Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

beruska2x
3. mar 2011

ted dodelany.. s prckem zazrak skoro 😀 😉
kokosovy korpus, kavovy krem, marmelada s rumem, banan...

dm1
3. mar 2011

@maca77 ano presne som si to vsimla na tej tortomanii ako to maju uvedene ze sa jedna o cinskeho vyrobcu co sa mi paci ze aspon clovek vie co objednava

jakelina
3. mar 2011

@beruska2x dortík vypadá mňamozně. 😉

beruska2x
3. mar 2011

@jakelina tj taky me mrzi ze neochutnam 😀

reruna
3. mar 2011

@beruska2x krásný 🙂

adul67
3. mar 2011

@beruska2x krasna tortička a prosím ,prosím hodíš receptík na ten kokosovy korpus?ešte som taky nepiekla a kokos mam rada 😉 😉 😉

beruska2x
3. mar 2011

@adul67 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=86295 delam tenhle v obmenach 😀 - 50g polo mouky jsem vymenila za kokos 😉
i s kakaem na tmavo je super...

adul67
3. mar 2011

@beruska2x dakujem skusím....

daniz
3. mar 2011

@dm1 Čína hýbe svetom: čínske hračky, oblečenie, osvetlenie, jedlá, topánky,elektronika,doplnky,... a x vecí, proste prečo by nemohli aj vykrajovačky? Neviem, ale myslím, že ak by boli nejako zdravotne závadné, tak by to nemohlo ísť na verejný trh, aj keď..... vieme o tom svoje. Ale myslím, že asi každý si prepočíta a nakoniec príde na to, že predsa kúpi certifikované, značkové veci ,síce drahšie, ale má istotu. Je to vec názoru....a bohvie kde je pravda o nezávadnosti. Ale v globále myslím,že to nemôže byť také zlé...Niekto si potrpí na značku, iný nie. 100 ľudí, 100 chutí a 100 názorov-sme len ľudia.... A netráp sa, že nemáš floral od Wiltonu....

mima595
3. mar 2011

@daniz
@dm1 - prispejem svojou troskou do mlyna ohladne cinskych vyrobkov... robila som vo firme, ktora distribuovala sijacie stroje na Slovensky trh.... bola to velmi znama japonska znacka.... vacsina jej strojov vyrabana v Cine, niektore v Taiwaine.... ked v tej cinskej firme mali zakazky od firmy, korej znacku vyrabaju, vyrabaju tie... ak nemaju, vyrabaju to iste, z tych istych materialov, ti isti ludia, ta ista kontrola, len pod svojou znackou 😉 a pradavaju to za polovicnu cenu

reruna
3. mar 2011

@mima595 přesně tak jsem si myslela, že too funguje

mima595
3. mar 2011

@reruna - no ono to takto funguje vsade a hlavne v odevnom priemysle ... ked je zakazka, tak sa sije Hugo Boss, ked nie je, tak OP Lacoste, ked ani to, tak Quelle a ked ani to, tak sa sije zo zvyskov, co sa podarilo usetrit aj etiketa sa stale usetri a potom kupis oblek Hugo Boss za 200E, co je aj nie je plagiat... lebo je to ta ista latka, ten isty strih, ti isti ludia to sili, len to už nekupis v oficialnych obchodoch.... ale ono to platilo tak možno pred 5 rokmi, ked odevnictvo na Slovensku ficalo...

adminovia mi hadam prepacia, že prispevok nesuvisi s marcipanovymi tortami 😉

vinka
3. mar 2011

@sofi07 toho dina si ako,že ty vyrobila hej?no ja na riť padám. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

beruska2x
3. mar 2011

@vinka to ma sofi jen figurku - predlohu 😀

sofi07
3. mar 2011

@vinka moja, neblazni, to mam vzor 😀 . sa s nim mordujem, dala som ho do lahu a vyzera ako kura.zatial 😀 😀 .

vinka
3. mar 2011

@sofi07 😀 😀 😀 😀 neboj zvládneš ho 😉

lussy23
3. mar 2011

@beruska2x - krásna

yamahafazer
3. mar 2011

pridavam teraz dokoncene len take jednoduche chceli podla zelania kniha a batoh skolsky

jakelina
3. mar 2011

@sofi07 prý kura, jsem se zasmála. 😀 😀

zdenallicka
3. mar 2011

POtřebuju rychle odkaz na Sofiinu stránku... prosím, hoďte mi ho sem někdo... 😅

zdenallicka
3. mar 2011

@mizulienka Děkuju!!! jsi má spása..🙂

mizulienka
3. mar 2011

@zdenallicka 😀 😵

kralicica
3. mar 2011

ahojte babenky, napíšte mi niekto správu, kto robí v košiciach a okolí torty.malý bude mať rok a chcem niečo veľmi pekné, budeme mať veľkú oslavu. vďaka 🙂

daskaduricova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
3. mar 2011

@daniz ved jasne ja to beriem a vobec mi nevadi ze nemam originali staci mi to co mam. Len by som rada vedela ked porovnavam ceny aby som videla ze toto je lacnejsie ale preto ze je to napodobenina a nie original - ako to maju teraz na tortomanii. To je cele. Na znacku si vobec nepotrpim a uz sa tesim ked pojdem sestre do ciech na navstevu aby som nabehla k cinanom a kupila to tam este lacnejsie 😀 .

jakelina
3. mar 2011

@dm1 asi jak kde, já jsem se u šikmookých na ně dívala a nikde jsme je nenašla. Tak asi taky nemají všude 😀 😀

beruska2x
3. mar 2011

😀 😀 😀 😀 😀 tak ja snad nakonec zacnu k congum chodit kvuli peceni 😀

bzucinka2
3. mar 2011

baby prosim vas. , ktora ste robila tu zebrovu kabelku s topankou, som si ju zabudla ulozit a neviem ju najst ☹

beruska2x
3. mar 2011

@bzucinka2 ta byla od zlatat 😉