Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

smudlinka3
23. máj 2016

mam pocit ze v poslednej dobe sa roztrhlo vrece s tortami na prve svate prijimanie. Bola som u znamej ci by mi nemohla urobit tortu teraz na vikend co bude a hovorila, ze vobec nestiha. Ze zacala obdobie prijimani a ze vsetci dobre ze nie na jeden vikend vsetky torty chcu. Tak ja skoncim asi bez torty, alebo sa odhodlam a doma upeciem 🙂

maminecka2
23. máj 2016

Ahojte dievcata, obcas zabludim na Vasu stranku a zasnem ake ste strasne sikovne, wau. Ja nezvladnem ani bublaninu 🤐
Chcem sa spytat, su tu nejake sikovnice z Ba, ktore pecu na objednavku? Potrebovala by som tortu na krst na 18.6. Ak sa nejaka najde poprosim aspon orientacne cenu (viem ze sa cena meni podla okolnosti, ale aspon pribl. za kg alebo ako to funguje.). Dakujem pekne.

lucijana2
23. máj 2016

Zacalo obdobie prijimani a birmoviek tak ako sledujem mnohe z Vas ste upiekli velmi pekne torty. Skoda ze u nas nie su teraz take sviatky na ktore by som mohla piect. Chystam sa najblizsie az v auguste tak dovtedy by som bola rada keby ste mi dali nejake inspiracie. Bude to pre moju maminu ktora bude mat 55 rokov.

piuska
23. máj 2016

Ahojte kto my v ba vyrobi postavicku na tortu KUNG FU PANDA a za kolko potrebujem do stedy
DAKUJEM

mojmacik
23. máj 2016

@lenuliatko kraaaasny,super...vidim,ze si aj ty dala do vacku srdieckoooo...niekedy davam aj lentilky 🙂

lenuliatko
23. máj 2016

@mojmacik dakujem, no, srdieckom clovek nic nepokazi 🙂

lenuliatko
23. máj 2016

@vejusalickova dakujem 🙂

mojmacik
23. máj 2016

a dam aj ja niecoooo pre 12 rocnu majsterku slovenska v agility...mal to byt pudlik,je to taky koker-pudlik 🙂 ,no a frozenskaaaa 🙂 ...idem si dat v piatok urobit obrakok...a ze netlacia....pan z predajne bol v nemocnici na zakroku...no jeho manzelka bola ochotna a vecer o 20-tej zavolala,ze nech pridem,ze uz je doma..ja to mam na skok esteze su aj ochotni ludia 🙂 ...inak moj prvy Olaf..ja moc postavicky eee

dush
24. máj 2016

lesna vila

ella48
25. máj 2016

Ahojte mamičky, potrebovala by som vyrobiť jazdecké čižmy z marcipanu, neviete ako na to, resp. nemáte niektorá nejakú šablónu. Ďakujem

sidula1
25. máj 2016

@jakelina ahoj,prosim ta neposlala by si mi postup na ten traktor?
Dik moc
e-mail-
sidula1@azet.sk

jakelina
25. máj 2016

@sidula1 poslala jsem nějaký postup.

nika1985
25. máj 2016

Ahojte robila ste este niektora nieco ine ako mafiny alebo ozdobene kekse chcem detomdo skolky nieco vymysliet a oboje uz mali dik za tip

monilik
25. máj 2016

@nika1985 Nikus a cake pops si uz robila?

nika1985
25. máj 2016

@monilik nie

monilik
25. máj 2016

@nika1985 to deti lubia, len je s tym babracka...

maminecka2
25. máj 2016

@alex999 Ten je bombovy, moj syn by sa z toho po....skladal 😀

alex999
26. máj 2016

@maminecka2 ďakujem 😅 😀 😀 😀

sidula1
26. máj 2016
tinuskaha
26. máj 2016

dievcata idem si k vam zase po radu 🙂 pred tyzdnom som robila tortu s kremom caffe latte neskutocne dobra bola ale ndavala som ovocie len vela dzemu...teraz idem piect zase ale chcela by som dat ovocie len neviem ake by sa hodilo...a mam zvysene gastanove pyre ci by som mohla dat medzi 2 platy plnku z gastanoveho pyre??ake ovocie by sa hodilo ku gastanovej plnke?? alebo k tej latte??alebo nedavat ovocie vobec??dakujem 🙂

stebota
26. máj 2016

@tinuskaha napr,višne

kubrt
26. máj 2016

@jenie123 sladký psík a baletní piškotky super 🙂

kubrt
26. máj 2016

@mojmacik no jak se ti Olaf povedl i pudlík 🙂 ani nevíš o svých skrytých rezervách 😀

kubrt
26. máj 2016

@stebota krásné k PSP 🙂 a včelka Mája je roztomilá - celý dortík, musela sis máknout, než jsi to vše vymodelovala 😝 😀

chvapilu
26. máj 2016

Ahoj vkládám můj dnešní,snad je poznat,že je to PEPEK NÁMOŘNÍK????

nika266
26. máj 2016

Prave dokoncená 🙂

stebota
27. máj 2016

@kubrt no to mi hovor a každu postavičku odfotiť a poslať zakazničke pred dokončením torty aaaaaa dakujem.

stebota
27. máj 2016

@chvapilu perfektnýýýýý krása.

lvka
27. máj 2016

elsicka a anicka 🙂

makina78
27. máj 2016

na dnes hotovo, hura dat si kafe a sadnut si na chvilku do zahradky... mojej druhej lasky... okrem deti samozrejme :D