Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kukulka1
7. feb 2016

@chvapilu ahoj,link na recept je kúsok hore vyššie zverejnený

stebota
8. feb 2016

@grasie Na paráááááááááááádu 😉

stebota
8. feb 2016

@kukulka1 vyzerá to úúúúplne úúúúúúúúúžasne dobre sa ti s tým robilo?

stebota
8. feb 2016

Dievčence krááááááásne ste všetko popiekli torta s minnie som prvýkrát skúšala poťah so sušeného mlieka ešte to musím vylepšiť ale pani bola nadmieru spokojná takža sa teším.

jenie123
8. feb 2016

@stebota úžasne torticky 🙂🙂 aj mna čaká tento týžden Slovenska vlajka 🙂

kukulka1
8. feb 2016

@stebota ahoj,dobre sa s tým robí lebo je to v podstate bez roboty,vyleješ na tortu a koniec,žiadne natieranie ani uhladzovanie netreba.

haannka
8. feb 2016

@kukulka1 vylejes? Mozem poprosit postup? Dakujem.

alex999
8. feb 2016

Jedna rýchlovka deťom na karneval 🙂
Lišiak 🙂

nika1985
8. feb 2016

Ahojte baby neviete da sa zohnat vykrajovacka na tieto gymnasticke figury? alebo len skalpel a idem viem ze je nieco take na budovy a tak ale neviem to najst dik

pipka
8. feb 2016

cafte dzífčence moje...ja nestiham uz ani nakukať co ste krasne popiekli... 😒 ☹ maly lezi so sarlachom, tak ja sa tu vytesujem....ale atb uz zabrali, tak snad uz bude lepsie... 😉
Pridavam moju minulotyzdnovu a idem vas pokukat 😉

kukulka1
8. feb 2016

@haannka áno,vylejem to na tortu tak ako je to vo videu,nechám stiecť a trošku stuhnúť ,preložím na podložku a šup do chladničky.Jaj,link na video je na predchádzajúcej strane

stebota
9. feb 2016

@jenie123 Jeeeeeeeej dakujem

mamickajanka
9. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

Nadherne torticky 😉

allias20
9. feb 2016

@stebota ahoj, nespravila by si mi troch mimonov? Iba figurky? Prosim, napis IP...

antenka1
9. feb 2016

Jezkovi voci baby, clovek vas tu chviku necha bez dozoru a co vy popridavate 😀. NESKUTOCNE.
@mysiatkoo ta s ruzou je uuuuzasna, krasna, nadherna
@grasie na teba ani nemam slov, clovek ma pocit, ze lepsie to uz ani nemoze byt a ty furt a furt nedas pokoj 😝 😉. Peckoveeee
@njonja dokonale

dzejnus
9. feb 2016

babenky tak ja som tu dlhsie nepridavala ani nebola akosi nie je kedy :D aa tu su moje tortusky, za dva tyzdne asi ,tie naj som vybrala aspon myslim 😀 ....

dzejnus
9. feb 2016

Mozem vas poprosit, chcem vediet aku trvanlivost ma pribinak alebo z mascarpone plnka ... mozno budem robit, uz som aj robila tak ale predsa 🙂 nechcem riskovat ze sa pokazi torta kym ju rozkrajaju,,, ..VYDRZI 3-4 dni???? 🙂

nika1985
9. feb 2016

@dzejnus jasne vydrzi pozeraj spotrebu slahaciek

elamaslakova
9. feb 2016

@stebota parádne tortičky všetky
@dzejnus krásne tortičky

stebota
10. feb 2016

@dzejnus Ten šmolkodom je super parááááááda 🙂 🙂 🙂

dzejnus
10. feb 2016

@stebota dakujem, na prvykrat to uslo ale som potila krv asi pri tom heh

dzejnus
10. feb 2016

@nika1985 ok,dakujem 😉

kattikakiki
10. feb 2016

Ahojte dievcata. Ja by som sa chcela poradit ako je to s cokoladpvou polevou na tortu. Dostala som tip, ze so slahackovej smotany a cokolady rozpustenej v nej je skvela poleva. Skusali ste?? V akom pomere slah.smotana a cokolada?

jachin
11. feb 2016

@kattikakiki je to ganache, robí tu s tým kopec dievčat, stačí zadať do googla ( alebo aj tu na MK) a vyhodí ti kopec odkazov, aký pomer čoko a šľahačky dať.

drotenka
11. feb 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@dzejnus to cele dni robis len torticky??

lvka
11. feb 2016

Ahojte, pridavam moju dnesnu...v hlave uuuplne inak a ked som ju zzacala robit tak som ju postupne celu pomenila 🙂)) kto uhadne kolko ma Ninka.rokov? 😀

jachin
11. feb 2016

@lvka žeby 8 ? 😅

jachin
11. feb 2016

Baby mám otázočku: môžem dať pod poťah maslo+práškový cukor+citrónovú šťavu? obávam sa tej šťavy, či to neroztopí poťah, ale minule som to niekde čítala, tak ma to celkom zaujalo, že to môže dodať tomu maslu lepšiu kyslejšiu chuť...

kukulka1
11. feb 2016

@lvka osem

nika266
11. feb 2016

Práve dokončená 🙂