Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
1. nov 2012

Ahojte, tak tu je moja z dvoch tohtotyzdnovych,podla planu spomalujem a celkom sa mi to paci.Stiham aj si sadnut 😉 .Vsetko na torte je na zelanie,ma to byt rozpravkovy domcek a anjelom, mackou a psom,ku vyrociu 15-tich rokov byvania v dome.Nic lepsie ma nenapadlo,tak hadam bola spokojna.Objednavala asi najzabavnejsia zakaznicka za dva roky 😀 .kym sme dotelefonovali, mala som svalovku brucha a ust od smiechu 😀

jakelina
1. nov 2012

@daducha je krásný a jak jsi dělala tu střechu, ty jsi úplný pokrývač??? 😀 😀 😀 😀

njonja
1. nov 2012

A este jedna tohotyzdnova - vianocna darcekova krabica....🙂

njonja
1. nov 2012

@daducha je rozkosny!!! A ta strecha je dokonala!

dm1
1. nov 2012

@daducha jeej suprovy je ta strecha je kliestikovana?

saminka
1. nov 2012

@bzucinka2 tak uz to zkousim, ja ho upekla vcera nechala zmrazit a dnes ho jen rozmrazim a vecer naplnim,po tom rozmrazeni by se mel i lip krajet a nedrobit tak uvidime 😅 stejne obdivuji vsechny kdo zvladaji pect pri malych detech, starsi je moje velka pomocnice ale ta mensi se mota vsude kde nema 😅 no tak po vecerech az usnu snad neco udelam, dort je na sobotu pro svagrovou 😉

saminka
1. nov 2012

holky a ty krasne kvetiny na drotikach atd to taky vyrabite z mmf hmoty ? 😕

mimoza13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daducha
1. nov 2012

dakujem babulky,strecha je najprv len plat zelenej hmoty prehodeny a potom len lepene dlhe kusy z takej svetlohnedej listy.Je to cela sada http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

jakelina
1. nov 2012

@saminka já používám Smartflex na kytičky

caterine
1. nov 2012

Ahojte baby, viete mi poradit či sa da jedla oplatka použit aj na nepečenu smotanovu tortu s piškotami, ked ano aky by mal byt postup. dakujem

njonja
1. nov 2012

@daducha tak to si dobre vynaliezava🙂 By ma nikdy nenapado pouzit tu listu na stresne sindle🙂

mamina1978
1. nov 2012

Ahojte dievcata 🙂 , tak konecne aj ja pridavam moju torticku na Halloween 🙂 ...........Robila som ju taku detsku , romanticku,a nie taku hrozostrasnu 😔 😕 koli mojim dvom najmensim drobcekom 😉 🙂
Korpus bledy , plnka karamel -sttraciatella 😉 🙂

njonja
1. nov 2012

@mamina1978 krasna je, cista!!

mamina1978
1. nov 2012

@njonja dakujem, to potesiiii 😵 😵 😵 😵 Aj ta tvoja Vianocna krabica je fantasticka 😵 😵 😵

levandulka3
1. nov 2012

a táto ma teda riadne potrápila čoko korpus + pribináčik + lesné ovocie váha 8 kg - pre kominára a požiarnika v jednej osobe

njonja
1. nov 2012

@mamina1978 dakujem dakujem🙂

njonja
1. nov 2012

@levandulka3 kraaasa!

jakelina
1. nov 2012

@levandulka3 ta je fantastická 😉

pristela
1. nov 2012

@levandulka3 jeeminenkuu , ta je fantastickaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

bzucinka2
1. nov 2012

@caterine pouzit sa da, ale rozmoci sa ti ☹

mamina1978
1. nov 2012

@levandulka3 ta je nadherna ,dokonala do detailov 😵 😵 😵

dm1
1. nov 2012

@levandulka3 to je kraaasne 😵

saminka
1. nov 2012

holky zapomnela jsem si uvarit salko na karamelovy krem, myslite ze muzu udelat normalni krem z rozpusteneho cukru a slehacky a vyslehat s maslem? muze to pod potah? jde mi o tu slehacku 😕 diky

jakelina
1. nov 2012

@dm1 dnes jsem otevřela uvařené salko a kyselé a to mám ještě čtyři. 😝 😝 Spěchala jsem tak, jsem vzala zkaramelizované a ani nemám chuť otevírat ty další plechovky. 😝 😝 😝

jakelina
1. nov 2012

@saminka nemůže pod potah.

aduskatt
1. nov 2012

@jakelina to je des s tymi salkami...........u nas v Kaufe stiahli vsetky z predaja, asi sa im nieco pokaslalo vo vyrobe

ajka82
1. nov 2012

@saminka ja robim len taky karamelovy z cukru a slahacky...ale pod potah nemoze

dm1
1. nov 2012

@jakelina no pekne 😝 muselo sa im nieco udiat vo vyrobe toto nie je normalne najlepsie salko to bolo a teraz clovek vobec v nom nema istotu ..... ja som min.tyzden varila to kauflandacke s kravickou a celkom to uslo

dm1
1. nov 2012

@aduskatt veru vidis ani u nas v kaufe nemaju ziadne tatra salko len to uz karamelove... pekne si pokazila firma meno 😖