Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisika
6. mar 2014

@tlap.ka veľmi veľmi rada som pomohla a citim sa velmi poctená ze ja ako totalny amater a zaciatocnik som niekomu mohla pomoct 😄❤️😄❤️
Tvoj Dino je uzasny a urcite krasne rozžiari oslavnecove očká 😄🎂❤️

katrin20
6. mar 2014

@dida38 Prosim Vas co su to za trubicky? Dakujem za odpoved.

nika1985
6. mar 2014

tak na dnes dorobene dufam,ze sa zajtra bude pacit a bude im chutit zadanie bolo cokoladovu s mandarinkami srdce cerveny napis a viac nic mramorak,bavaroise krem s mandarinkami 4,4kg

vlada111
6. mar 2014

@chvapilu vydarená tortička

vlada111
6. mar 2014

@sticker nechaj tak, príroda nie je symetrická 😉

pipka
6. mar 2014

@sticker ja som potierala tiez aj zospodu aj zvrchu a zatial klop klop vzdy ostal obrazok rovny, tak fakt nechapem, kde nastala zrada 😕 😒 a davala si to na potahovku..ci na krem?

dida38
6. mar 2014

@katrin20 ahoj, tie tycinky som kupovala v Lidli...v takej podlhovastej modrej krabicke...tusim 0,99€ stali ale to si teraz veru nie som ista....na krabicke vyzerali trochu svetlejsie, som aj vahala ci to bude dobre vyzerat, ale v skustocnosti su tmavsie a veeeeelmi dobre...teda mne chutia, lebo to je taka susienka v coko....

ajka82
7. mar 2014

jedna futbalova...moja predstava bola trosicka ina, ale az tak sa mi nevydarilo...aj zbytocne ihriskove ciary som robila 🙄 co uz...dufam, ze budu spokojni

sticker
7. mar 2014

@nika1985 Nika nakoniec si tú vykrajovačku zohnala, či máš požičanú? Nejako som nepostrehla ako si to vyriešila 😅 Je to veľmi pekné a abeceda sa mi tiež veľmi páči 🙂
@pipka Jani, teraz ráno sa mi to nezdá zase až tak hrozné. Jasné, že sa mi to stále nepáči, ale tak mohlo byť aj horšie 😀

zuul
7. mar 2014

@sticker, @pipka ja vzdy natieram iba zo spodu oblatky. naskor som si objednavala len na tom hrubsom papieri no teraz davam len na tensom a je to pohoda. ja potriem povrch torty zo stetcom pipingelom a uz len prilozim oblatku a nic viac. okolo krajov vacsinou nieco vymyslim, lebo tie odstavaju vzdy. 😀

sticker
7. mar 2014

@zuul Tak to ti v dobrom závidím. Tiež som objednala tenkú. A ako som písala, keď som lepila okrúhlu Monstrerkovú oblátku, tak úplna pohoda. Niekedy mám pocit, že keď človek robí niečo prvýkrát tak mu to nejako vyjde najlepšie. Potom už veľa vie, je opatrný a nie je to ono. Teda aspoň u mňa to platí 😝 😀

mishulle
7. mar 2014

tak jsem zkoušela, to už celkem jako růže vypadá, co myslíte, barvy si nevšímejte, jiná mi odminule nezbyla

mamcas
7. mar 2014

Babule maslo tatra v bille 1,37 do utorka a podla mna pekne vajicka za 1,19 🙂

pipka
7. mar 2014

@sticker no vidis, tak aspon nieco 😀 😉
@zuul ja potieram aj zhora len preto, ze je to potom take zivsie tie farby 😉 a zatial mi to vzdy ostalo krasne rovne 😉
mozno ked sa mi to prvykrat poserka, tiez prestanem 😅 😀 😀

mishulle
7. mar 2014

ještě prosím, bude mi na dvojsrdce 44cm a obdélník 26 x 38 cm + dozdobení stačit 7 kg smartflexu?

mishulle
7. mar 2014

a když děláte knihy, spodní lem je jen rozpláclý had?

pipka
7. mar 2014

@mishulle to ti bude stacit aj na sedem srdc 😉

janka22201
7. mar 2014

@ajka82 kráásna ...a tie kopačky,super🙂

janka22201
7. mar 2014

@tlap.ka krásna je ...a že prvá,šikulka si teda🙂

luli03
7. mar 2014

neviete náhodou, kde by som našla nejakú inšpiráciu ohľadom torty - žolíkové karty ? ďakujem 🙂))))

jakelina
7. mar 2014

Ovečková, moje noční šichta.

muffinka8
7. mar 2014

@dm1 tieto náušnice keď som videla, som vravela "ako pre mňa" 😀 😀 😀 len škoda, že ja šperky, ani bižu nenosím 😒 halne že v bižu obchode sa rozplývam nad každým kúskom 😅 😀 😀

mysiatkoo
7. mar 2014

@jakelina krasna sixta 😵

nika1985
7. mar 2014

@sticker dakujem pekne pozicala mi super dusa @dada2007

pipka
7. mar 2014

@jakelina naaadhera 😵 😵 😵

mysiatkoo
7. mar 2014

dalsi pokus o zvonilku...

jakelina
7. mar 2014

@mysiatkoo nádherná je 😉

janka22201
7. mar 2014

@jakelina jéééj🙂

jakelina
7. mar 2014

Muffiny jsem dělala z acidka a jsou výborné. Můžu doporučit.