Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
6. mar 2013

@pristela jeeeejo to je krasne namalovane 😵

blcha
6. mar 2013

@jakelina dakujem skusim snad sa podari 😉

ajka82
6. mar 2013

@dm1 tak aj keby nahodou nie, aj tak dobra cena oproti ostatnym 🙂

zuzana92101
6. mar 2013

@mrka2 ja som sa uz tolko x pytala v lidl, ze co je s tymi mrazenymi jahodami a malinami...vzdy mi povedali, ze objednane su, ale nevedia, ci aj v kamione pridu. No asi nechodia, lebo u nas uz aj stitok s nazvom dali prec, najskor byvalo prazdne miesto a teraz uz ani to, dali tam iny tovar. 😒

muffinka8
6. mar 2013

@pipka som si včera pre istotu kúpila 4 😀 mali za 0,69€ ... neviem či dobrá cena, lebo ja v tom vôbec nemám prehľad. Aj Ole mali za tú istú cenu. Nechali tortu celú na mňa, len chceli čokoládovú, tak dúfam, že im bude v tej to verzii chutiť. Je to pre dievčatko malé tak radšej sladkú ako z horkej čoko 🙂

jakelina
6. mar 2013

@zuzana92101 u nás už taky nejsou, ani štítek

eliska22
6. mar 2013

@pristela perfektná ! tá by sa mojej Lenke páčila

eliska22
6. mar 2013

@katkas1 ja som modelovala teraz nedávno, len podľa obrázka 😉

adrika202
6. mar 2013

kočky kukajte tie skvele ceny 🙂 http://www.toby.sk/18-suroviny-farby?p=2
nepoznala som tuto stranku 🙂 idem objednavat 🙂

muffinka8
6. mar 2013

@adrika202 ja som od nich už objednávala biely farbu a za 24 hodín som to mala doma

pristela
6. mar 2013

Holky dakujeeem 😵 😵 😵

@aduskatt veriš neveríš, ale čo ja ubožiatko, si ma predstav ako tu tu vykrajovacku točím ako vôl a stále nič 😀 😀 však o chvílu to už bude aj na papier 😀 😀 😀

lokalistin
6. mar 2013

@pristela to si malovala?uplne bombova.ulozena ci sa ti to paci ci nie 😉 ja som vcera len natierala modelacky a zas mi zostalo z toho tak zle,ja som asi ucebnicovy priklad ,jak su tie farby skodlive 😝 😝 😝

pristela
6. mar 2013

@lokalistin jo, som to robila trosku komplikovane, ale vsak co uz som poucena 😝 najskor som vyrezala 2Đ obrazok a ten som domalovala.
Jaaj s tym skodlivym ..., nic si z toho nerob 😀 😀 😀 ja pracujem s protialergennym !! rúnom na ktore som alergicka 😀 😀 😀 asi ako jediná 😀 😀 normal ked ho tlacim do niecoho vacsieho, prskám, soplím a hlava ma boli ako šlak 🙄 🙄

lokalistin
6. mar 2013

@pristela no akurat som si to precitala na fb,ze vyrezavana a domalovana,ale perfektna,no ja neviem co sme ake vysinute,len problem je, ze nas to bavi,len ja niekedy fakt,ze ani tortu nemozem dokoncit jak mi je z toho zle 😝

Inac dneska mam rande s @mamina1978 tesim a trosku som z toho nervozna,ved viete prve rande 😀

wera.g
6. mar 2013

ahojte babule, práve som odovzdala tortičku , len trubka som dala tabuľku PYRENEJE namiesto HIMALÁJE 😕 tak som musela narýchlo robiť nanovo, ale tortuška sa veľmo páčila, bicyklík som ale radšej odložila zvlášť im do krabičky, aby im cestu prežil 🙂 @pristela moc moc moc ďakujem za postup, veľmi mi pomohol, síce môj nie je taký dokonalý ako tvoj, ale oproti tomu môjmu prvému som spokojná 😀

jakelina
6. mar 2013

@lokalistin tak ji moc a moc pozdravuj. 😉

ratatooy
6. mar 2013

holky nemate nejakej link na dobrej postup na včelí medvídky?

zuul
6. mar 2013

dievcata prosim dobosova tortusa, normalne potierat po plnku platy lekvarom? dakujem

ratatooy
6. mar 2013

@zuul každej plát se maže krémem

lokalistin
6. mar 2013

@zuul nie len platy a krem a ten krem co som ja davala recept moze aj pod potah,ja ho vzdy davam

lokalistin
6. mar 2013

@jakelina odovzdam dakujem

zuul
6. mar 2013

@ratatooy
@lokalistin dakujem vam. takze bez lekvaru. dakujem.

blcha
6. mar 2013

@lokalistin mozem ta poprosit o recep na dobosku dakujeeem

ratatooy
6. mar 2013

@zuul jj tam se nedává třeba jestli si myslela jak u medovníku to ne toto je jiny

sticker
6. mar 2013

Dievčence, kúpila som si takúto formu, má 20cm, z koľkých vajíčok mám spraviť cesto na korpus? Z dvoch nebude veľa? Chcem mramorový dať.... Moc ďakujem 🙂

sticker
6. mar 2013
jakelina
6. mar 2013

@sticker záleží od receptu, ale asi ze čtyřech bych řekla

blcha
6. mar 2013

@lokalistin dakujem

sticker
6. mar 2013

@jakelina Keď ja som zo 4 robila do okrúhlej asi 26 a aj do srdcovej veľkej ☹ Tak teraz neviem. Ale teda s tým, že som prekrojila iba raz.... Ach jaj 😒