Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
21. máj 2013

@sticker
@maya30
@mrka2
@jakelina

Holčičky, všem vám moc děkuji, že s námi sdílíte naši radost 😉 Johanka se právě vyspala a první co bylo, běžela k lednici a říkala: "maminko, bude kousek dortu? Mě se o něm zdálo, mám ho moc ráda"...a pak už zase jen běhala po bytě a křičela radostí 😀

lucula73
21. máj 2013

@mia1111
@maya30 no tak som robila,ale asi problém v tej teplote............som to nahriala a vyzerá ok...........nabudúce si dám pozor............vďaka...... 🙂
ozaj a koľ´ko dávate masla na jedndo salko a puding?

svetlo55
21. máj 2013

Pre seba 🙂

lokalistin
21. máj 2013

@florentina ja si myslim,ze to je tym novym slahacom nerozpusteny cukor musis dlhsie slahat ja som to mala tiez na zaciatku

mia1111
21. máj 2013

@lucula73 - ja dávam 1 salko+250g masla na 2 pudingy robené v 500ml mlieka

moon1979
21. máj 2013

ahojte baby, prosim vas poradte mi ... síce téma je o marcipánových tortách, ale idem si po radu, lebo zdobiace vrecká určite používate pri pečení ... neviem zohnať normálne zdobiace vresko, s ktorým by som dokázala poriadne nazdobiť čo potrebujem ... kúpila som si toto http://www.cukrarskepotreby.sk/57-vrecko-pogumo... ale špičku tam neviem nijako upevniť, proste tam nedrží ... mám nejako špeciálne odstrihnúť koniec toho vrecúška, alebo ako to mám urobiť, aby tam tá špička držala? už som zúfalá ... ďakujem za rady

aduskatt
21. máj 2013

@moon1979 mam tiez pogumovane a drzi mi tan nastavec, dokonca aj z inej sady......ako ho tam davas?

moon1979
21. máj 2013

@aduskatt zvnútra to tam cpem, ale nedrží 😠 zvonka už vôbec nie ...

aduskatt
21. máj 2013

@moon1979 no zvonka je jasne, ze nie🙂)) potom je tam asi velky otvor, ked to nedrzi

moon1979
21. máj 2013

@aduskatt ked bol menší tak už vôbec to tam nedržalo, kúsok som odstrihla no efekt nulový ... ja už fakt neviem

aduskatt
21. máj 2013

@moon1979 ja som kupila v Kauf taky obyc a v pohode.....zaujimave, ze ani pod vahou kremu to tam nedrzi.....

mamcas
21. máj 2013

@maya30 diiik 🙂 ja uz som si nasla tu tvoju a pokukala ako asi na to 🙂 ked ju urobim niekedy tak capnem sem nech zhodnotite. Inak mas krasne torticky,pozerala som album a su fakt neuveritelne 🙂 ja ked budem mat zas raz viac casu tak pojdem k niekomu na kvietkove skolenie a budem skusat 🙂 Ale aj tak si myslim,ze na niektore veci treba specialny talent a trpezlivost 🙂

hrozinka
21. máj 2013

Holky prosím poraďte. Délám čoko krem - rozpuštěná čokolada,puding,maslo a cukr. Maslo jsem si nechala ceelej den venku, dala dohromady s pudinkem a dala šlehat, paxem přilila čokoládu a zas mi to udělalo hrudky ☹ ☹ co dělám špatně a jaxe jich zbavit? Moc díky

evvina
21. máj 2013

ahoj holky, vůbec nestíhám dočítat. ale poctivě obdivuji dortíky. Jste prostě hvězdy.

ikula2
21. máj 2013

Prosim vas dievcat co ste robili uz 3 poschodove torty mozte mi poradit rozmery????? Chcem robit krivu 3poschodovu tortu a zvazovala som spodne poschodie 28cm ale potom to prve by bolo strasne malinke. Nechcem rezat z bokov iba sikmo. Dakujem za rady

ikula2
21. máj 2013

@florentina ja uz robim len s praskovym cukrom, tiez som mala taku skusenost

abriela
21. máj 2013

Baby, aka forma ma guličky - perly je lepšia.
1. obojstranna zatvaracia
2. taka kde sa len hmota natlaci 😕 😨

odporucam pozriet tuto stranku - uzasne ceny http://www.aliexpress.com/category/100005652/ba...

abriela
21. máj 2013

@ikula2 nepeciem vela, ale tu mi poradili, ze medzi korpusmi by mali byt min. 6 cm rozdiely. Cize k 28cm priemeru, dalsie poschodie 22cm, alebo 20cm a vrch 14cm.

maya30
21. máj 2013

@lucula73 aj ja robim takisto ako @mia1111 😉

ajka82
21. máj 2013

baby prepacte za blbu otazku ale na vacsine to neni vidiet a ja neznaboh 😅 co byva na tych akoze oplatkach na PSP pisane? JHS 😕 ci zle som to lustila...kujem 😅

ajka82
21. máj 2013

@abriela ja osobne silikonka, kde natlacim, mala som tu plastovu "zatvaraciu" no mala som s nou problem aby mi pekne perly vysli odtial...podla toho ako som sa do nej zaprela, ja ale fifipierko lahucke 😅

lamps
21. máj 2013

@ajka82 dobre si lúštila 😅

jakelina
21. máj 2013

@florentina já na pečení krystal nepoužívám, jenom krupici, tak nevím 😲 😲

kohutovci
21. máj 2013

@sticker dakujem pekne.. vyskusam.. 🙂 snad ma zase nebude porazat.. pri kazdej jednej torte nadavam, a vyhrazam sa sama sebe, ze si uz objednam hotovu hmotu.. 😀 😀 😀 ale vela ludi si pyta vyslovene tuto cukrikovu.. chuti im to.. 🙂

ajka82
21. máj 2013

@evvina vuaaa jaky chrup 😅 😕 😀 😉 a tie cerviky 😀

aduskatt
21. máj 2013

@kohutovci ich pozvi potom na vysavanie kuchyne od cukru 😀

karmenta
21. máj 2013

Chtěla bych zítra začít tvořit svůj první topsy turvy dort (pro sebe k narozeninám), chci 2patra + třetí "patro" bude kabelka, která bude také z korpusu a krému. Chtěla jsem se zeptat, do toho korpusu ve videu zapichují cosi, aby se to asi nepropadlo, ale to já nemám, čím se to dá nahradit? už jsem se tu jednou ptala, ale je to déle a už si to nepamatuji a nemůžu to najít. Díky moc

ajka82
21. máj 2013

@lucula73 ja robim taky do marlenky-salko s jednym maslom vyslaham a do toho postupne puding

ajka82
21. máj 2013

@karmenta spajdla, bambusova cinska tycinka, slamky... a hlavne podlozku pod dalsie poschodie kusok mensi priemer ako spodny korpus 😉 (pisem preto, lebo uz som citala par pripadov, ze preco sa mi to prepada ked som to aj vystuzila" a prisli na to ze podlozka im chybala

karmenta
21. máj 2013

@ajka82 podložka? jako jaká podložka? to jsem neviděla. stačí papírová, nebo jaká?