Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
9. jún 2014

pridam aj ja jednu piatkovu- pre kolegynku k narodeninam...
a jednu vcerajsiu, narychlo a doma uz malo coko... a poziadavka, hlavne bez potahu len s coko.... 😒 takze tak aj vyzera... ale tak pre neterku, dvojtyzdnovu, ohlasili si sa narychlo na navstevu...

mimcak
9. jún 2014

@jakelina ,
@aduskatt jaj ďakujem vám,lebo ja absolut som netušila kolko pýtať. Takto aspoň trošku viem kolko pýtať. a ešte ja viem,že ste nerobili plnené,ale netušíte aký krém by som mohla dať aby mi potom nestekal? Myslela som parížak s maslom,ale ten je hnedý a potom by presvital cez poťah a neviem či by aj ten krém nestekal ak bude horúco..

zuul
9. jún 2014

@mimcak ja robievam za 1euro.

mrka2
9. jún 2014

@mimcak ja som vobec netusila,kolko mam brat,tak ja som to vsetko supla na vahu a brala som to ako normalka za tortu. nemala som cas hladat ziadne recepty na muffiny a uz vobec ziadne skusat,tak som spravila klasika mramoraky a dala som dnu kusok mliecnej cokolady. ja som to robila prvykrat v zivote,ale to bol taky fajny relax.. konecne nieco ine 😉

mimcak
9. jún 2014

@zuul ,,

@mrka2 Aj mňa oslovili iba dnes a už chcu na 21.6 večer chcu info tak preto tu tolko otravujem a chcu aj plnené. Ved to,že je to niečo iné tak ma to láka. A nepuštali vám tie mafiny potom olej alebo šťavu? ,lebo ja ked robim mafiny tak najprv su ok,ale na ruhý deň je ten košík v ktorom sa pečú taký mastný,alebo čo.

mrka2
9. jún 2014

nie, nic, v pohode boli. ale ja som ich mala este v tych ozdobnych kosickoch,tak aj keby pustili,nebolo by to vidno. 😝 ale tie si kupovala nevesta sama a aj stojan si kupovala tiez,ktory mi potom nechala 🙂

mrka2
9. jún 2014

@mimcak ja neviem, ja by som osobne odmietla robit plnene muffiny. ved muffin je vacsinou s kadecim.. oriesky,cokolada atd.,ale plnene? no ja by som na toto nervy nemala. ani by som nevedela ako to mam plnit. poviem ti tak... spravila som jeden plech bez tej cokolady,ale reku naplnim ich aspon s lekvarom... tak som zobrala striekacku (tu velku) a vstrekovala som to dnu. ale vela ti tam s tym nevojde,lebo mne to vychadzalo von a ked som rozkrojila,ze kolko sa mi tam zmestilo,tak fakt len trochu. ale to bolo pre nas,tak mi to bolo jedno. inak ti neviem poradit.

mimcak
9. jún 2014

@mrka2 ja som raz videla také vykrajovatko na mafiny s ktorým sa vydlabala diera do mafiny a tak sa naplnila. Ale nekupilo som to vtedy,že načo mi bude. 😠 😒 .Ony mi tiež hovorili,že košíky kupia farebné aj tie ozdobné a aj ten stojan si kúpia.

michaela3011
9. jún 2014

@mimcak a vykrajovatko na jablcka je asi moc velke, ze??? to som videla v Tesco

michaela3011
9. jún 2014

@mimcak pekna suma za taku vec 😕

pralinka25
9. jún 2014

@florentina ja som kdesi citala mozno aj tu ze je lepsie tie oblatky zlepovat nie nutelou ale cistou viacpercentnou cokoladou ze potom to nezmakne a pevne to drzi. mozno skusit nabuduce takto

eliska22
10. jún 2014

@dagmarmustafa krásne tortičky 🙂

eliska22
10. jún 2014

@mia114 jedna krajšia ako druhá, nádherné sú 😵

adrika202
10. jún 2014

@mimcak asi neskoro ale ja beriem 1,30 za muffky neplnene,plnene nerobim 🙂

janka22201
10. jún 2014

pre môjho chlapčeka 🙂 najväčšou odmenou pre mňa bolo, že ju nechcel dovoliť porezať 😀 a jedna na PSP

aduskatt
10. jún 2014

Babulky, pls, mozem pri bezlaktozovej diete dat pod potah Heru s cukrom? dikyyyyyy

daja55
10. jún 2014

@mishulle Ja som robila na tortu, len neviem, či sa neozývam neskoro....popri precovných povinnostiach nestíham to tu všetko registrovať

daja55
10. jún 2014

@denisak77 odkiaľ máš tú formičku na diviaka ?

mojmacik
10. jún 2014

baby ked tu citam kolko za mafinky......kolko by ste zobrali za takyto pernicek ...velkost cca 5 x5 cm ..obrucky si robim sama 😉 ...foto na dve veci,lebo som mala zacpakany objektiv

ikula2
10. jún 2014

@adrika202 prosim vas dievcata co robite muffin ake su velke ked beriete zhruba 1euro? A su zdobene kremom ci aj postavicky a kvetinky...
@zuul

ikula2
10. jún 2014

@mojmacik su nadherne, ja take nerobim, ale ak baby beru za muffinky 1eur tak by som to asi riesila tak ze ako dlho ti trva jeden pernicek vyzdobit, lebo s nim je dost prace, tak viac ako euro

mimcak
10. jún 2014

@adrika202 Ďakujem.Ešte nieje neskoro,ešte stále dohadujem čo vlastne chce.

mimcak
10. jún 2014

baby ako je robené ten ornament dookola na tom vrchnom poschodí.Tie kružka

mimcak
10. jún 2014

nechce mi tu dať foto ☹

adrika202
10. jún 2014

@ikula2 klasicka forma na muffiny ,myslim ze to ma hore priemer cca 7 centi a teda zdobene potahovkou 🙂

jakelina
10. jún 2014

Holky to je děs to horko co. Já jsem včera měla tak měkký smart, že se mi úplně lepil. Dělala jsem obyčejného krtka a normálně mi to nešlo, ruce mi to rozehřívaly a byl to děs. Ruce krtkovi musím přidělat až dnes, včera mi nešly ani udělat prstíky 😝 😝

nika1985
10. jún 2014

@mimcak neviem ci uz neni neskoro ale ja beriem 0,70 za ozdobeny mafin plnene nerobim max. tak ovocie alebo lekvar take veci co mozem dat ked sa pecu

nika1985
10. jún 2014

prepacte pomylila som si fotku

mimcak
10. jún 2014

@nika1985 nejako málo berieš nie,sa mi zdá? Však len v obchode kúpiš mafin za 0,80