Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
1. sep 2012

@eliska22 😀 😀 😀

jakelina
1. sep 2012

@eliska22 já si tu ještě čistím zuby víš 😀 😀 😀 V koupelně je pořád plno, hodně dětí a ještě tu jsou mám i nějaké jiné než svoje. 😀 😀 😀

jakelina
1. sep 2012

@lamps to je přístup co 😀 😀 😀 Už fakt jdu.

lamps
1. sep 2012

@jakelina nooo, presne ako hovoríš, ale bude sa ti dobre spať, určite si sa zasmiala. Krásne sny ti želám 😵

luciahromadkova
1. sep 2012

@pristela uzasna, nadherna, toto by na tej JOjke mali ukazovat 😵

simasa
1. sep 2012

@jakelina Tak aby z toho neboli vnucata 😀

micmo
1. sep 2012

@jakelina dekuji 😅
@lamps wow dekuji za video, poradne si ho prohlidnu, a dekuji za preklad 🙂

pristela
1. sep 2012

holky sim vas , ste tu este niektora? ja este len pecem korpus na zajtra rano , taka obycajna torta pre starsiu pani a chcu klasiku poliat korpus rumom, vraj cierny caj s rumom, robite to niektora, je v tom nejaky podiel co sa musi dodrzat ci mozem od oka ? 😕

zdenallicka
1. sep 2012

@pristela Od oka, kočičko..🙂

miciatko
1. sep 2012

@pristela nemusis nic dodrzat, urob podla chuti, to aj svokra tak polieva 🤐

levandulka3
1. sep 2012

@vlada111 ďakujem 🙂 takže máš v každom poschodí 4 pláty ?

dada2007
1. sep 2012

@pristela len pozor, podla akééééého velkéééééého oka polievaš 😀 😀 😀 😀

pristela
1. sep 2012

dakujem dobre víly 😵 😵 😵 😵 bléé , uz sa "teším "

levandulka3
1. sep 2012

@vlada111 takže v každom poschodí máš 4 pláty?

vecernicci
2. sep 2012

@jakelina vidíš, vezmeš s sebou skořápky pro slepičky a máš swapík vyřešený 😀 😀 😀

simasa
2. sep 2012

Dobre ranko!
Jeden Homer na prebudenie 🙂

yamahafazer
2. sep 2012

@pristela teda ty mas inych zazistkov s tortami 😀 to som moc zvedava na tu co si robila do tych Bojnic to si neviem ani predstavit podla toho co si tam vsetko mala dat ,ale ty vies zo vsetkoho spravit dokonalu tortu tak to bude ina nadhera 😵

dakujem za vsetky paci sa mi a vsetky vase torticky su nadherne

yamahafazer
2. sep 2012

@1katuska73 ja som ti aj zabudla napisat na tu knihu tortu co si sa pytala ja na vahu nerobim,ale mala vyse 6 kg urcite a bola z troch platov a velkost 38cm x 30cm taka bola poziadavka ako to chcela mat tak mi pripadala skor taka na svadbu alebo niaku birmovku alebo nieco take

mizulienka
2. sep 2012

@simasa perfektne, ako si robila tu strukturu na celom potahu?

simasa
2. sep 2012

@mizulienka Dakujem. To je s tou strukturalnou foliou - kamene tusim. Len ja nedavam hmotu na to, ale naopak, podlozku na hmotu, prejdem valcekom a podlozku presuniem, a tak sa da ten vzor urobit na cele.

pristela
2. sep 2012

@simasa jemine , to je suprové 😀 😀 😀 som si s dovolenim ulozila 😵 😵

@yamahafazer ale kdeze tato pekna nebude a to fakt, tam sa nejak nedalo 🙄 i ked , ked som sa pozerala na zenicha ako okolo nej chodil a híkal prenho bolo ocividne dolezite len aby tam boli tie veci co nakázal 😀

mia1111
2. sep 2012

baby, vy ste "šaľene" 😀 😀 😀 😀 . Tak ja o desiatej vypla PC a vy ste zapísali ešte 4 strany? Ale ste ma neskutočne pobavili takto ráno pri káve a koláčiku 🙂 🙂 🙂
@simasa - kráááásna tortička 🙂
@pristela - ja chcem vidieť tú tortuuuuuuuuuuuuuuu, ani variť nezačnem, kým ju neuvidím 😀

dm1
2. sep 2012

pridavam svoju piatkovu nocnu. Take netypicke pre 3 rocneho chlapceka motorka ale tak chceli tak maju mat 🙂

eliska22
2. sep 2012

@dm1 perfektná motorka 🙂
@simasa super torta 😉

yamahafazer
2. sep 2012

@dm1 ta je paradna 😉

katulkaaaaaa
2. sep 2012

ahojte moje vikendove

bzucinka2
2. sep 2012

@lussy23 ano je plienkova 🙂

daducha
2. sep 2012

Teda baby,Vas ked precitam, hned mam lepsi den, lepsie ako komedia v telke 😀 .Pridavam moje posledne,ze detsky vikend a este som robila svadobne postavicky som sa nechala ukecat iba na postavicky,cakaju ma aj na tento tyzden,ja ich uz hadam zacnem robit poslepiacky 😝 .Krstinova torticka bola na zelanie,nie môj styl, ale ked taku chceli a Madagaskar dal zabrat,hlavne zebra a lev, za pana som ich nevedela urobit,tak ako sa podarilo,tak je 😝

maya30
2. sep 2012

@dm1 perfektna, ako dlho ti tvrdla ? Ja som prave vcera modelovala motorku na sobotnajsiu tortu, no stale je nejaka makka 😒 a tiez je cerveno-cierna 😉

mizulienka
2. sep 2012

@daducha neskutocne vsetky