Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
28. máj 2014

@halienka pokud můžu já, přidávám růžovou 😉

nika1985
28. máj 2014

@zuul ja som miesala smotanovu trosku zltej a hnedej neviem ci pomoze

nika1985
28. máj 2014

@jper uz ti niekto odpisal citam spatne ja som piekla so sorbitom

jper
28. máj 2014

@nika1985 už tu někdo psal, že je dobrý brezový cukor, tak zkusím jestli u nás se to bude jmenovat nějak podobně. Sama bojuju se slabší cukrovkou, tak to prubnu aspoň na sobě. A dokud kojím tak ty umělá sladidla ani nemůžu. Díky moc

jper
28. máj 2014

@petkamamicka záleží čím plníš - jak mám čerstvé ovoce, tak to plním jak jen nejpozději můžu a zdobím těstně před odevzdáním.

lucula73
28. máj 2014

@halienka neviem čím miešala tú fialovú pristelka,ale skus mrknuť na grape violet od sugarflair,ja ju mám a je veľmi pekná.dáš menej,je bledšia,viac tmavšia 😉

aduskatt
28. máj 2014

@halienka ja pridavam ruzovu do fialovej🙂

jankako
28. máj 2014

@alionuska presne takúto radu som potrebovala,že ako dosiahnuť aby boli cuciky biele.táto značka cukríkov sa dá umyť teda??no kúpim.ja som amatér.tortu som piekla teraz cez víkend prvý krát v živote..tie potravinárske farby sa kupuju kde?dakujem

aduskatt
28. máj 2014

@jankako curkiky sa daju kupit aj biele 🙂

halienka
28. máj 2014

@jakelina
@lucula73
@aduskatt Jéj babky ďakujem, tak skúsim 🙂 Luculka, pozriem veru, bo som lemra a takto zmiešavať sa mi zakaždým nechce, tak by bolo fajn mať peknú rovno 🙂

aduskatt
28. máj 2014
jankako
28. máj 2014

@aduskatt a značka aka? Alebo kde? Dakujem

aduskatt
28. máj 2014

@jankako napriklad v Kauflande, v Tescu mavaju, znacku si najdi, ja to nekupujem, pouzivam hotovu hmotu, takze uz si nepamatam, ci Haribo, alebo ine

jankako
28. máj 2014

A baby, nahodou recept na ovocnu maslovu plnku? Co treba pridať do kremu?

jankako
28. máj 2014

@aduskatt dakujem

jankako
28. máj 2014

Moja prva v zivote. Je taka hrbolata, ale chutila

heni79
28. máj 2014

@mimcak
Fííí, iný gól. 😅
Ja som tú chválu myslela úprimne. Len som si nevšimla, že "kravička" má podozrivo žltú farbu a rožky žirafy. 😀 No nič, dúfam, že som ťa neurazila. Torta však bola naozaj veľmi milá. 🙂

ivka1163
28. máj 2014

Chcem Vás poprosiť o recept na potahovu hmotu s ktorou sa dobre robí. Vďaka.

sikag
28. máj 2014

@maya30 myslela som tu 3posch par tyzdnov dozadu s ruzami a tupipanmi. velmi sa mi pacila 🙂 ja mam teda iba jednu ruzovu rose, ale je to strasna bieda 😒 vid na fotke co o chvilku pridam (som skopcila tvoju 😀 😀 ale len do rodiny) skusala som ranunculus a teda ziadna slava, vobec ho nemam v rovine. a nabuduce asi stensim lupienky, aj ked v originale som videla ryhovane....

sikag
28. máj 2014

@ivka1163 internet a smartflex alebo white icing 😀 😀

sikag
28. máj 2014

@dagmarmustafa genialne torticky!!! proste nadhera! prosim ta ako si postavila take tenucke pismenka? vyzera to super 🙂

sikag
28. máj 2014

jeden pokus s kvetmi. asi to zacnem fotit vonku, lebo cele to vyzera take smutne a pritom boli tie farby ovela ziarivejsie. aj ked ta ruzova je veeeeelmi smutna 😒 taka staroruzova mi pride

sticker
28. máj 2014

Ahojte. Baby prosím vás, ktorá ste robili tortu s Barbie? Našla som na youtube nejaké postupy, ale niekde som videla jeden a ten hľadám 😒 Ako to piecť? Klasika kruh a potom v miske, alebo 2kruhy a nejako zrezať... Lebo nemám takú misku, aby mala priemer podobný kruhovej forme.... Nemáte niektorá nejaký "polopatistický" postup? Moc ďakujem 🙂

majka1954
28. máj 2014

@viera6 dobrý deň, pri listovaní som našla váš recept na kávové zrná na str. 4853. mohla by som vás poprosiť o recept ako ich robíte? dakujem

mimcak
28. máj 2014

@heni79 ale jasné,že neurazila. 😀 Ved ja si to cením a som veľmi šžastná ,že sa páčila či už je to to ,alebo ono 😀 😀 😀 😉

zandanem
28. máj 2014

taky se pochlubím 🙂 jednou, dvakrát do roka udělám dort 🙂 na víc nemám nervy 🙂 ten poslední pro dceru se mi povedl, měla jsem z něj radost 🙂

sticker
28. máj 2014

@zandanem Prosím ťa, ako si piekla korpusy? Práve to riešim, na nedeľu pre moju mladšiu 🙂 Veľmi sa ti podarila 🙂

maya30
28. máj 2014

@sikag a od akeho vyrobcu mas tu ruzovu ? A z akej hmoty ? Inak tortuska je krasna, tam som tie kvietky robila tiez z wiltonky rose a vytienovala amethystom akurat ze ranunculus som spravila tmavsi a kvety na drotikoch svetlejsie 😉

pipka
28. máj 2014

@zandanem torticka krasna, len fotit torticku by bolo lepsie s inym pozadim 😅 😉 ovela lepsie ukaze 😉