Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
1. feb 2013

@lokalistin když ty listy trochu vystínuješ a nebudou takhle rovné, tak budou vypadat přirozeněji. Kraje těch listů udělej tmavší, až do červena. 😉

gabina275s
1. feb 2013

@jakelina dakujem

lokalistin
1. feb 2013

@jakelina ja som ich uz aj tienovala,ale nejak to neviem potrebovala by som nejaky kurzik a aj som ich skusala nejak kosticou vygulat a nic ja som asi blbec na to. Niekedy musim nalomit @pristela nech ma zauci 😀 boze letim do roboty uz zas pridem neskoroale ked mne sa taaak nechce a pocko otrasne prsi fuj
Prajem vam pekny zvysok dna

dm1
1. feb 2013

@cawes ake latky???? ved torta ma normalne trvanlivost viac dni len pri slahackovej a tvarohovej je to samozrejme menej ako pri maslovej tu mozes jest aj tyzden 😝

nika222
1. feb 2013

Moja dnesna muzovi k narodkam. Za auticka si zacnem pýtať príplatky 😝

patka6
1. feb 2013

@luciahromadkova no tak to musim pozriet tie farby 🙂 a ta hmota sa može valkat aj klasickym valcekom drevenym? ci to sa mi bude lepit? a asi na aku hrubku sa to ma vyvalkat aby sa to neroztrhlo a ani aby to nebolo moc hrube? vdaka 🙂

jakelina
1. feb 2013

@lokalistin já to normálně rukama tak různě pokroutím a dám sušit na molitan, aby se to neotlačilo a je to. 😀 😀

cawes
1. feb 2013

@dm1 tak som si mylsela ze domaca vydrzi menej ze na druhy den nebude taka dobra ake latky no konzervacne predsa

cawes
1. feb 2013

Baby mozte mi poradit som zaciatocnik a citam tu ake mate vyrezavatka atd.mozte mi poradit neaku stranku kde by som nasla neaky set pre zaciatocnikov? Dakujem

dm1
1. feb 2013

@cawes ale ved aj doma ked uvaris tak sa to da na druhy den jest nie? nepokazi sa a tak isto aj kolac vsetko ved to netreba predsa konzervovat 😝. Normalne domaca torta s maslovym kremom ti vydrzi isto tyzden ved aj zakusky na vianoce pecies skor a nie v den vianoc a podobne to mas to iste. Torta je prave lepsia ked odlezi, spojja sa chute a aj korpus zvlhne od kremu...

viera6
1. feb 2013

Ahojte,krásne tortičky pribudli 🙂
pridávam moju pre polovnika a včelára v jednom.....ako som pred tým písala ,že rátam kolo 6kg tak aj mala 6,200kg

cawes
1. feb 2013

@dm1 ok dobre nebola som si ista to je vsetko. Vacsinou nam doma dlhsie nez do vecera nic nevydrzi. No a ano peciem skor ale to je suche. Preto som si nebola ista maslo krem puding ceresne atd

dm1
1. feb 2013

@cawes spravidla ked je ovocie tak samozrejme torta vydrzi menej ;). Drzim palce nech sa podari 😵

luciahromadkova
1. feb 2013

@patka6 hmota sa vobec nelepi, dobre sa s nou pracuje,nemusis podsypat nicim 🙂, mozes valkat aj dreveným valcekom, co sa tyka vyvalkania, tak u nas potah malo jeme, takze ja valkam na tensie, ale uvidis ako sa ti podari...., nie je dobre velmi hrube, ale zas aby sa ti lahko potahovalo....
kukni tu http://www.akosatorobi.sk/video/1500/ako-potiah...
alebo tu

https://www.youtube.com/watch?v=WPmZ112_4J8


take ze zehlicka na marcipan, kostice kupis aj v cinskych obchodoch, urcite mate take v mieste bydliska, a aj nejake vykrajovacky- vypichovace napr. drobne kvietky, nekupuj na zaciatku v e-shopoch, lebo je to drahsie.... a uvidis ako ta to bude bavit

mamina1978
1. feb 2013

@lokalistin Tortucha je krasna elegantna, moj vkus 😵 😵 😵 😵 A este ruzovaaaaa...... ja moc lubim ruzovuuuu s bielou 😵 😵 😵
A aj ja som raz chcela urobit moc na tenucko a potom sa mi trhala, este ze to bola ta na hallowen a dalo sa dooobre maskovat 😎 😀

mamina1978
1. feb 2013

@lokalistin Aj ja som si objednala uz ten kvet. 😵 Ale nema 8..... 😕 Mam ho u maminy , tak tesiiiim 😵 😵 😵 😵 Ozaj, a to kafco nase musime prelozit. Mam 3 najmensie deturence chore ☹ L- ma horucky, sople , T- ma sople a boli hrdlo a najmensieho D- prehana a nechce papat. Tak to mam momentalne pestre. A do toho modelujem na nedelu tortu ,, Imbiss´´ Ale nezabudla som sa ozvat, len neviem kedy sa utrhnem. Tak hned ako budu ok , volaaaaaam 😉 🙂 😀 😀

mamina1978
1. feb 2013

@jakelina
@eliska22 vy ste odpovedali ,ale ze uplne, uplne doslovne 😀 😀 😀 😀 😀 a hned jedna po druhej.
Akurat ze v inom jazyku.................... 😀 😀 😀 😀
Tomu sa hovori,, presny internacionalny preklad´´ bomboveeeeee ste 😵 😵 😵 😵 😵

jakelina
1. feb 2013

@mamina1978 bobinci malí, ať je brzo líp. Nemoci to je nanic, pak se to točí v celé rodině. 😝

mamina1978
1. feb 2013

@blcha krasnucka .......... aaaaaaa vsetko naj... k tym tvojim 17...... (30) narodeninam , na alkohol si musis este do 18 -tky pockat 😀 😀 😀 😀 😀 :- D

mamina1978
1. feb 2013

@jakelina Dakujeme, no ved prave 😔 najprv to doniesol Lukas zo skoly a po tyzdni sa to siri na nas ostatnych ☹

zuzana92101
1. feb 2013

@jakelina no to sa tesiiim, teda, nie preto, ze si sa s nim trapila, ale ze nie som sama, lebo uz som si pripadala divne 😝

zuzana92101
1. feb 2013

@lokalistin drzim palce, potom pridaj foto, nech vidime ako sa podarili 😉

ajka82
1. feb 2013

@aduskatt tebe ide vzdy SF vytlacit dlanou z kyblika? sak ja som minule po nom skakala a mala som velky problem ho z kybla von dostat 😅
a uz ked karnevalova torta padla, tak ma aspon kamoska potesila tento vikend, ci by som pre jej brata cosi nevymyslela... uplne nenarocny "zakaznik" 😝 ze to je jedno co das dnu a ako ozdobis, ani ozdobena nemusi byt, len nech chuti... a vies co, sak vsetky vemi chutili, tak si rob co chces 😀 a zas neviem co chlapovi k narodeninam 😅

zuzana92101
1. feb 2013

@mizulienka ja davam od oka...spravim plnku, a predelim si ju tak vizualne 🙂, ze kolko x budem plnit a este nech mi zostane na potretie celej torty a podla toho plnim. Asi som velmi nepomohla 🙂. Ale osobne mam radsej menej plnky a viac korpusu, ale tazko vyhoviet, zase zakaznik si moze mysliet, ze mu nedoprajes 😉. Ludia su vselijaki...

zuzana92101
1. feb 2013

@ollako prave sa ma na to pytala jedna kamaratka na fb, tiez ide robit prsia. 🙂 Ja som jej poradila urobit prsia tiez z korpusu a naplnit kremom, ako dve minitorticky. Upecies si to v nerezovych miskach, teda, ak ich mas (cca priemer 12cm). Lebo ked si to vezmes, puncovina, to je akoby torta, len rozmixovana, tak lepsie sa bude papat klasika, aj to bude lepsie vyzerat. 😉

zuzana92101
1. feb 2013

@eliska22 suuuuhlas, ani mne do toho nejde ani nozik dat, nie este rezat. A moj muz, ved nie je sparatko, tak ten pri tom fucal ako lokomotiva, ked to rezal.

zuzana92101
1. feb 2013

@ollako ja ruru neotvaram prvych 30min a potom az skusam, ked sa mi zda, ze mozno uz je...zatial mi neklesol. No tazko radit, rury mame kazda inu, treba asi len skusat. ☹

zuzana92101
1. feb 2013

@pristela
@eliska22
@jakelina
hehe, zanetka, si ma pobavila 😀 . Ja som to vcera dala dopredu tiez mm nakrajat, nech mam pokoj a netrapim sa s tym sama...nech si skusi, ze to nie je len tak...torticky piect. 😉

jakelina
1. feb 2013

@ajka82 nějakou krabici, tou nic nepokazíš. Já vždycky, když mám volnou ruku používám nějakou pomůcku, co jsem ještě nezkoušela, ať ji využiju a něco se naučím 😀 😀

aduskatt
1. feb 2013

@ajka82 ja som mala zatial max 4 kg, ale fakt mi islo vzdy von v pohode.......