Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gabina275s
14. jan 2013

inak dakujem za páčisa, 😅 veľmi ma to potešilo, 😀

dadka212
14. jan 2013

@pristela no ja si tvoje poctivo ukladám 😀 a tiež ked si nieko uloží moju sa velmi teším 😵

pristela
14. jan 2013

@sisix ja robila pops malinko a davala som len na spajdle , tak neviem , neporadím ☹

@dadka212 oo vsak to aka cest od teba 😵 😵 vcera som mala otvorenu na fb nejaku stranku s inšpiračkami tortami a na kazdu druhu som vravela jeeej pre dadku , jeej pre Dadku .... 😀 😀 😀 take plne ozdob a krasne farebne mickey tam boli 😀

mariann2
14. jan 2013

ahojte kočky, myslíte, že tá brošňa http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1552/Bros... má farebné kamienky, či je to len odraz svetla??????????????

bzucinka2
14. jan 2013

@mariann2 podla mna ma farebne...

dadka212
14. jan 2013

@pristela 😀 no ja mám budúci víkend robiť 3 detské majú byť krásne farebné nechajú všetko na mňa a teraz neviem čo od dobroty na ne napatlať 😀

sisix
14. jan 2013

@pristela diky

mimcak
14. jan 2013

Viete mi poradiť či je táto žilkovacia sada dobrá http://www.natortu.sk/kvety-a-listky/vykrajovac...

kaby
14. jan 2013

ahojte, hladam cukrarku z BA, ktora pecie klasicke torty - orechove, cokoladove...ziaden marcipan (maximalne nejaka ta kvetinka navrchu.. ) Prosim piste IP, nesledujem tuto diskusiu. Vopred dakujem. 🙂

anibas
14. jan 2013

@sisix len tak ďalej a nevesty sa o neho pobijú 😀 😀 😀 😀

anibas
14. jan 2013

@dadka212 ja som zobrala objednávku na 17.2. len preto, že dievčatko a 2 roky 😀 😀 😀 tak dúfam, že mi nepokiazia radosť niečím špeci 😵 😵

jakelina
14. jan 2013

@mimcak nikdy jsem ji neviděla, ale vypadá dobře.

jakelina
14. jan 2013

@dadka212 proč mně nikdo neřekne, že chce veselou dětskou, já pořád jenom Kitty, winx a nebo miminko, kytičky a botičky, taková ta klasika a to mi pošlou fotku, že musí být přesně taková. Vrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

pristela
14. jan 2013

@jakelina ja vravím , že kopiu presnu tej foto co poslu nemozem urobit ani keby chcem , lebo niektorym cukrarkam to vadi a su z toho potom problémy 😀 😀 😀 a to vzdy povedia ze dobre nechaju to na mna ale ze taky styl 😀 ale ked sa mi nechce a je ta predloha nejaka taka ze "bez roboty" tak urobim aj kopiu ako to srdce na krst naposledy 😝

aduskatt
14. jan 2013

@mariann2 ked som si tu brosnu zvacsila a pozerala na lom svetla, tak som presvedcena, ze ta farba je len svetlo, inak je priehladna, sak im zavolaj, uvidis🙂 a daj vediet🙂

aduskatt
14. jan 2013

@pristela myslim, ze vela tvojich torticiek mame poukladanych🙂

florentina
14. jan 2013

@pristela máš naprostou pravdu, inspirace z netu jsou fain, ale tady od vás to je jiná liga. Zaprvé žasnu jak jste šikovné a zadruhé je to pro mě důkazem, že je (ne)reálné udělat takové výtvory v domácích podmínkách...tudíž je to pro mě naděje, že se k tomu taky někdy přiblížím. A věřím, že to musí potěšit, když si někdo uloží dort pro inspiraci /mě se to tedy ještě dlouho nestane/ a že si tady ukládám často, mám takový pocit, že čím dál častěji, protože se holky všechny neskutečně posouváte dál!

florentina
14. jan 2013

@mariann2 určitě jsou barevné....

florentina
14. jan 2013

@mariann2 hm, tak jsem si obrázek zvětšila jak píše @aduskattt a určitě nejsou barevné 😀 😀 😀 ...né se omlouvám, asi teda nevím 😀 ...takže nejlépe se dotázat 😉

daducha
14. jan 2013

Ahojte baby, robili by ste 3D macka ME TO YOU ? Ja ked si predstavim, kolko by som musela pretlacat cez lis na cesnak tak mi je ze zle. So spickou a kremom zdobit neviem 😝 .Asi im napisem, Ze 15 Eur za kg a tak urcite povedia nie 😀 .Pruser by bol, keby napisali OK 😅

anibas
14. jan 2013

@daducha alionuska robila takého

mariann2
14. jan 2013

@aduskatt @bzucinka
@florentina kočky, ďakujem za názor, ale zákazníčka medzitým tú brošňu videla a povedala, že takú nechce, že sa jej nepáči, tak teda nič z toho, neviete kde ešte predávajú také brošne

pristela
14. jan 2013

@daducha povedz im , že urobis, ale že tam bude strasne vela hmoty , nevies ci ju jedia , ale ze ked daju ten jeho kožuch dole tak im zostane malinka torticka 😀 teda macko bude musiet byt velky nie ze objednaju 3kg a ked ho "ošúpu" budu mat 1kg torty 😀 😀 😀 inak mna asi tiez caka ale az nejak cez leto ci kedy ale uz mam pripravene vyhovorky a ked nezaberu tak aj varianty 😀 😀 😀

daducha
14. jan 2013

@pristela no ja mam este variantu ze ten macko na torte muffin alebo cislo 3 a na nej macko. Asi sa ich pokusim ukecat na ten muffin,lebo vykrajovat trojku,to je koooopec odpadu 😝 .JOj,mam to ja objednavky 😀

mariann2
14. jan 2013

@daducha ďakujem, sú tam krásne brošne za super cenu

mariann2
14. jan 2013

@daducha ešte keby si im ponúkla, také niečo
INŠPIRÁCIA

pralinka25
14. jan 2013

@daducha mozno na tu trojku by to nebolo az take zle s tym odpadom

dadka212
14. jan 2013

@anibas mne tiež keď povedia, že chceli dievčenskú a nejakú farebnú tak vždy nájdem miesto pre tortu 😅
@jakelina no to ja tiež nenávidím, keď mi pošlú fotku a takú tortu oničom, že mám urobiť takú istú 😖
@daducha ja som robila macka síce nie me to you ale tiež "chlpatého" a chlpila som ho vyše 4 hodiny 😝