Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
29. nov 2011

@yamahafazer - moja zlatá, môžem sa Ťa opýtať, koľko si dala za ten valček s nástavcami? Ten by sa aj mne veeeeľmi páčil 😅

vecernicci
29. nov 2011

@yamahafazer tak to znám 😉 když si kouím nějakou novou "hračku", tak jde všechno ostatní stranou 😀
@dm1 tak jak jsem koupila ty formičky na kouličky, jak jsi říkala, že to nejsou ony, tak jsem to dneska vyzkoušela a jde to na tom suprově, vůbec nezůstanou nahoře ty plošky a mám aspoň těch formiček 40, takže super 🙂 🙂 🙂

dadka212
29. nov 2011

@mia1111 písala, že 6eur aj niečo

mia1111
29. nov 2011

jééééj, to fakt? Kočky, tak ak by som mohla poprosiť, ak pôjdete niektorá do toho obchodíku, kúpili by ste aj pre mňa? Ak vás to teda neobťažuje... 😵

yamahafazer
29. nov 2011

@mia1111 ten som si nekupovala,ale stal cez 6 eur neviem presne ci 6,60 alebo 6,8 viem,ze to bolo nieco cez 6 a tie vsetky formicky maju po 1.96eur

ja vam mozem kupit,ale az buduci tyzden skor sa tam nedostanem uz ☹

dada2007
29. nov 2011

@vecernicci dík, ved ja to chcem aby mi to pozreli u Vietnamcov v Prahe 😵 ved sa to ozaj oplatí 😎

mia1111
29. nov 2011

@yamahafazer - ďakujem za info, super, ak sa kočky neozvú, tak budem rada, ak by si mi ho potom kúpila. Peniažky pošlem kľudne aj dopredu 😉 😵

dadka212
29. nov 2011

@yamahafazer tak ak sa nikto nenájde tiež ťa potom poprosím o nejaké "hračky" 🙂 ak ťa to teda neobťažuje 🙂

yamahafazer
29. nov 2011

teraz rozmyslam ako by som tam este behla skor lebo sa bojim aby to nevykupili nahodou lebo tych valcov tam mali tusim iba 4 alebo 5 tych bolo menej.Skoda,ze nemam net na mobile 😠 by som vam hned napisala a mohla som hned pokupit.

simasa
29. nov 2011

Baby, jasne ze kupim, len napiste co 😀

dadka212
29. nov 2011

@simasa píšem ti IP 😵

desmodka
29. nov 2011

baby, mama vajicka L a su v nich dva zltky, tak jedno mam ratat ako dve??? DAKUJEM

desmodka
29. nov 2011

@yamahafazer tie silikonove formy na maffiny stali kolko? a kolko je tam kusov?? Dakujem

simasa
29. nov 2011

Nie som sice z Mesta, ale dnes tam idem (mam kurz), tak by som tam behla. Ale tam je otvorene tusim len do 17 tej, tak rychlo piste, co ktora chcete, lebo najneskor o 16 tej musim ist z domu.

mia1111
29. nov 2011

@simasa píšem aj ja IP 😵

yamahafazer
29. nov 2011

@desmodka je ich tam 6ks a stali 1.29,ale mali este aj take malicke rozne tvary tieto su klasicke velike

desmodka
29. nov 2011

@yamahafazer klasicke znamena co??? 😅 😅 😅

yamahafazer
29. nov 2011

@desmodka ako velke papierove kosicky su co je klasika forma na muffiny a potom mali take rozne malicke a rozne tvary tam boli to skor na naike bonbony by sa hodilo

desmodka
29. nov 2011

@yamahafazer aha, dakujem

yamahafazer
29. nov 2011

@simasa vies ktory obchod myslim,ze?je to na tej ulici ako je K+ K

simasa
29. nov 2011

@yamahafazer ano viem kde to je. Dole som uz bola (v tom obleceni), ale hore este nie.

dada2007
29. nov 2011

@yamahafazer kokoooooooooooooooos perfektný náááááákuuuuuuuuuuuup..............waaaaaaaaaaaw...........aj ja by som túúúúúúžila 😵 😵 😵 ja som dnes obehla Topolčany a nič.....ani v lacných, ani v čínskych, ani v ľudovkách...nikde nič 😒

anibas
29. nov 2011

pridávam svoje medovníčky - recept podľa Sofi, asi 1/3 sa hneď zjedla - výýýýborné sú, ešte vyskúšam recept Lusil 😀 😀 😀 - moje pokusy o svietniky - no bez väčších vykrajovačiek je to desné 😒 😒 😒

jakelina
29. nov 2011

@anibas jsou úžasné, moc šikovná 😉

mizulienka
29. nov 2011

@anibas ved tie su prenadherne, boze baby, ako to vy dokazete??? 😕 😕 😕

dm1
29. nov 2011

@yamahafazer toto su tie viac clenite ked mas take beriem hned!

dm1
29. nov 2011

@anibas tie su naaadherne! ja som vcera vypekala vacsie kostoliky podla sablony polozila som na cesto a vyrezala radielkom 😝

dm1
29. nov 2011

@vecernicci super ze to ide na tych formickach! to sa pootom ovela viac oplati! tesim sa na gulicky 😉

dm1
29. nov 2011

@yamahafazer a toto tam nemali? ze ci zrusim celu objednavku u tej baby 😝

vecernicci
29. nov 2011

@dm1 právě se na nich pracuje, už mám jednu skoro hotovou, jen musím počkat až pořádně zatuhnou 😉 sama jsem byla překvapená, že to na nich jde upéct, chtěla jsem kalíškky pod svíčky s rovným dnem a mám kouličky 😀 😀