Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
14. jún 2014

@artepf Prosím ťa, ako docieliš tak peknú zelenú.. takú jasnú? Ja dávam gelovku a teda stále to mám bledé 😒

muffinka8
14. jún 2014

@kubrt myslis tie guličky čo má macko na krku? Tak to je bižu. Som myslela že sa na tie ružové pýtaš.

zuul
14. jún 2014

@pipka Jani dakujem ti za inspi.

jper
14. jún 2014

Můj dnešní boj, jsem totálně ko a to mám na zítra další dva dorty. A ta svatební, to mi švagrová ve čt řekla, že potřebuje svatební a postavy nestihly vyschnout - kytky se mi polámaly, tak jsem dělala znova, no masakr. Jo když se s... tak se s...

nika1985
14. jún 2014

len taka jednoducha na tento vikend uz len 3torty a mam prazdniny normalne sa tesim

daja55
14. jún 2014

Moje víkendové, obe majú po 7,5 kg .Prvá na primície a tá druhá na PSP

nika266
14. jún 2014

@daja55 cau,tak torta je super, tak co to mas za perly

jankako
14. jún 2014

Baby vy ste riadne sikovne.ake krasne torticky.ja dokazem len s tortovym obrazkom spravit.🙂
Ale poprosim vas,recept na dobry tortovy korpus.aby bol pekny vysoky a hlavne nesplasnuty.dakujem krasne.
Toto je moja dnesna amaterka pre moje neterky.

daja55
14. jún 2014

@nika266 Kúpila som v kvetinárstve super bordúru asi 7 radovú( nejedlú síce ) strieborný okraj a zlaté očká, to bol 1 rad a každý rad bol inej farby, meter 2,75 eur a široká asi 15 cm

mamcas
14. jún 2014

Keby ste nahodou nemali co na praci, na wau najlepsie slovenske torty... 🙂 bavim sa 🙂

artepf
14. jún 2014

@jakelina
@pristela já teda taky miluju svatební dorty, ale tohle byl první s tak malou základnou a tak vysoký a těžký, proto jsem se zařekla, že takový už nevezmu 😝 , já jsem čtvrtky a pátky doma a děti už oba ve školce, pokud teda nejsou nastydlí jako tento týden 😠 , takže jinak bych to taky nedávala ale zatím se to ještě dá 😉

artepf
14. jún 2014

@sticker já stříkám dorty airbrushem, ale předtím jsem většinou míchala klasickou zelenou a k tomu bitter lemon a potom byly ty dorty taky krásně jasně zelené, třeba jako tyhle - jsou z loňska 😉

sticker
14. jún 2014

@artepf Ďakujem za odpoveď 🙂 U mňa airbrush nehrozí tak sa budem snažiť ďalej namiešať ju nejako 🙂 😉

lokalistin
14. jún 2014

@michaela3011 naaadhernaaaa

lokalistin
14. jún 2014

@pristela boze ta cica je suprova

lokalistin
14. jún 2014

@muffinka8 milujem tvoje torticky

lokalistin
14. jún 2014

aj ja som nieco upiekla 😉 no ale o drzku v tom teple 😝 a dneska rano som sa tak strepala, ze mam rozmlatene obidve ruky, esteze mam dopecene

aduskatt
14. jún 2014

@lokalistin ako rozmlatene? 😨 ☹

dagmarmustafa
15. jún 2014

@katarina51 Dakujeeeem.Si zlata.

dagmarmustafa
15. jún 2014

Moje posledne. Ta slniečková je taka neobvykla-svadobna-na želanie. prekrasne torticky ste pridali.Aj som si zopar ulozila 🙂Peknu nedelu 🙂

elamaslakova
15. jún 2014

@muffinka8 Nádherné tortičky

zuul
15. jún 2014

dievčata prosim ako sa vola tato rozpravka? d.

https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2F...

elamaslakova
15. jún 2014

@artepf Nádherné všetky

elamaslakova
15. jún 2014

@dagmarmustafa Krásna, čistá práca, nádhera

jakelina
15. jún 2014

@zuul nejde mi to otevřít 😒

mysiatkoo
15. jún 2014

@dagmarmustafa krasne, ciste, elegantne a identifikovatelne ... mas svoj styl ;)
@lokalistin tato sa ti podarila super - si sa oextruderovala alebo ocesnakovolisovala? 🙂
@zuul neviem ci to ma slovensky nazov, v AJ je to The hive, v svk ani czk som to nenasla

mysiatkoo
15. jún 2014

@jakelina vyhodilo ti to na FB nejaku xybu? lebo som potom odtial kopirovala ten odkaz uz len s www.google.......... a naslo mi to obrazky ;)

dajna11
15. jún 2014

prsia,prsíčka....

maya30
15. jún 2014

@mysiatkoo @pristela @denisak77 @jakelina @muffinka8 @akapulko @eliska22 @artepf @jper @dagmarmustafa kraaasne torticky dievcataaaaa 😵 😵 😵

maya30
15. jún 2014

tento tyzden bol u mna kvetinkovy, na pocudovanie som mala pochystane skor ako keby som mala robit postavicky 🙂 zlaty klinec bola sedacka, co som myslela ze nebude nic narocne, ale mal to byt presne jeden konkretny typ a som sa trapila cely den aj ked vyzera ze na nej nic nie je, ale vnutri je mascarpone s ovocim a nema to tie spravne hranate tvary, fakt nerada robim nieco co ma vyzerat ako realna vec 🙄