Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zz134
28. máj 2013
zz134
28. máj 2013

@voskovaeva nie je to kamion ale da sa inspirovat

https://www.youtube.com/watch?v=7dU_a6Dgnr4
dai
28. máj 2013

ahojte. viete mi prosim odporucit sikovnu mamicku, ktora ma rada vyzvy😉 a vedela by pre moju dceru pripravit krasnu tortu v bratislave?
dakujem pekne

voskovaeva
28. máj 2013

@zz134 dakujem 🙂

zz134
28. máj 2013

@katkak23 inspiracie z netu

zz134
28. máj 2013
svetlo55
28. máj 2013

Ahojte žienky, mám na Vás otázku: V elektrickej rúre pečiete naraz viac korpusov z ventilatorom?

mia1111
28. máj 2013

@dm1 - ďakujem za info, super, dobré vedieť, tak to určo dakedy vyskúšam 😉

lokalistin
28. máj 2013

@brunila tak sa to rychlo naucte krasne tortule,neviem,ci uz niekto radil,ale ako pisete komentar dole vpraco je take zelene plus a pridaj fotky tam kliknite ukaze sa vlavo pridaj foto tam kliknete a potom uz len z kompu vyberiete fotky a date pridaj prispevok
@viera6 perfektni su

pipka
28. máj 2013

ze aku ja mam krasnu objednavku 😀 😀 volal mi znamy, ze jeho syn by ma chcel k telefonu 😅 tak si objednal tortu pre maminku 5 rocny chlapec ...ze teta, ja potrebujem pre maminku k narodeninam fialovu tortu, na nej zelený DINO a okoko veeela cervenych srdiecok a napisane "najmilšej mamičke" 😅 😅 😅

no nie je to mile? 😀 mamicka sa urcite potesi, Dino je urcite to jedine, po com cely rok tuzila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no ale nespravte dietatu radost 😵 😵 😵 😅

bambula1307
28. máj 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 iste ju potesi aj dino od synceka 😉 ..zlaty

lokalistin
28. máj 2013

baby prosim inspi srdiecko nejake malinke od frajera pre frajerku z lasky,nejake srandovne.

pristela
28. máj 2013

@maya30 ja teda netusim ci maju v tej skupine nejake kritéria , viem ze mna tam pozvali , ale akosik nemam cas a priestor tam nazerat , tak ak ti napisu ze nemaju miesto 😝 ja sa od nich v klude odclením a prepustim ti miestecko 😵 aj tak nevidim zmysel davat tortu na svoju nastenku a potom do kazdej skupiny v ktorej clovek je, potom na fb vidim jednu tortu aj 5x 🙄 a je to niekedy otravne
@florentina srdénko moje , nejdem sice robit tamtu kraaasnu tortusku ☹ ale vybrali si to len pre tie stojany , bo chcu dve torty ako poschodacku ale oddelene od seba 🙄 stojan som odmietla kupovat len kvoli jednej torte 😝 a toto zbadali v mojich inspirackach , tak jasna vyhra 😀 pozerala som to v e shope cukrarskom ,ale nehrozi dat 8€ za podlozku a 3€ za medzikus +4€ postovne - to mi nik nepreplati , tak klasika zbehnem do stavebním 😀 😀 😀 kupim tvrdený polystyrén a mam to za par supov, narezem, este mi aj zostane 😀 😀 😀

nika1985
28. máj 2013

PROSIM baby toto mi poslala jedna co chce tortu to hre su akoze sochy alebo to je robene????????????prip.kde sa to da zohnat?

jakelina
28. máj 2013

@nika1985 jedině mě napadá nějaká taková formička http://www.sladke-peceni.cz/index.php?page=shop...

pristela
28. máj 2013

Holky pridavam dnešnú , som strašne zvedava ako to s nou dopadneeee 😝 😀 😀 a este jednoducha s botami robena podla "príkazov" este v nedelu.

nika1985
28. máj 2013

@jakelina dakujem uvidim ci niekoho este nieco napadne ona to chce nabuduci sobotu a to objednat dorucit urobit a nechat poriadne vyschnut asi nestihnem. 😒

blcha
28. máj 2013

@wera.g snecnica je hotova len sa mi mepodarila moc farba mam ich moc oranzove neviem ci ich neprerobim aby boli viac zlte uz som ich skusala aj pomalovat zltou ale moc to nepomohlo uvidim ked to vyschne ci budu pouzitelne len jednu som robila tak ze kazdy lupienok zvlast ostatne som robila s vykrajovacky na gerbery neviem ci ich pouzit ked su take skor oranzove ako zlte 😝

blcha
28. máj 2013

@pristela ta torticka je uzasna strasne sa mi paci taka vesela no paradna 😉

jakelina
28. máj 2013

@pristela krásné je máš a krajka vypadá super

blcha
28. máj 2013

@lokalistin ja mam taketo ulozene

blcha
28. máj 2013

babulky ak by sta mali neake inspiracie na toru so slnecnicami bola by som rada

pipka
28. máj 2013

@bambula1307 ze oni uz niekolko rokov chodia mame kupovat darceky tak, ze tato s detmi ide do dracika, tam si deti vyberu a zabalia to mamine na narodky ako darcek 😀 😀 😀 😀 no nemiluj take detušky 😀 praktické od narodenia 😀 😀 😀

moj muz ma dnes meniny...idem si nieco kupit aby som mu mohla dat darcek poobede 😀 😀 😀 😎

lokalistin
28. máj 2013
lokalistin
28. máj 2013

@blcha dakujem

jakelina
28. máj 2013

@pipka jak naschvál u nás nikdo nic neslaví, že bych si něco koupila 😀 😀 😀 Ale Jakub maturoval a úspěšně, že bych mu za to dala nějakou silikonku??? 😀 😀 😀

mysiatkoo
28. máj 2013

baby co robite s MMF.... citala som nejaky clanok o farbax a mozno by stalo za vyskusanie - pri farbeni MMF na cerveno pridat do hmoty aj sodu bikarbonu - pomer by mal byt 1CL na 0,5kg hmoty... fakt by ma zaujimalo, ci to bude mat nejaky efekt.... kto sa obetuje na tento pokus? nemam ja cukriky doma...

nellynka
28. máj 2013

Kocky, nemate nejaky overeny recept na nutelovy krem do torty? dakujem.

nika1985
28. máj 2013

@lokalistin dik uz mi pisali baby na fb akurat to riesim nasla som to za 25e akoze na jeden raz super vec 😒

nika1985
28. máj 2013

@mysiatkoo a co tam ma akoze ta sod.bic spravit? a to ju dam do misky ked idem ohrievat?