

Ďakujem moc 😉 sú to tie isté čo idú do ľalií 😉 @jakelina

eeffka
4. máj 2013

no moja dnesna pre dcerku, napodiv mi to aj islo , bez vacsich nervov a oslavenkyni sa paci 😀 a mamka(ja) si pomlsa.

Baby vytlacala som pismenka od cinana, a to meno Sabka som potila snad 40min, tie pismenka mi zostavali vo forme, vyberala som ich sparatkom, no proste robota na prd... kde som urobila chybu?

jakelina
4. máj 2013

@wera.g děkuji, vypadá to úplně opravdově. 😉

jakelina
4. máj 2013

@eeffka musíš vykrajovat přes sáček 😉

wera.g
4. máj 2013

Ďakujeeem moc moc 😉 a nemáš za čo 😉 @jakelina

lamps
4. máj 2013

@eeffka hmotu na písmenká si musíš rozvaľkať úplne na tenko, treba ju nechať chvíľu obschnúť na vzduch a až potom vykrajovať, pobehať, pošúchať šablónou po pracovnej doske a potom ňou trochu buchnúť a písmeno vypadne zo šablóny samo

wera.g
4. máj 2013

neviem aká abeceda to je, ale vyzerá na klasickú kurzívovú, to treba hmotu poriadne natenúúúúúčko vyvaľkať, vykrojiť písmenko a tresknúť s tou lištou o stôl a písmenko vypadne samé 😀 @eeffka

wera.g
4. máj 2013

odbornejšie napísané 🙂) ja tak.. na sedláka 😀 😀 😀 @lamps

lamps
4. máj 2013

@wera.g 😀 😀 😀 no mne sa tento spôsob osvedčil najlepšie. Keď som vykrajovala cez sáčok, nešlo mi to, lepilo sa mi to na sáčok a mala som po písmenkách také ryhy od sáčku.

wera.g
4. máj 2013

aj mne, tiež som najprv cez fóliu robila a nervy strašné mala, prišla k nám @petkaa28, treskla mi o stôl a ja som čumela ako puk 😀 😀 len zo zásady mená a nápisy nemôžem robiť v noci, malý by to asi nerozdýchal 😀 @lamps

simasa
4. máj 2013

@jakelina Veď už ani ja 😀

maca77
4. máj 2013

@njonja krásna tortička

@wera.g nádhernééééééééé všetky 😵 😵 😵

... ani neviem či tu mám šupnúť teraz moju... po tých nádherách 😀 ... tie gombíky ak sa nemýlim boli inšpiráciou od teba @wera.g 🙂

sisix
4. máj 2013

@tamianati krane dortiky, jen mi chybi fousky. 😉

simasa
4. máj 2013

@njonja
@wera.g
Baby, krásna práca! 😵

lamps
4. máj 2013

@wera.g chúďatko malé, to by bol preňho stres, keď spinká a je strááááášne krásny 😅 😅 😅 😵 😵 😵

sjuzan77
4. máj 2013

@nika222 dakujem. no problem je v tom, ze ten zakaznik chce mat tu retaz zavesenu 🙄 ak ho neprehovorim, tak to budem musiet odmietnut 😔

ikula2
4. máj 2013

@wera.g naaadhera
@njonja uzasne
@maca77 veeelmi krasna

Prosim vas dievcata neviete kde sa daju zohnat oblatky okruhle vhodne na prve sv. prijimanie co sa vkladaju na ozdobu do kalicha?????

jakelina
4. máj 2013

@maca77 je nádherná 😉

jakelina
4. máj 2013

@njonja moc krásná 😉

lawli
4. máj 2013

@janula.h ďakujem ...snažila som sa aby ich oslávenec spoznal 🙂

jakelina
4. máj 2013

@wera.g
@lamps tak musím taky zkusit bez sáčku, já se s tím bojím klepnout, že to polámu. 😒 😒 😒

ikula2
4. máj 2013

@artepf ta Mila je uzasna to si malovala? Ake farby pouzivas?

florentina
4. máj 2013

jedna Kittinka

vecernicci
4. máj 2013

@jakelina nepolámeš, akorát manža mi pak nadává, že zničím linku jak s tím třísknu 😝