Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
8. máj 2012

@dadka212 - no škoda, fakt, neviem čo sa stalo 😕

dadka212
8. máj 2012

@mia1111 no mohli sme ušetriť niečo a mať pekné vecičky....čo už....

adka_praha
8. máj 2012

@mia1111 😵 diky zlatko... no viem, ze sa robi voda v jazierku s tym, len som nevedela, ci sa to nejak este "nevystiela" ako zelatina... 🙂 taaaak ho vyskusam na tej flasi... 😀

a este jedna otazka... ked robite flase, mate neskutocne namakane etikety... to na tortu nalepite origonal etiketu z flase, alebo sa mam ist prepadut minimalne 3 km do zeme, lebo si ich sami robite??? 🙂

mia1111
8. máj 2012

@adka_praha - ja by som dala originál etiketu, ak je komplikovaná, nech je to vieryhodné, veď ju dajú dole pred jedením 😉 . Ak je to niečo jednoduchšie, tak by som nakreslila, aj keď teda - ja a kreslenie hmmmmm 😅

mia1111
8. máj 2012

@adka_praha - a máš piping, či ideš objednávať?

mia1111
8. máj 2012

@dadka212 - veď to, že peniažky sa zídu a mať niečo za polovicu je super. Ja som sa taaaak tešila, ale asi som sa už dotešila 😒

dadka212
8. máj 2012

@mia1111 no ja som tiež hrozne chcela....aj ten smartflex by som ušetrila na jednom kýbliku oproti inému e-shopu 8eur!!

mia1111
8. máj 2012

@dadka212 - fúúúúúha, to je dosť 😨 . A Ty smarflexom aj poťahuješ, či ho používaš len na postavičky? Lebo ak poťahuješ, tak to by si mala úplne super veru

dadka212
8. máj 2012

@mia1111 aj poťahujem....používala som pdt ale zmenila sa kvalita a aj mi hovorili, že sa dosť lepí a mokvá tak som prešla na smartflex...ale tak čo už, muž chodí do BA robiť občas tak mi zbehne do tortomanie po ceste a kúpi mi vždy pár kýblov potom to vyjde tiež celkom v pohode s cenou

lokalistin
8. máj 2012

@pristela no videla som tvoje modre na vankusiku boli uuuzasne takze verim , ze tie fialove budu tiez perfektne daj mi prosim link kde si mozem kuknut tvoje vsetky torticky

lokalistin
8. máj 2012

inac dakujem vsetkym za "paci sa mi" ale na to,ze mam par torticiek za sebou mohli byt aj lepsie ☹

anda1980
8. máj 2012

@mamina1978
jeejda, ty mas moju Barbie ulozenu, ani nevies ako to potesi, zvlast ked som zatial urobila len 5 tort, dakujem 🙂
A chcela by som sa opytat babenky, z coho robite auticka alebo vlaciky na torty, ci ich modelujete cisto z hmoty alebo ako. A ci by ste niektora nemali nejaky postup na nejake jednoduche auto, alebo vlacik, nie Thomas, na toho sa nechytam... 😖 dakujeem

adka_praha
8. máj 2012

@mia1111 mam pip.g. takze pohoda... babka mi minule poslala dve pixlicky, tak to chcem skusit, co je to za haluz... 😀

janula.h
8. máj 2012

@mamina1978 jeeeej to je pre mňa pocta 🙂) dokončím ho len teraz modelujem džungľovú a morskú háveď na plážovú tortičku 🙂)

pristela
8. máj 2012

@lokalistin díky 😅 😅 no ja peciem maaalo, sice uz rok 😨 ale 😨 na ten rok mam odpecene strasne malo , tutoky su asi vsetky tortoše : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.16989...
a neboj, torticky budes mat cim dalej tym krajsie !!!!

lifinka
8. máj 2012

ahojky, máte některá z vás vyzkoušenou tuhle hmotu? nejde mi vkládat odkazy, malý si hrál s PC 🙄 takže se jmenuje PASTA DAMA STELLA.

peroli
8. máj 2012

@daducha ještě jsem našla tyhle.. 😅 😉 😀

lucka_o
8. máj 2012

@dajna11 nadhernaaaaaaa!!!! tie kvety si robila ty??krasne

dajna11
8. máj 2012

@lucka_o áno ja,dakujem,snažím sa 😀

vlada111
8. máj 2012

@daducha ja by som určo hľadala robotu a mala torty ako zálohu, že si môžeme v kľude hľadať takú robotu, aká mi bude vyhovovať. Ja mám šťastie, že robím stále aj počas materskej, mám home office 😉

vlada111
8. máj 2012

@dm1
@mia1111 ani mne sa neozvala viac. hm 😠

lucka_o
8. máj 2012

@dajna11 zo smartflexu ? vopred farbeny bol?dakujem

mia1111
8. máj 2012

@adka_praha - jáááj, no škoda, keby si nemala, tak by som Ti posunula, ja mám teda len jednu pixličku, ale nie a nie ju minúť 😀 .

vecernicci
8. máj 2012

@adka_praha já dávám originál etikety, vypadá to věrohodněji 😉

mia1111
8. máj 2012

@vlada111 - no tak ako vidím, nielen, že nie som sama, ale asi sa neozvala potom nikomu. Škoda, len nechápem ten princíp, načo vyhlási akciu, keď to potom nedotiahne do konca? No čo už... ☹

adka_praha
8. máj 2012

@mia1111 😀 no ved tiez som kukala, ze na co akoze poslala dve, ze som chcela len jednu vyskusat, ako s a stym robi no a co ti poviem- babka... 😅

@vecernicci dakujem, myslela som si... 🙂 😵 len svagor nevie zohnat original etiketu, tak ze ju vytlaci, no neviem, co s nou budem potom robit... 😕

dajna11
8. máj 2012

@lucka_o bolo to miš maš čo bolo doma,smartflex,WI a aj niečo z K2,všetko som voprd farbila v troch odtienoch

vlada111
8. máj 2012

@mia1111 aspoň mohla dať info, že už všetko predala alebo aký má dôvod?

mia1111
8. máj 2012

@vlada111 - veď tomu nerozumiem, mne napísala, že to bude stáť toľko a toľko, nech napíšem adresu a ako to chcem zaplatiť, hneď som jej napísala adresu a nech mi dá č.účtu, ešte som sa jej opýtala, či náhodou nemá okrem toho ešte dve veci a odvtedy sa mi neozvala, nemám ani tovar, ani žiadne správy a to som jej už odvtedy poslala zopár mailov, ale neodpovedala ani na jeden. Veď všetko sa dá pochopiť, ale keď nekomunikuje, tak si môžme len domýšľať... 😒 . No čo, myslím, že už sa ani neozve, keď sa neozvala od 15.3. doteraz... 😒

vlada111
8. máj 2012

@mia1111 ešteže si nezaplatila 😠