Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mishulle
5. sep 2012

@lawli o akci nevim, ale tady mají každou za necelých 250,-
http://www.obchudekubalonku.cz/katalog.php?typ=...

jakelina
5. sep 2012

@lawli 😀 😀 😀 já bych musela asi vyhnat děti napást, abych teď mohla utrácet. Teď v září věci do školy, učebnice, obědy a všechno najednou. No je to děs 😀 😀 😀 Naštěstí oblečení se dědí a čekají mě až zimní boty. 😝

lawli
5. sep 2012

@jakelina Ja mám doma zatiaľ krpčekov ...ale tiež musím pozerať na to čo si môžem dovoliť... no moja vybrali sme si zlu dobu... 🙄

dm1
5. sep 2012

jaj kocky ja na ATB, bolesti jak slak a robim velku 3-poschodovku svadobnu a este jeden stvorec 30x30 s autobusom... vrrr teraz to ozaj blbo vyslo. Aj som to mala chut zrusit len mi to bolo blbe hlavne pri tej hlavnej svadobke ze sa na to spoliehaju.... uz ste niekedy riesili zrusenie objednavky zo zdravotnych dovodov?

broucek2
5. sep 2012

@eliska22 děkuji

lawli
5. sep 2012

@dm1 no nezávidim ti ,len nech nebude horúco ,lebo to už bude kombinácia ako hrom ☹ ☹ ☹ ja som na tom teraz tak trochu nie najlepšie ,mám problém so atrážením deti...a tiež tri torty ,jedna svadobná 2 pochodová ,prsia a Kitty ....

lamps
5. sep 2012

@vlada111 ďakujem a keby sa mi podarila tak, ako tie tvoje, ktoré si robila nedávno, bola by som úplne spokojná 😀 😀 😀

miciatko
5. sep 2012

@broucek2 krasne kvety

broucek2
5. sep 2012

@miciatko děkuji

broucek2
5. sep 2012

@dm1 tak to nezávidím, ale asi by to bylo blbý, protože už by asi nikoho takto na poslední chvíli nasehnali

lawli
5. sep 2012

@mishulle
@broucek2 kočky ďakujem pekne ,ale to sú české tránky a keď si pripočítam poštovné ,tak to mám aj u nás ,za takú cenu 😒

lamps
5. sep 2012

@simasa no ja som už také na zelenom podklade robila dve, ale toto je pre 70-ročného uja, ktorý hral celý život futbal a chcú tam aj nejaké kvety, tak rozmýšľam, ako to skombinovať.

K tým blbým komentárom a závistlivcom len toľko, že aj sama sa čudujem, ale tentokrát ma to vôbec nevytočilo, ale musela som aspoň nejako reagovať a dať status v tomto znení na fb som uvažovala už dlhšie, aby sa aspoň trochu tí ľudia spamätali, veď na tomto našom zárobku z pečenia nie je fakt čo závidieť. Jediné, čo mi môžu závidieť sú moje 4 krásne, zdravé a šikovné deti, super manžel a to, že sa navzájom ľúbime. Keby mi toto závideli, tak si poviem, že je čo závidieť, ale zisk, ktorý mám z pečenia, určite nie je závideniahodný. A už vôbec nie je hodný toho, aby sa títo ľudia, ktorých si vážim pretože inak sú to super osôbky, zhadzovali a kazili týmito blbými rečami vzťahy.

lamps
5. sep 2012

@simasa ja som od Kamky objednávala len raz, poslať som si to dala Slov. poštou a balík mi išiel týždeň ☹ , nechápem prečo

pristela
5. sep 2012

@dm1 zlatinko , joj , nezavidim a drzim palcoky, keby si blizsie tak ti pridem pomocť 😉 myslim ze ted im zrusit objednavku par dni pred svadbou asi by ich porazilo , skor by som skusila, ak nevladzes, najst v blízkosti nejaku kamosku cukrarku co pecie podobne ako ty a posunula jej objednavku 😕

jper
5. sep 2012

Ahoj všem, mám udělat na sobotu dort s monster truckem - když si auto udělám zítra z marcipánu nebo smart flexu - vyschne mi do soboty do rána? navíc jak se dívám na net - většina si auta ani nedělala a dali tam jen kovové autko.
Jo a na kopretiny stačí dva dny na vyschnutí že jo. Díky moc

muffinka8
5. sep 2012

@dadka212 ale dala som aj smotanu 🙂 ale aj tvaroh robí veľa. Mala som taký jemný ale suchší.

lamps
5. sep 2012

@dm1 Jájj, tak nech ti to ide aspoň úplne hladko ako po masle, aby si ich v tomto stave zvládla

sisix
5. sep 2012

@lawli jo u nas za 189,-

maya30
5. sep 2012

@eliska22 dakujem, skusim to aj ja s tou cokoladou 🙂

lawli
5. sep 2012

@sisix super cena moja ,ale ako sa ja k tomu dostanem ? ☹

ajka82
5. sep 2012

baby prosim nemate niektora ulozenu peknu detsku farebnu kvetinkovu torticku s motylikmi? kujem za pomoc

vecernicci
5. sep 2012

@lawli manžovi vždycky když se diví, co to zase mám říkám, to už mám dlouho, to jsi ještě neviděl? 😀 😀 😀 😀 a on aha tak to jo, on v tom má guláš, jemu připadá všechno stejný 😝 😀

vecernicci
5. sep 2012

@jakelina nemysli si , školka, fond rodičů 400, obědy 50, solná jeskyně 400, škola 250 učebnice na aj, 800 družina, 1500 kroužky a to si vybral jen dva 😝 😝 a to ještě zdaleka nekončíme 😝

lawli
5. sep 2012

@vecernicci ja by som stým nepochodila ,lebo kopec veci mi on podonášal zo služobky z obchodíkov a keď niečo vyrábam ,tak niekedy pri mne sedí a prehrabuje sa mi v kufríku 😀 😀 😀

vecernicci
5. sep 2012

@lawli ty silikonky mají i u nás v dortisimu a v pondělí budou možná i u vietnamce, taktam mrknu 😉

sisix
5. sep 2012

@lawli jedes na stretko? A kdy ho mate?

pristela
5. sep 2012
lawli
5. sep 2012

@sisix nie nejdem a tuším je 22.9. 😕

@vecernicci v dortisime sa mi zdajú drahé a u vietnamca koľko stoja ? ...ale to už by som po tebe chcela veľa mojko 🤐

lawli
5. sep 2012

@vecernicci a s tou silikonkou čo chcela jakelina ,mám rátať ? ...máš ju ešte ?