Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
11. nov 2012

@maya30 Já to tak mám pořád. 😝

sisix
11. nov 2012

@vecernicci prosim te jaky mas recept na rafaelo, mas tam maslo? A jestli muzu otravovat receptik na ledovky a cokokosicky. Moce dekuji 🙂

dada2007
11. nov 2012

......moje tohtovíkendové..........svadobná presne daná..........a tá detská, to je pre našu malu............pol roka to mala byť Rapunzel s vežičkou........vo štvrtok zahlásila, že nechce Rapunzel, ale mám na tortu nakresliť nás 4 ako sa ľubime 😅 ....skoro ma trtlo............a teda.......v piatok ráno sa rozhodla, že tie dve postavičky umelé, čo sú na torte.........tak k nim chce tortu...čiže sme s MM brali námet z rozprávky Zvonilka 2..........domček, gombíčky......všetko ako tam....nestihli sme ten domček a všetko tak ako sme plánovali.........lebo sme robili výzdobu, utekali pre bicykel(prekvapenie pre malu), smažili sme rezne, robili jednohubky, a všetko......ale velmi sa páčila 😵

sisix
11. nov 2012

@dada2007 u nas je to obdobne. Jeden tyden ovecka, pak prasatko peppa a pak zase ovecka a kitty ..... hi hi

aduskatt
11. nov 2012

@maya30 ja o takom budem vediet, ale az od februara☹

sisix
11. nov 2012

@vecernicci a nemusi to byt hned. Az ti bude lip. Ju.

hankyt
11. nov 2012

http://www.eloshop.sk/tovar/9909-mixer-zelmer-m...
mne sa pokazil moj 5 rocny slahac (stal 199 sk) tu sa hovorilo nedavno na tuto temu .Neviem sa rozhodnut medzi Zelmarom a bosch Prosim poradte mi dakujem

mimcak
11. nov 2012

Ahoj chcem si kúpiť formu obdlžnik napr.na zatvorenu knihu,alebo tak doplňam vybavenie 🙂 ,aký rozmer je najlepší ? napr.toto ,nieje to malí rozmer? http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... .

timonko
11. nov 2012

@pristela krásna 😕

njonja
11. nov 2012

@vecernicci to robis tolke druhy len pre svoju rodinu? Wooow, tak to by by som asi nezvladla🙂

njonja
11. nov 2012

@ajka82 super je ta hip-hopova torta!

79zuzana
11. nov 2012

tak tu je moja vcerajsia. Toto bol moj druhy Mickey 🙂 Drzte mi prosim palce na buduci tyzden - budem robit tu lod... toto bude moja historicky najvacsia torta, aj ked pre vacsinu z vas nie prilis velka 😅

maya30
11. nov 2012

@aduskatt ides sa dat na podnikanie ? 🙂

aduskatt
11. nov 2012

@maya30 uz sa na tom pracuje, ale byrokracia je byrokracia.

anibas
11. nov 2012

@dm1 ja idem 20. novembra - len na odd. jednodňovej chir. 😝 😝 ale predoperačné musí byť

janula.h
11. nov 2012

konečne finito 🙂 a môžem upratovať 😀 že aká balada

zuzka7512
11. nov 2012

@pipka ja som si objednávala oplátku odtialto...a bola som velmi spokojná... http://www.jedleobrazky.sk/

janula.h
11. nov 2012

@hankyt ja ho momentálne mám požičaný od mamy 🙂 a je super len trochu mi vadí,že sa točí do opačnej strany 😀

vecernicci
11. nov 2012

@njonja ale zvládla by jsi to, mít doma moje kobylky zmlsaný 😀 😝

adul67
11. nov 2012

ahojte idem si po radu neviem či tu niektorá dávala foto torty s tehotnou ženou nakreslený obrys na googly som to nenašla ak niekto má uložený budem vdačnáááá 😉

1zaza
11. nov 2012

🙂 moje víkendovky

pralinka25
11. nov 2012

@1zaza fuuu ten pes je ako zivy super

muffinka8
11. nov 2012

Prosím vás tie čo robievate Muffinky a Cupcakes ... tie ozdoby z hmoty čo dávate na vrch, to nestvrdne? 😕

rapunzel1
11. nov 2012

taaak baby dobojované s čokoládou, môžete dávať rady ako to vylepšiť, lebo toto bol fakt boj, prišla som na viacero vecí, čo som nemala robiť, či sa to týka marlenky, alebo čoko 😝 , no čo už človek sa učí na vlastných chybách, ale klobúk dolu pred tými čo robia s čokoládou, marlenka hotová za 3 hodiny a čokoooo no nekonečné, aj tak to nevyzerá vôbec tak, ako som si predstavovala ☹ , ale tak hádam bude jedlá, prídu hostia, tak budeme jesť veľkou lyžičou 🙂 🙂 🙂

rapunzel1
11. nov 2012

a že foto kde???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

1zaza
11. nov 2012

@pralinka25 Ďakujem 🙂

dadka212
11. nov 2012

@1zaza ten havino je krásny 😵

yukki
11. nov 2012

Baby, ta to tu sa nedá čítať vyše 4000 strán, ale tých pár desiatok čo som kukla, všetky, všetky torty sú neskutočné, krásne, nádherné a klobúk dolu! A určite sa to na tých stranách neraz spomínalo, ale....nemohli by ste ešte raz napísať, čo za hmotu to používate na ten povrch, kde sa to kupuje alebo ako vyrába, a koľko asi stojí nejaké množstvo a koľko ho asi treba na nejakú jednoduchú prvotinu-tortu?

elienka
11. nov 2012

@yukki dievčatá tu buď si vyrábajú hmotu doma volá sa MMF, recept je niekde na prvej strane, je to z penových cukríkov (ako JOJO), alebo rovno hmotu kupujú - ja som zvolila túto cestu a moja prvá poťahovaná sa neskutočne vydarila. Najčastejšie spomínajú že kupujú Smartflex velvet - túto som mala aj ja a robilo sa mi s ňou super. Sú aj iné poťahovky, treba skúšať čo vyhovuje, ja som so Smartflexom tak spokojná že ani nemienim skúšať, radšej si nejaké to euro priplatím, ale úspech mám zaručený.
no a kupuje sa to v e shopoch s cukrárenskými potrebami