Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kleopatris
27. máj 2012

@jakelina tiez pravda 😅 dakujem 😵

vejinka
27. máj 2012

@peroli zadivaj sa na tu hubu...totalka 😀 😀 😀 😀 😀

csina
27. máj 2012

@mrka2 jé.. dikes 🙂

mrka2
27. máj 2012

@vejinka ja som hned vedela,ze to je Alex 😉 podoba sa! 🙂 tu rozpravku viem uz naspamat 🙄

jakelina
27. máj 2012

@kleopatris není zač, určitě to dort přežije. Můžeš ho dát do krabice a obložit polystyrenem nebo těmi modrými vychlazenými obdelníky, co se dávají do cestovních ledniček. Víš co myslím, dá se to do mrazáku a pak to udržuje stabilní teplotu, já to používám hodně při cestování.

vejinka
27. máj 2012

@mrka2 jeeej vazne sa podoba?? no robila som ju stylom kuk na fotku v pc a sup dvadsat metrov do kuchyne...potom zasa sup kuk na fotku na pc a zasa do kuchyne...hlava derava papier s vytlacenym farebnym alexom som nechala doma..to som robila u mojej mami 😅

janula.h
27. máj 2012

@vejinka jeeeeeeeeeej Aleeeeeeex ale veď on mal potom celý Madagaskar g....... 😀 on je presne taký ako si ho urobila 😉 krásny

peroli
27. máj 2012

@janula.h kdybys chtěla ještě stačí říct... 😉 ale až na další stranu.. 😅 😅 😀 😀 😀

fodorka
27. máj 2012

@vejinka nahodou je super a verim tomu ze pre maleho je to najkrajsi darcek aky si mu mohla dat 🙂

adka_praha
27. máj 2012

@vejinka proste si ho len spravila v tej chvili, ked sa zosalel od hladu... 😉 😀 😀 😀 (neviem, ci si to niekedy pozorne kukala 😅 😀 )

peroli
27. máj 2012

@vejinka no co, aspoň se pořádně kření.. 😀 😀

mrka2
27. máj 2012

@vejinka no a nie? ved aj maly sa tesil,tak nemas o com... 😉 ty mas tiez Viliama??? 🙂

janula.h
27. máj 2012

@peroli chceeeeeeeeeem 😵 baby tento víkend ma dorazíííííí ☹ že já blbá neviem povedať kamarátkam nie ☹

peroli
27. máj 2012

@adka_praha @vejinka mě ten výraz zase připomíná scénu z nějakýho podobnýho filmu (už nevím z kterýho) jak někdo někam vběhne (do muzea, výlohy apod...), protože ho někdo honí.. uvidí prázdnej podstavec, tak si na něj stoupne a předstírá že tam vlastně vůbec není, že je inventář 😀 a jen očima koulí, jestli neběží ještě někdo další.. 😀 😀 😀

jakelina
27. máj 2012

@peroli přesně 😀 😀

adka_praha
27. máj 2012

@peroli myslim, ze je to dokonca ta sama rozpravka... 😀 😀 😀 😀

lifinka
27. máj 2012

ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zda z vás některá nepoužila místo Olé vanilky tak čokoládový prášek do pribinákového krému???Díky🙂

vejinka
27. máj 2012

@mrka2 ano vilko moj cernosko🙂)

@janula.h potesila si maaaaa
@fodorka dakujem dakujem🙂
@adka_praha no jasneeeee to je ten pohlad..hladny a vsade vidi flakoty🙂))
@peroli hehe mne to pripomina takeho chlapika so shaun the sheep ci jak sa to pise z plastelinoveho chlapa🙂)

peroli
27. máj 2012

@janula.h takže 60-ka, jo?

peroli
27. máj 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀

@adka_praha no dokonce.. 😀 😀 😀

adka_praha
27. máj 2012

@peroli ta posledna je uuuplne fantastickaaaa.... 😵 😵 😵 😵 by ma zaujimalo, kde tie vsetky navrhy vyhrabavate,... 😨 😵

peroli
27. máj 2012

@adka_praha to jsou roky a roky tvrdé dřiny............. na netu 😀 😀 😀 😀 😀

peroli
27. máj 2012

@adka_praha no prostě jsem tak trošku mišuge na tohle.. 😅 😅 😀 😀 😀 😀

adka_praha
27. máj 2012

@peroli mriem... 😀 😀 😀

peroli
27. máj 2012

@adka_praha no koukám, že už jsi z toho trochu hotová 😀 😀 😀 😀 už ti vypadávaj písmenka 😀 😀

irriss
27. máj 2012

Jdu si k vam zakricet 😲 😲 😲 😲 😲 😲
uz nikdy vic Barbieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Delala jsem nekolik barevnych korpusu na sobe, v podobe hvezdic-kyticek..pak prislo zabodnuti Barbie ..nejen ze se korpusy rozjely..ale i potrhaly a v tom prisel muj velky vykrik.. 😢 😢 😢
Chytam to ted potahovkou...ale jsem zoufalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😢 😢 😢

a to mne jeste ceka Beruska... 😖

adka_praha
27. máj 2012

@peroli nie nie, nevypadavaju MRIEM (ako umieram) je bezny vyraz... 😀 😀 😀

adka_praha
27. máj 2012

@irriss 😲 😲 😲 drzim palce, nech to ta potahovka zachrani nejak... 😲

peroli
27. máj 2012

@irriss a mělas to pořádně ztuhlý??? někde jsem viděla radu že takovej korpus se má nechat ztuhnout nejlíp v nějaký formě.. která to bude během tuhnutí držet pokopě..
držím pěsti ať to dobře dopadne.. 😉

peroli
27. máj 2012

@adka_praha háááááá... tak to je po vašem Aháááááááá 😀 😀 😀 😀