Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
3. apr 2011

@kamilecka ktoru myslis tu sladku timmy ovecku?tu som robila od oka podla ovecky co ma mala doma to je jej oblubena hracka a rozpravka 😵

dm1
3. apr 2011

@yamahafazer to je pravda tiez by som brala taku tu klasicku kurzivu ale vacsiu niekedy

yamahafazer
3. apr 2011

@jakelina krasnucka aj ruzicky 🙂

@dm1 takze vecsia teda neni ☹ lebo ked pozeram niektore torty tak sa my tie pismenka zdaju take velike to su potom tie torty asi male,ze sa to tak zda

kamilecka
3. apr 2011

@yamahafazer ano Timmy 🙂 Sarah je z nej paf.... velmi pekne si ju spravila....a z coho je vlastne hlavicka...myslim potah.

http://shop.babetkovo.sk/index.php/hracky-odraz...

dm1
3. apr 2011

@yamahafazer zial veru vacsiu som taku nevidela ☹

ada9557
3. apr 2011

@jakelina nádherná tortička.a ružičky úžasné 😉

yamahafazer
3. apr 2011

@kamilecka moja mala tiez 😀 ta stale len tu rozpravku pozerat a plysovu musi vsade nosit co ma doma 😀
je to normalna torta dotvarovana puncovinou a cela potiahnuta WI a tu ciernu som malovala po vrchu

jakelina
3. apr 2011

@yamahafazer ta fotka dcerky s dortem je krásná. Jak jsi dělala ty kudrlinky na ovečce????
@ada9557 děkuju, mám z nich taky radost. Nejsou dokonalé, ale už trochu připomínají růži. 😀 😀 😀

yamahafazer
3. apr 2011

@jakelina povykrajovala som kolecka a rozne poskrcala a lepila pri seba

kamilecka
3. apr 2011

@yamahafazer uzasneeeee a aj Dcerka je zlata...si sikovna..no darmo 🙂 toto u mna nehrozi take spravit...robila som zatial tolko

yamahafazer
3. apr 2011

@kamilecka ved tie su krasne
tak jej sprav malu ovecku ja som mojej robila k meninam co ma na vianoce takuto s malou oveckou a taka bola natesena si ju nosila a pusinkovala 😀

dm1
3. apr 2011

@yamahafazer teraz ma napadlo ze jedine taketo nieco na abecedu je len neviem ako to z toho ide von http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

jakelina
3. apr 2011

@yamahafazer vypadá to krásně, šikulka.

jakelina
3. apr 2011

@kamilecka vždyť jsou krásné, hezké barvy, veselé. 😉

kamilecka
3. apr 2011

@yamahafazer no aj tato malicka je zlata 🙂 do Jula este snad nieco vymyslim...teraz riesim Davidkove 4 narodeniny, on je maniak do autobusov....tak budem robit autobus.....kupovala som stale z M&S food take tie polevy v tube a zrazu to vypredali a neda sa zohnat.....:-/ tak hladam nieco podobne
@jakelina dakujem

jajuuus
3. apr 2011

krásne tortičky ste zas urobili, kočky! 😉

broucek2
3. apr 2011

@reruna @dm1 děkuji
@alex21 @jakelina krásné dorty

mizulienka
4. apr 2011

dievcata dakujem velmi pekne aj za pochvaly aj za blahozelania
😉
@alex21 wow krasna barbie a ako si ju dokonale obliekla, velmi pekne 🙂
@jakelina krasna torta a tie ruzicky ako zive, si robila z MMF? ja som skusala na tu zltu tiez urobit velku ruzu ale robila som z PDT a vobec mi to neslo z tej hmoty, lepsie sa mi robila z MMF neviem preco a to som sa tak tesila, ze z hotovej hmoty mi to pojde lepsie

mizulienka
4. apr 2011

@yamahafazer krasna ovecka, moj Misko ju tiez zboznuje 🙂 chcela by som vyskusat aj tie slane torty robit, ale nejak sa toho obavam 😒

ada9557
4. apr 2011

@kamilecka krásne tortičky. 😵

dajna11
4. apr 2011

@yamahafazer Tá JE NáDHERNá..........

jakelina
4. apr 2011

@mizulienka ano dělala jsem z MMF 😉

mrka2
4. apr 2011

@alex21 to je nadherna babika. no ja som snad krajsiu este ani nevidela! naozaj krasna!!! 😵
@jakelina ty si sa nejako rozbehla s tymi tortickami 😀 ta to chytilo,co? krasna torticka! to bola na nejake vyrocie?
@yamahafazer no tak ta ovecka je perfektna!!! ja by som ju tiez nedovolila rozkrojit! 😀 zlatu mas Evicku 😵 a aj ta mala ovecka je super!
@kamilecka ved perfektne! super,to by som asi ani nevedela taketo torty upiect 🙂

miruska76
4. apr 2011

aj ja pridávam moju najnovšiu tortičku, ktorá bola na oslavu mojho drahého v sobotu ...trošku sa nám nepodarila žltá hmota, tak som to vyriešila aspoň takto ...

jakelina
4. apr 2011

@mrka2 manžel měl svátek v neděli. Jenom jsem nemocná, tak jsem byla utahaná a nechtělo se mi hrát s písmenkama, tak jsem tam dala jenom datum. 😀 😀
A máš pravdu baví mě to, už bych dělala hned další. Jenom to pečení a krémování mě neba, jenom potahovat a zdobit. 😉

jakelina
4. apr 2011

@miruska76 vypadá krásně, prsa jak od modelky, taky bych chtěla takové 😀 😀

raci
4. apr 2011

ahojte přibyly tu další překrásné dorty, i já přidávám moje z víkendu, jedna sladká pro mě 😅 a slaná pro bratra 🙂

miruska76
4. apr 2011

@jakelina ďakujem, no veru aj mne by take prsia neboli na škodu 😀

fukylove
4. apr 2011

@mizulienka - ja si na modelovanie kupujem smartflex ci ako sa to vola... lebo PDT je velmi makka a zle sa z toho modelujem, ta druha velmi dobre schne 😉 alebo potom WI.. kvalitou su vraj podobne 🙂

a moc, moc chvalim torticky... ste vsetky sikulky... ja som piekla tiez uz niekolko, ale akosi nestiham stahovat fotky z fotaku 😀

jakelina
4. apr 2011

@raci obě krásné, ta slaná je úžasná a ta bílá taková milá a jemná.