Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
20. apr 2012

@vecernicci měla jsi pravdu dneska Ivoš kašlal jen po probuzení, takže snad je to za náma do školky ho dám až 2.5.,jinak Matyášek je už také relativně ok. a já se doléčuji, beru medvědí sílu 😀 😀 😀 .Ježíš to je naprd, tak uvidíš zítra jak mu bude, když tak se vydáte do nem., na případnou kontrolu raději!Přeci měl zákrok, budu na vás myslet, ať je to jen lepší!!!
Dobrá, vyzkoušej a dej foto🙂 já než se k tomu dokopu a děti mi nedaj chvíli klidu, tak to dříve uvidím u tebe 😅 😵

dm1
20. apr 2012

@mamina1978 dievcatko 🙂

mamina1978
20. apr 2012

@dm1 Toto su moji favoriti inspiracia z internetu 🙂

pristela
20. apr 2012

aaahojte holkyyy 😵 😵 😵 😵 idem vas pokukat citat asi nemam sancu ale aspon fotocky opacitkovat snad stihnem 😵

mates22
20. apr 2012

holky ještě jednou HELP, dělala sem bílou čokohmotu, s glukózou, ale nějak se mi drolí, dala sem tý glukózy moc, nebo málo? Dá se to ještě nějak zachránit? Zkoušela jsem přidat čokoládu, ale nepomohlo a teď to v lednici ztuhlo skoro na kámen ☹

mamina1978
20. apr 2012

@dm1 a tu je este par inspiracii z internetu 🙂 take neutralne torticky

mizulienka
20. apr 2012

@dm1 Dani ja tiez mam dnes na figu 😠 slahala som nad parou krem, robila som ho z orion coko, lebo inu maly nemoze, slahala som 40min a zostali mi v nom take male nerozpustene krystaliky, ako keby sa mineroztopil uplne cukor, potom som ho znova preslahavala nad parou, este aj do mikrovlnky som ho davala, ale nic tomu nepomohlo, je tam troska citit taky "piesok"...neviete, cim to moze byt...mna az zaludok boli, ako som bola napata kvoli tomu kremu 😠 😠
najhorsie, ze na tu oslavu ideme aj my, ach jaaj si zasa uroibm reklamu 😕

mamina1978
20. apr 2012

Pridavam ako urobit zaujimavy podklad z hmoty pre 3D torticky a modelovane predmety.

mamina1978
20. apr 2012

Postup na flip - flops a aj namet na letnu plazovu torticku...🙂 tiez inspiracia z internetu

lussy23
20. apr 2012

@larah krásna
@timonko krásna
@eliska22 krásna tortička i pomocníčka a všetko najlepšie dcérke, veľa zdravíčka a úspechov v škole
@monika76 krásna
@mia114 nádherné
@larah prekrásna

dm1
20. apr 2012

@mizulienka mne sa to tiez stalo raz akoby to bola zle rozpustena coko ale v torte to ozaj vobec nebolo citit tiez som trpla. Aj kamoska to mala raz v slahanom nad parou. tiez som neprisla nato preco uz mi to odvtedy neurobilo

pristela
20. apr 2012

ženy!!! moja neerva!!! to kolko ste tu popísali ??? 😕 😕 😕 preberali ste nieco dolezite? nejake postupy co by som musela nutne vedieť? 😕 😕 bo toto citat ...ee 😅

mamina1978
20. apr 2012

A este rebrik z jedneho kusu. 😉

dm1
20. apr 2012

@pristela podla mna bola bomba sladky pivovy pohar ako ozdoba na tortu zo zelatiny super krasne priesvitny od mamina1978 😵 + kopa postupov od nej

jakelina
20. apr 2012

@pristela číst musíš všechno 😀 😀 😀 jednu noc nebudeš spát a je to 😀

lussy23
20. apr 2012

@79zuzana krásne @eliska22 krásna tortička @lawli prekrásna torta

pristela
20. apr 2012

@jakelina pchh, no načo som sem vlastne liezla 🙄
@dm1 oo, to znie dobre 😵

simasa
20. apr 2012

Baby - jezibaby, odpiste mi! 😀 Ake ovocie k tomu gastanovemu kremu? Ci radsej ziadne?

jakelina
20. apr 2012

@simasa já jsem ho dělala bez ovoce, tak neporadím.

mizulienka
20. apr 2012

@simasa ja nedavam ziande, ale podla mna banany by mohli byt 😉

lawli
20. apr 2012

@lussy23 Dakujem....keď som uvidela foto čo mám robiť ,tak som sa zhrozila ,žekoľko farieb ,ale bola fakt krásna....oveľa viac sa mi ľúbila ako ostatné svadobné čo som robila... 🙂

lawli
20. apr 2012

@simasa ja neznášam gaštanové piré ,ale manžel si ho dáva so šľahačkou a jahodami.... 😉

mamina1978
20. apr 2012
mamina1978
20. apr 2012

Dievcata , presla som este 3 stranky toho nem. fora, ale ostatne uz nebudem pozerat 😝 Tam su uz len klasicke alebo zastarale veci z 2008- 2006. Tak dufam, ze sa vam niektore napady a inspiracie zidu. A pekny vecer prajem . 😉

jakelina
20. apr 2012

@mamina1978 určitě se nám to líbí, děkujem moc 😉

simasa
20. apr 2012

@jakelina
@mizulienka
@lawli
Dakujem Vam. Skusim to ochutnat s tymi jahodami a uvidim 😝

1katuska73
20. apr 2012

Ahojte dievcata tak tu je moja dnesna krstinova,3.30kg cokoladova a karamelový krem.

79zuzana
20. apr 2012

@timonko perfektne su tie lodicky. Prosim ta ako si ich robila, mas na to nejaku sablonku?
@dm1 haha, no ked sa dari, tak sa dari... inak aj mojmu muzovi sa to podarilo, bola som chora, tak ma chcel prekvapit, ze on mi upecie kolacik a tiez potom nadaval, ze co to recept na piskotu pisali v tej knihe 😀 a az potom si vsimol, ze vlastne zabudol pridat muku 😀

79zuzana
20. apr 2012

@mamina1978 velmi dobre napady sem davas ... si jednotka 😉

jaja555
20. apr 2012

@mamina1978 Vdaka , krasny motylik. Ak sa nenahnevas, ulozim si ho.