Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mates22
27. júl 2012

@aduskatt a sakra, to zamrzí, ale stane se....... mně taky švagrová zrušila dort, že koupí radši medovník, naštěstí jsem měla vymodelovaný jen figurky, tak si poležej zabalený a třebas se brzo naskytne příležitost je použít 🙂

monika76
27. júl 2012

Pekny den prajem všetkým 🙂 pridávam svoju krstinovú .Vrch jahodová plnka + jahody,spodok čokobabán ,váha :6,8kg

huxy
27. júl 2012

@monika76 krásna tortička 😉

aduskatt
27. júl 2012

@mates22 ta zrusena ma mrzi omnoho menej ako ten padnuty korpus🙂.predpokladam, ze puncovy rozvar ked zavriem do flase a dam do chladnicky vydrzi dlhoooooo a kvety aspon budem mat na inu tortu🙂

anibas
27. júl 2012

@mariann2 nádherné 😵 😵 😵 😵 a motýliky na svadobnej sú odkliaľ ???

anibas
27. júl 2012

Keď musím minúť zvyšnú zafarbenú hmotu :

lokalistin
27. júl 2012

@mariann2 ta motylikova je totalne uzasna 😲

muffinka8
27. júl 2012

@balazica26 ďakujem 🙂 podľa tohto obrázka som to robila

lokalistin
27. júl 2012

@anibas krasne

muffinka8
27. júl 2012

@balazica26 zo smartflexu flover a na hnedo som to zafarbila kakaom, očká a nos som namaľovala gélovkou. A veľmi mi pomohli aj tie tvarovacie kostice na detaily.
Ja dnes v noci budem zdobiť trojposchodovú pre môjho levíka k prvým narodeninám, tak potom hodím foto aj sem, dúfam, že sa vydarí.

mariann2
27. júl 2012

kočky ďakujem
@anibas motýliky si dodala nevesta sama, sú objednané z e-bay-a, či kúpené v UK? už ani neviem, oni tam žijú a tu majú svadbu, u nás som také niečo nevidela, ale naživo to nevyzeralo tak pekne ako na fotke, tie motýle boli papierové snehobiele a mne to na tej torte kričalo, síce to vyzeralo efektne, ale čo ja viem 😉

balazica26
27. júl 2012

@muffinka8 no nádhera... a akú poťahovku si dala? Prispôsobila si aj plnku a korpus tomu, aby mohlo ochutnať aj jednoročné dieťatko?

muffinka8
27. júl 2012

@balazica26 poťah tiež bude smartflex. Cestá sú piškótové a orechové. Plnky zväčša čokoládové. No nie moc vhodné pre drobca, ten náš má aj zopár potravinových alergií, takže preň asi nachystám niečo zvlášť z jogurtu, detských keksov, ovocia.

jakelina
27. júl 2012

@monasek1 dávám brčka a do nich špejle a pod každé patro podložku, dělám ji z jednorázového plastového nádobí, talíře nebo nějako misky a nebo z oplatku, lázeňký a nebo dortové oplatky, to dávám pod to nejmení patro co je nahoře.

andrea12737
27. júl 2012

Ahojte zienky,
prisla som si k vam pre radu. Caka ma objednavka na cokoladovu tortu. Vyzdoba bude cokoladova a po obvode trubicky. Moja otazka znie, cim treba tortu natriet pod trubicky a cokoladovu vyzdobu. Pod marcipan davam maslo.. Neviem ci je maslo rovnako vhodne aj pri coko torte. 😕
Dakujem za kazdu radu. 😵

jakelina
27. júl 2012

@mariann2 krásné dorty, ta motýlková se mi taky strašně líbí.
@anibas ty jsou krásné, nechceš mi kytičku poslat 😀 😀 😀

monika76
27. júl 2012

Žienky ,prosím vás mám k vám jednu prozbu zdielajte hoc aj na facebooku keby ste vedeli dačo pošlite mi IP
https://www.modrykonik.sk/forum/alternativna-liecba/prosim-o-radu-ohladom-liecby-imunity/
Toto je moj príspevok a skúšam hľadať ešte nejake ine cesty .Na dačo musí prísť ja sa nemožem na to len tak pozerať .Do kedy ešte .Prepáčte že tu depkujem len je to zas oveľa horšie a vydím že neposúvame sa ďalej .

janula.h
27. júl 2012

mojich 15 nových sivých vlasov 😠 robená presne podľa foto

jakelina
27. júl 2012

@monika76 psala jsem ti do IP

bambula1307
27. júl 2012

divcence kuknite..toto je celkom pekne aj na okraje torticky 😀
https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#inbox/...

@monika76 monika ja by som sa na Fb skamaratila...

jakelina
27. júl 2012

@bambula1307 nic mi to neukazuje 😒 😒

levandulka3
27. júl 2012

@mariann2 tie motýle sú úžasné 😵 to sú tiež z hmoty?

bambula1307
27. júl 2012

@jakelina pardon asi som zle okopcila, teraz by to malo ist 😉

levandulka3
27. júl 2012

@anibas náááádherné 😵 😵 😵

dajna11
27. júl 2012

tak moje že husle🙂 😀 😀 😀

itka79
27. júl 2012

@artepf tortička je úúžasná-mne sa strašne pááči a tie kvety máššš nádhernéééé klobuk dolu

bambula1307
27. júl 2012

@dajna11 ze jake super huslicky 😎 😀 krasne

dajna11
27. júl 2012

@bambula1307 dakujem.....bála som sa a ešte uvidím čo pani čo si po ne príde🙂

mariann2
27. júl 2012

@levandulka3 nie z papiera 🙂