Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ikula2
27. júl 2014

@ejuska79 pozri tu a podla toho vyberaj ale da sa poslat obrazok aky chces a vytlacia ti 🙂) http://www.natortu.sk/animovane-rozpravky/
este budes potrebovat trosku gelu na pripevnenie...

marianabila
27. júl 2014

@mimcak 😲 nááádhernééé toretky

marianabila
27. júl 2014

@pristela 😉 až som zatajila dych pri tej krivej ale pri pohľade na tu poschodku som bola už až modrá! 😀 je úžasnáá-teda všetky sú eňoňuňo 😀

timuss
27. júl 2014

@pristela vau 🙂 krása 🙂

timuss
27. júl 2014

@lamps tvoje postavičky sú prekrásne 🙂 klobúk dole 🙂)))

mysicka3703
27. júl 2014

Víkendovky 🙂

pipka
27. júl 2014

@mysiatkoo jeeeej eviii, tak to ty si robila torticku pre mojho maleho susedka 😎 kraaasna 😉 som ju mala robit ja, ale to sme este boli na dovci, tak som rada, ze adelka zohnala akurat tebaaaaaa 😵 😵 😵

svetlo55
27. júl 2014

Dnešná... môj prvý kôň 😝 😀

lamps
27. júl 2014

a tu je moje dnešné dielo

vlasta80
27. júl 2014

a este jedno kinderko a mozem vas citat🙂

mysiatkoo
27. júl 2014

@pipka 😨 to som netusila, az den pred odovzdavkou som vedela, ze ide niekam do Dubravky...svet je malyyyyyy premaly... 😉 tak mi teraz odlahlo, ze si bola mimo a ze ti to nevadiiii

ejuska79
27. júl 2014

@ikula2
@jakelina dakujem kocky, uz som objednala.. aj s tym gelom...to potom len potriem s tym, ci to mm zarobit este?

grasie
27. júl 2014

@muffinka8 fúha, no sranda, normálne mám teraz stres, ke´d budem prevážať. a možno si len dala veľa krému 😕

pipka
27. júl 2014

@mysiatkoo neee v pohodee moja 😎 ja som s Adel konzultovala, ze koho jej odporucit, tak som jej povedala nech mi mrkne na FB 😉 a dala som jej tipa na teba a lusilku, pripadne este niekoho ...a tak kukala aj tu na MK aj na FB 😉
praveze ja som radaaa, ze si to robila ty, lebo viem, ze bola urcite spokojna 😉 videla som u nej album z oslavy, ze pisala, ze fantasticka torta, tak som patrala ze kto ju nakoniec robil a teraz nahodou som klikla a vidim, ze ty 😎 tak aj mne je dobre, spokojne budem spat 😀 😎 😵 😵

mysiatkoo
27. júl 2014

@pipka tak to mi nabuduce napis, ze si posuvala info, lebo si het, nex nemusim mat blby pocit z toho az sa dozviem,ze to je tvoj zakaznik 😀 😀 jj, pisala,ze boli spokojni, tak aj ja som sa tesila 😉

jakelina
27. júl 2014

@mysiatkoo já bych taky chtěla být Tvůj spokojený zákazník. Mám narozeniny za měsíc, už mi vymýšlej dortu 😀 😀 😀 Já nechci přibrat, tak mně stačí poslat fotku dortu a i jak vypadá v řezu a pochutnat si můžete sami 😀 😀

mysiatkoo
27. júl 2014

@jakelina 😀 😀 😀 drevo do lesa ??? :D verim tomu, ze ked si nieco vykuzlis, pri tvojix stravnikox ti toho stejne moc na priberanie neostane 😉

elamaslakova
27. júl 2014

@ikula2 Rozmery boli 28cm,22, 17 ,10 cm, výška jednotlivých poschodí 11cm a mala skoro 12 kg

pipka
27. júl 2014

@mysiatkoo no jasne, len som mala teraz take hekticke tyzdne, ze ani neviem cia som 😝 😒
ale ak by som odporucala vyslovene teba, tak ja vzdy poviem, nech povedia ze odomna 😉 alebo aj tebe by som povedala, ze tu a tu osobu ti posielam 😉
len ona stale nevedela, ci nebudu tu oslavu posuvat aby som mohla piect...no my do toho dovca, tak nakoniec si to obvolala a obpisala sama 😉

pipka
27. júl 2014

@jakelina tak to aj jaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 pripadne este vônu keby ste mi mohli poslat 😀 😀 😀 😅

verbova
27. júl 2014

@ejuska79 s gélom potri oblátku, prilep ju na tortu a ešte pretri aj vrch oblátky vyznejú farby a bude chrániť oplátku od vlhkosti, niekedy naťahá oplátka vlhkosť z chladničky a môže sa zvlniť ...daj si www.oblatkovo.sk a v lište máš video-návod, klikni si a máš to tam pekne ukázané ... nech sa darí ...

zuzka7512
27. júl 2014

svadobné...

maya30
27. júl 2014

@evicaka dakujem za tip, skusim to aj ja tak spravit 😉

maya30
27. júl 2014

@mysiatkoo @lamps @pristela @sikag baby kraaasne torticky 😵 😵 😵

mimcak
27. júl 2014

@marianabila Ďakujem 🙂

ejuska79
27. júl 2014

@verbova dakujem pekne 🙂

timuss
27. júl 2014

pridávam aj ja svoje za posledné 2 týždne, poťahované sú na objednávku pre dobrú kamošku, inak by som ich nerobila, hlavne v tomto teple, tá darčeková krabica mi zobrala 5 rokov života, bolo strašne teplo a lepilo sa mi to jedna radosť, no ale nejako som to zvládla, aj keď spokojná som nebola....a krtkova torta pre dcérku k narodeninám...a áno, som si vedomá toho, že mám maxi krtinec a mini krtka, ale krtko tam pribudol tak, že keď som malej hovorila, že k jej meninám bude krtkova torta tak vyhlásila, že chce aj krtka, však bez neho to nepôjde, tak som sa pokúsila ho spraviť, ale teda na @jakelina nemám, a na krtka sa podobá len vtedy, keď prižmúrim jedno oko, alebo aj obidve 😀 😀 😀 😀 hlavne, že dcérka mala radosť 😉

jakelina
27. júl 2014

@timuss je krásný, můžeš být spokojená 😉

maya30
27. júl 2014

baby ja som mala tento tyzden len jednu, aj to ako zaskok za jednu cukrarku od nas...taka neznama tema pre mna, ten vrchny kruh je z burizonky a spodok tvarohovy s mandarinkami, ale nie je ganasovany, tak to trochu (dost) vidno 😉

timuss
27. júl 2014

@jakelina ďakujem za pochvalu, ale mám oči 😝 na druhej strane však stále sa len učím, tak ešte to nie je celkom ono 😉