Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janka22201
2. mar 2014

@maya30 na to sa nedá pozerať 😉 žena s dvoma rukami(myslím🙂 a toto dokáže ,si pripadám totálne nemožná ☹ ,keď robím jednu aj tam ešte viem čosi doondiť...a tu dokonalosť , a v koľkých tortách... 😲

vlada111
2. mar 2014

@maya30 veď práve to, tá tvoja improvizácia je fascinujúca, o tom to je. Fakt ich máš geniálne.

mimcak
2. mar 2014

@vlada111 tá krstinová je nádherná 😵 😵 😵

vlada111
2. mar 2014

@janka22201 jeeej, ty si zlatá. No chcela som gombíkovú a ešte k tomu nejakú postavičku, ktorá by bola s tými gombíkmi nejako spojená. Tak som urobila koníka, ktorý je uchytený gombíčkami 😉

vlada111
2. mar 2014

@maya30 no ale veru vo štvrtok som odovzdala jednu, pri ktorej som fakt trpela. Ešte ju nemám stiahnutú, ale bola pre dievčatko a trvala na MCQUEENOVI, čo ja zásadne nerobím. Je to dcérka moje super kamošky z Košíc, tak som nechcela tlačiť na pílu a urobila som to auto, no ale veru nechuť som mala do toho. Ale urobila som ju v dievčenskej verzii :D Potom hodím foto 🙂

mimcak
2. mar 2014

@akzuzs tie buchty,vyzerajú fantasticky.mňam,hned by som si dala,takú fajnú domácu od maminky hmmmmmmmm mňaaaam ako som už dávno nemala 😝

katrin21
2. mar 2014

@ikula2 uz som pisala, ze som do toho zaslahala trosku roztopeneho horuceho masla a krasne sa to okamzite spojilo .... miktovlnku nepouzivame doma zo zdr. dovodov , takze uz nam ani nechyba.

vlada111
2. mar 2014

@pipka vitaaaaaj

ikula2
2. mar 2014

@maya30 no maria toto nepochopim ako to dokaaaazes, nadherne a taaak veeela idem do kolien ta jezibaba bohovska a ta biela je uplne nadherna aj kvietky podla mna sa to super hodi cela biela,nadhera

ikula2
2. mar 2014

@katrin21 jaj prepac 🙂 som nedocitala a ano aj tak sa da, ze teple maslo, uz aj to som skusila a pomohlo

maya30
2. mar 2014

@vlada111 sup sem s nou, prave hladam na nete nieco s mqueenom pre mojho maleho, narodky mu vychadzaju na velkonocny pondelok takze tortu budem robit v nedelu 😝 on trva na tom mcqueenovi, tak neviem co vymysliet aby to dlho netrvalo

maya30
2. mar 2014

@ikula2 dakujeem 😵

ikula2
2. mar 2014

@janka22201 neboj tiez zdielam tvoje pocity, ked vidim ako tu baby dokazu urobit toolko tort za tyzden, ja viac ako 3 neberiem, jednoducho to nezvadnem :DD, pri detickach a domacnosti a to mi mama chodi k malej, lebo pri nej nic neurobim...

vlada111
2. mar 2014

@maya30 jaj moja, ja chcem tvoju vymyslenú verziu, tá bude určite super. Táto je dievčenská skôr, idem otravovať manžela, aby mi ju stiahol

maya30
2. mar 2014

@janka22201 hej, mam len 2 😀 ale niekedy by sa aj viac zislo 😅 dakujem si zlata, ved aj ja som zacinala pri jednej, postupne sa to zvysovalo 😉

jakelina
2. mar 2014

@mimcak krása a to auto máš super podložené, vypadá to hodně dobře 😉

mimcak
2. mar 2014

@jakelina jej ďakujem ti potešila si ma 😵 😵 😵 , tú podložku som prerábala 3x ,čo sa mi to stále nepáčilo.

janka22201
2. mar 2014

@maya30 ja už som aj pozerala že či si zďaleka,že by som prišla aspoň riady umývať ,možno by sa na mňa niečo s tvojej šikovnosti nalepilo 😀

janka22201
2. mar 2014

@vlada111 super si to vykoumala 😀

79zuzana
2. mar 2014

Posledna torticka tento tyzden, je to len malicka torticka pre moju susedku, ktorej sa narodil stvrty syncek ;) juj tak velmi som jej priala dievcatko....ale ako sa vravi, hlavne ze je zdravy 😉

janka22201
2. mar 2014

@ikula2 veľmi si ma potešila 😀 dobre sa počúva (číta🙂že v tom niesom sama 😅

lokalistin
2. mar 2014

@maya30 sama nadhera, prosim ta ty robis so smartom? lebo som si minule vsimla, ze ti WI nemam take krasne biele, tak reku skusim prejst na smart aj ked mne sa s nim moc dobre nerobi, ale kukam, ze ani ty nemas tu bielu cisto bielu, tak tym padom by som nemusela menit

vlada111
2. mar 2014

tak tu je moja odtrpená Mcqueenová 😀 Auto som nejako prežila, ale ostatné už muselo byť babské 😉 Povrch je striekaný, nie je to asi vidno, ale je to fľakaté - mraky 🙂

maya30
2. mar 2014

@lokalistin ja si na vsetko zarabam mmf...ta biela torta mala rozne odtiene bielej lebo tam boli rozne materialy - drotikovane kvety zo sm.flower, ruze z mmf, krajka z prasku magic decor a este aj ten koc bol iny, taky ziarivo biely. Ale ked pozries na kvety tak prave tie ruze su belsie ako ostatne kvety z flowerky...len bohuzial neviem porovnat ine potahovky, lebo ich nepouzivam, mozno ini poradia

sikag
2. mar 2014

baby ani vas tu nestiham vsetky vymenovat, len sledujem s vyplestenymi ocami ake nadhery 🙂
@lamps som strasne rada ze este pecies! tie svoje postavicky su prekrasne!!!
@maya30 klobuk dolu opat 🙂 mas prekrasnu krajku na ten bielej svadobke. odkial je? mas uzasnu fantaziu!

lokalistin
2. mar 2014

@maya30 ty si fakt superzena, to pri tolkych tortach este aj zarabas MMF? no to MMF tiez nebyva krasne biele a hlavne pri tom koci mi to bije do oci, ze neni pekna biela, dakujem ,zatim este mam ale 4 kg WIpotom skusim asi smart

maya30
2. mar 2014

Ta je krasna 😵 cakala som ruzovu, ale nesklamala si a dala si to po svojom 😵 prezrad ako potahujes ten vrch ze ho mas tak krasne orezany

maya30
2. mar 2014

@lokalistin no ved ten koc je kapitola sama o sebe, ja by som ho tam nedavala vobec, mas pravdu priam tam krici, ked uz, tak mohol byt ciry, ale chceli tento biely, tak co uz narobim

sikag
2. mar 2014

@maya30 je krasna. a vyuzivas celu? nepredas kus?