Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cherry1981
17. apr 2014

Dakujem no uvidim ako sa podari este mam tyzdne na studovanie a potom sup na to 😅 😅

vlada111
17. apr 2014

@artepf fajnové tortičky

vlada111
17. apr 2014

@jakelina krásna sovičková, pekná prácička

stupacik
17. apr 2014

Toto je moja dnešná veľkonočná k narodeninám

lyzzy
17. apr 2014

NO konecne som sa rozhodla vam napisat.
V prvom rade.....zenusky,skladam klobuk pred vami.Vsetky torty su kraaasne.Ste talentovane.
A teraz otazka......je tu niektora z vas z Nitry?....a venuje sa tomu dlhodobo?

sisika
17. apr 2014

@lyzzy ahoj,ja som z Nitry-potrebujes poradit?

lyzzy
17. apr 2014

@sisika ....si zlata 😀 ....nie,nepotrebujem poradit.Aj ked som zevraj vystudovana umelkyna tak na taketo torticky asi nemam.
Ale.....stahujeme sa do Vinodolu a potom ked uz budeme zabyvani,chceli by sme dat vyrobit takuto jednu kraaasnu tortu na kolaudaciu a potom aj na synove narodke v oktobri.Tak preto sa pytam,ze keby ste boli niektora ochotna nam jednu takuto spravit (samozrejme zaplatime).Ale ako hovorim je to hudba buducnosti.

sisika
17. apr 2014

@lyzzy aha. Tak drzim palce nech niekoho najdes 😉.

lyzzy
17. apr 2014

@sisika ...dakujem este raz. 😉

99deni
17. apr 2014

kocky nejaky postup na modelovanie zajacika,sliepocky... chcem to na velkonoc.torticku.... 🙂

lucula73
17. apr 2014

@cherry1981 majú vo vtáčniku v tom cukrárskom obchodíku farby......aj ružovú 😉

lawli
18. apr 2014

Pridávam moju dnešnú tortičku....a všetkým prajem požehnané sviatky plne pokoja a rodinnej pohody 😉

chvapilu
18. apr 2014

krásné ráno díky za pochvalu minulých dortíků a dnes přidávám kufřík/4kg/ a dinosaurus /4kg/.I já přeji pohodové velikonoce

mimcak
18. apr 2014

Aj ja sa pridávam a prajem všetkým,požehnané veľkonočné sviatky. 🙂

lamps
18. apr 2014

ahojte dievčence moje sladké, želám krásne požehnané veľkonočné sviatky a pridávam tortušku - bola na želanie podľa poslanej foto, A ešte jedna tortuška ma čaká

pristela
18. apr 2014

Holky taktiez pridavam svoje dve 🙂

aduskatt
18. apr 2014

tak ja dve hotovo a dve este pred sebou.....

symoona
18. apr 2014

Baby da sa niekde v Prahe kupit smartflex?? Je tu nejaka kamenna predajna?

jakelina
18. apr 2014

Dvě víkendovky. Ta farma to bylo modelování a modelování. Dva večery až do půlnoci 😝

lamps
18. apr 2014

@jakelina krásne obe a tá farma je bombastická 😵

adrika202
18. apr 2014

Krásne sviatky dievčatá 🙂 pridávam jednu ešte tri ma čakajú ,ale kedže mi veľkonočne zvyky nepestujeme ,tak mi tie dni volna vyhovuju a možem tortovať 🙂

evicaka
18. apr 2014

@jakelina perfektné obidve 🙂

evicaka
18. apr 2014

Zdravím Vás dievčatá, pridávam jednu, postavičky hotová katastrofa, ale čo už ☹ , prajem Vám krásnu, pokojnú a slnečnú Veľkú noc 🙂 🙂 🙂 🙂

lucula73
18. apr 2014

pekný piatok,
práve dokončené,mám dosť.........

prajem všetkým krásne sviatky v kruhu najbližších 🙂

mirka100911
18. apr 2014

@jakelina Ta farma musela dat roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!! 😉

jakelina
18. apr 2014

@mirka100911 ani nemluv

ivcak333
18. apr 2014

ahojte baby, mozem sa vas opytat robila som plnku do sunquikoveho kolaca, a sa mi zrazila, isli tam vajcia s cukrom slahane nad parou a palmarin...
zrazilo sa mi to, tak som vycitala ze nad paru a zase slahat ze sa to spoji, tak ale teraz to mam riedke, neviem ci este dalej slahat ci nechat vychladnut ci nezhustne alebo vychladene slahat, alebo este dalej nad parou
neviete mi poradit co teraz s tym teraz to mam vsetko riedke 😠

sikag
18. apr 2014

@delina ja by som to urcite potiahla, aspon si to vyskusas a naucis. a mas to "jedno" ako to potiahnes kedze to bude vsetko skoro zakryte. skus to potiahnut v kuse ak mas zehlicku. ak nemas urob zvlast boky a potom vrch a ten orez. nezabudni tie kvietky vyvalkat uplne natenucku - uplne do priesvitna a prehnut aby boli 3D. aj tu pivonku idete robit?

@jakelina a mramorak miesat vsetko naraz?

sikag
18. apr 2014

@lamps @pristela @jakelina nadherne torticky sikulky 🙂 neviem sa vynadivat....
@lucula73 tie kvety mas paradne

sikag
18. apr 2014

@lucula73 aj listy mas krasne, este ich skus trosku vytienovat praskovymi farbami, budu dokonale!