Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
4. okt 2013

@jakelina knihu mi ani nespominaj !!! 😀 😀 😀 spravila som jednu a odvtedy ju kazdy chce, uz ani neviem co nove by som na nej pomenila 😝 nechcem zakriknut ale zatial dalsiu nemam v plane 😅

evicaka
4. okt 2013

@maya30 úžasné tortičky....ty si podľa mňa majster sveta 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lamps
4. okt 2013

@mizulienka Lucka, ďakujem

jakelina
4. okt 2013

@maya30 já si u tebe asi jednu objednám 😀 😀 😀

lamps
4. okt 2013

@maya30 na tých knihách sa toho veľmi meniť nedá. Ja mám tiež robiť knihu o dva týždne, ale má byť otvorená. Mám z nej hlavu v smútku ako ju ozdobím ☹

maya30
4. okt 2013

@jakelina bozeee teraz ako @lamps spomina otvorenu knihu tak som si spomenula ze buduci tyzden predsa len jednu mam 😀 😝 a navyse ma mat v strede par stranok zrolovanych do ruliciek a nalavo veršík 😝 hlaste sa kto to vezme za mna 😉

maya30
4. okt 2013

@evicaka @mizulienka baby ste zlate, dakujem 😵 stihat sa to da, no vela som nenaspala 8-

anibas
4. okt 2013

@mamina1978 Rýchlo sa vyliečte - také tortičky ešte urobíš vééľa, teraz by ťa to ani nebavilo 😒 😒 😒
Ináč u nás lazater : Beba - angína, manžel - črevná viroza, Filip - laryngitída, a ja - isté špecifické záležitosti, ktoré nerešpektujú kalendár ☹ ☹ takže super víkend
No a ešte jedna tortička

jakelina
4. okt 2013

@maya30 že jsem raději nebyla zticha co?? 😀 😀

anibas
4. okt 2013

@maya30 Majka - tortičky famózne a skús sa opýtať v tlačiarňach 😉 😀

zuul
4. okt 2013

@lamps vsetko len to naj prajem! nech si stastna a zdrava!

pripajam moje a este jednu mam rozrobenu.

jakelina
4. okt 2013

@anibas to se to u vás teda sešlo všechno. Držte se. 😉

sikag
4. okt 2013

@pristela @lamps prekrasne torticky!
@pristela ako si namiesala taku krasnu ruzovu? je velmi podobna cyklamenovej, jeto vyrazna ruzova s kvapkou fialovej?

lucula73
4. okt 2013

ahojte
moj nezáživný vraj kapor,otrasne sa mi to robilo,ale snáď im aspoň bude chutiť 😝

gumidekmomo
4. okt 2013

Ahojte kocky tak po dlhsom odmlcani pridavam dalsi moj vytvor pre mojho synacika k narodeninkam..trochu ma tiger velku hlavu a male ruky ale to sa hadam strati 😀

vlasta80
4. okt 2013

no konecne odovzdane
som sa zaprisahala ze uz kolaciky na redovy nebudem robit 😝
som zvedava ako mi to moje predsavzatie dlho vydrzi 😀

jakelina
4. okt 2013

@lucula73 krásný jak živý, jak jsi dělala ty šupiny, vypadá to úžasně

lamps
4. okt 2013

@maya30 tak to budem mať inšpiráciu 🙂 ja rozmýšľam, že tú moju urobím s magnóliami, ale či sa mi podarí vyčariť naozaj magnólie je ešte otázne 😕

pipka
4. okt 2013

@lamps nepochybujem o tom, ze tebe sa uuurcite podaria 😵

lamps
4. okt 2013

@pipka oooooo, ďakujem za prejavenú dôveru o dva týždne uvidím, či som si ju zaslúžila 🙂

lucula73
4. okt 2013

@jakelina Majka myslíš?inak ďakujem,lebo som z neho zdeptaná,neviem sa s ním nejak stotožniť..........tie akože šupiny som robila lyžičkou malou.......také oblučiky 😉

vecernicci
4. okt 2013

@vlasta80 to jsem taky říkala a pak jsem jich dělala 140 najednou 😝 ale teď už je fakt dělat nebudu

elamaslakova
4. okt 2013

@maya30 Prekrásne tortičky

lamps
4. okt 2013

@zuul ďakujem 😵

katarina51
4. okt 2013

@denisak77 Tá strašiaková je perfektná a na jar určite s dovolením urobím dcére. 😉 😉 😉 😉

janabanc
4. okt 2013

Je tu niekto z Kosic co robi torticky za rozumne ceny?

vecernicci
4. okt 2013

@mia114 já mám uložený tenhle

katarina51
4. okt 2013

@maya30 krááásne , tie svadobné sú veeeeeľmi elegantné

pipka
4. okt 2013

@lamps a samozrejme vsetko najlepsieeeeeeeeee 😵 😵 😵

lamps
4. okt 2013

@pipka Janka, ďakujem mám vek, kedy by som už mala byť seriózna pani v rokoch a ja sa tak vôbec necítim, mám pocit, že mám minimálne o 15 menej 😀 😀 😀