Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
15. jún 2012

@janula.h ta je parádní, kolik vážila, jak máš velké ty čtverce??,Děkuji.

janula.h
15. jún 2012

@jakelina ďakujeeeeem vážila 5 kg a štvorce sú 25x 25 🙂

eliska22
15. jún 2012

pridávam svoje včerajšie a dnešné a tento víkend žiaden odpočinok, už dnes idem modelovať, aby som to stihla všetko 😝 😝 😝

katulkaaaaaa
15. jún 2012

netradicna so smoulinkou pre 17tku a kytica pre zenu k 70tke

jakelina
15. jún 2012

@janula.h děkuju, vypadá to moc hezky, takhle to spojit. To je pro sourozence nebo dvojčátka???

pipka
15. jún 2012

@mamina1978 co sa pubertakom nepaci? 😝 ved tie mysky su kraasne 😵 kiez by sa mne take podarili vymodelovat 😉
tiez sa chystam na syrovo-myšaciu tortu...no sama som zvedava, co z toho vzíde? 😕 😅 😅

neboj, moja mala "odbornicka" mi tu povedala, ze su nadherne a aj ona take "SCE" 😉 😀 😀 😀

janula.h
15. jún 2012

@jakelina je to pre sestry 🙂 jedna má 7 a jedna 3 a každá má svoj vkus 🙂 aj tá sukňa mi moc nesedí (fialová) ale tak taká bola žiadosť že musí byť 😀

jakelina
15. jún 2012

@eliska22
@katulkaaaaaa krásné dortíky, šikulky jste 😉

jakelina
15. jún 2012

@janula.h teď se na to znovu dívám a vidím tam ten věk, sedm a tři roky 😀 😀 😀 Předtím jsem si všimla jenom jmen, tak se omlouvám, že se ptám tak blbě. 😝 😀 😝

katulkaaaaaa
15. jún 2012

@mamina1978 misky su kraaasne!!!
@janula.h nadherne!!!

eliska22
15. jún 2012

@jakelina díky ti šikulka 😉

janula.h
15. jún 2012

č.2 🙂

eliska22
15. jún 2012

@pristela aj aj som to celé čítala na začiatku a tiež som sa nepýtala nič, až potom som ukázala môj prvý výsledok 😀 😀 😀 tiež som si všetko najrpv naštudovala, zobrala pero, zošítok a všetko zapisovala 😝

aduskatt
15. jún 2012

@eliska22 aj ja mam na to zosiiit🙂

iwulka23
15. jún 2012

aj som si pri nej porevala :( no jedno viem isto..už nikdy nebudem piecť na svadbu na ktoru pojdem aj JA!!! ...ved ani spať nebudem...čo povedia..a ja to buem počuuuuť..moje nervy 😀

jajavany
15. jún 2012

@iwulka23 naaadhera

anibas
15. jún 2012

@janula.h Jani náááádherné !! 😵 😵 😵 😵

anibas
15. jún 2012

@adrika202 krásna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrika202
15. jún 2012

a ešte muffinky pre tú istú oslavenkynu ,pre ktoru je torta s gulou 🙂

dm1
15. jún 2012

@aduskatt ja si vzdy zarobim ako je v postupe na TOM na 3 lyzicky roztopenej cery 6 zarovnanych lyziciek cukru ale vzdy ked to zarobim este potom pridavam od oka cery aby to bolo take akurat tak neporadim ☹ . ono to mas aj tak jedno lebo ono to tuhne a meni konzistenciu. Skus si to mimo torty a ked bude OK sup skusit na ostro 😎

pristela
15. jún 2012

@aduskatt ja som prvy krat zarabala ako @dm1 Danka 😉 ale veeela mi zostalo, kedze ja to na tak uuuplne tenulilinko natieram, tak už dva krat som zarabala len tak od oka 😉 a ceru ja neroztápam - kto by sa s tym tolko piplal, este aj roztapať 😝

aduskatt
15. jún 2012

@dm1
@pristela diky zenusky, tak to nejak odhadnem🙂 som zvedava, ako sa to bude spravat a mazat na torte

aduskatt
15. jún 2012

@pristela
@dm1 ako to vlastne na tej torte vyzera?.to tam stuhne, alebo to bude makke? teda vyzor viem, samozrejme🙂) len vlastnosti ma zaujimaju

jania023
15. jún 2012

Ahoj neviete mi povedat ktora davala fotku torticky z scroll setom-sablony?potrebujem vzor..bolo to pred niekolkymi mesiacmi

mishulle
15. jún 2012

holky prosím, nemáte někdo zkušenost s tímto
http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/dorto...
musím vyztužovat, když budu dělat patrový s tímto platem s ostny?

luciahromadkova
15. jún 2012

prosim radu ako plnite korpus ak tam chcete dať aj ovocie? date najskor ovocie a potom krem? alebo krem a potom ovocie, alebo krem ovocie a zas krem? za radu dakujem. 🙂

jakelina
15. jún 2012

@luciahromadkova krém, zatlačím ovoce a pak to zarovnám a ještě třeba trochu krému přidám.

jakelina
15. jún 2012

@jania023 vůbec nevím co to je?? 😲 😲 😲

luciahromadkova
15. jún 2012

@jakelina dakujem 🙂

zuziq
15. jún 2012

@jania023 ty asi myslis stencils...? tych tu bolo za posledny cas niekolko 😕