Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
14. sep 2012

@dm1 dobre, urobim kocku. Ano, boky a vrch, prip. cokoruzu? Co budeme stihat... A baby, aku plnku mam do nej dat? Ci to je jedno? Ja teda tiez uz nebudem zakusky piect, len tuto tortu.

alenv
14. sep 2012

dnešní 150-200 něco co mělo být kytka 😀

simasa
14. sep 2012

@lussy23 Stretko bude 22.-23. septembra na chate tu: http://www.ubytko.sk/chata-belusske-slatiny/ - platime 12 eur za noc/osoba.

lamps
14. sep 2012

@broucek2 nádhernááááááá 😅

lamps
14. sep 2012

@mrka2 to je neskutočne milá tortička 😅

A tu je moja "zabudnutá" torta 😀

lokalistin
14. sep 2012

@sisix mne sa robi s icingom lepsie ako so smartflexom mne je smartflex strasne tuhy chutovo mne nechuti ani jeden

lamps
14. sep 2012

@dadka212 tá cirkusová je bombová 😅

lokalistin
14. sep 2012

@simasa krasna

anibas
14. sep 2012

@dadka212 @mrka2 @broucek2 prekrásne

anibas
14. sep 2012

@lamps aká nádherná jemnučká 😵 😵

anibas
14. sep 2012

a ja som práve dodžub .... kala tortu perleťou 😠 😠 😠 😠 neskúšala som mimo strieknuť - kočka veľká rovno na tortu a on vadný je ... len sŕkal perleť -tak som musela celú riadne nastriekať až vyzerá ako ruské čéče !!!! do r....i !!!!!! akurát posledná - šak asi znamenie, že už prestaň sa hrať na Alana 😀 😀 😀

simasa
14. sep 2012

@ikula2
@jakelina
@pipka
@pristela
Baby, dakujem za pochvaly.
Inac pomaly docitavam a fakt to nehovorim len tak, ale normalne cumim, ze ake nadherne torty ste dnes napiekli. Musim povedat, ze sa zo dna na den zlepsujeme 😀

lokalistin
14. sep 2012

@ikula2 ved mozes robit aj cisto farbou alebo sa to robi aj royal icingom
@dadka212 ten cirkus je uzasny
@mrka2 super
@broucek2 velmi pekna

lokalistin
14. sep 2012

@lamps krasna

lokalistin
14. sep 2012

@anibas krasne su vsetky

lamps
14. sep 2012

@anibas krásne ich máš všetky 😅 😅 😅 a ďakujem za pochvalu mňa jeduje, že na fotke mám tie torty akési šedivé 😝, lepšie by to bolo fotiť pri dennom svetle, ale ráno hneď torta cestuje, tak som ju cvakla radšej teraz 😀

simasa
14. sep 2012

@anibas Nic si nedodzubala, Ty si to tu dnes zavrsila - vsetky su nadherne!

mrka2
14. sep 2012

@simasa preeesne, tiez som si to hovorila 😀 ze coraz krajsie robime 😀

dakujem za pochvaly dievcata!!! 🙂

mrka2
14. sep 2012

@anibas nadherne su vsetky, nic si nedodzubkala, tak to malo predsa byt,keby nieco 😕 😀 aspon bude neprehliadnutelna,ked sa tak krasne leskne 😉

anibas
14. sep 2012

Baby ďakovala 😵 😵 😵 😵 😵 - ale ja otváram a zatváram a otváram a zatváram chladničku 😒 😒 😒 😒 😒 dúfam, že to na dennom svetle nebude byť do očí !!!!

ajka82
14. sep 2012

@anibas urcite bude nadherna aj na dennom svetle 😉

babule prosim, nemate niektora odfotenu figurku ninjago, ci co su to za panaky z lega? ci uz modelovanu alebo priamo lego panaka, len aby ho bolo dobre vidiet...bo neviem najst ziadnu normalnu foto 🙄 chcela som to este teraz vymodelovat ale prd som nasla, tak neviem co by som z toho vytvorila 🤐

mrka2
14. sep 2012
janula.h
14. sep 2012

@anibas nerob hej? krásna je!!!!

lokalistin
14. sep 2012

baby nedavno tu bola taka lienka a cele pozadie bolo cierne aj to tu vysvetlovali ako sa to robi - upravuje ta fotka aby to bolo cierne neviete poradit? chcem robit nejaku fotomontaz a som totalny blbec z toho

hejdita
14. sep 2012

moje dnešne 🙂

pristela
14. sep 2012

@lamps ja milujem tieto tvoje nežne tortulienky 😵
@dadka212 oooo, cirkus je bombovyy 😵 😵 😵 askore uzdravenie 😉

@broucek2 páni tie kyticky spolu naaaadherneeee 😵 😵 😵 😵 som si z dovolenim tu prvu foto ulozila pre buduce skopirovanie 😕 😅 😅 😅

@anibas jasne, povedz , že to tak malo byť 😉 😉 😉 ze inak sa to sprejom ani neda 😉 😉 krasne su vsetky !!! a ako robis ten spodny lem /kraj ? super to vypada , uz som to videla na vela tortickach a fakt pekne 😉

pristela
14. sep 2012

inak holky mrkam foto z bojn.zamku , holka mala odčepčenie v krojoch a teda .... nechcela by som mat sobas ani hostinu na zamku, total sa to tam nehodí, teda podla mna 😅

saminka
14. sep 2012

@makinka2 ahojky teda moc diky,perfektni uplne neni,ma chyby ale na druhy muj potahovany dort to jde. Ja premyslela taky nad figurkou zkousela ji i vyrobit ale moc mi to neslo,ja a teda dcerka mame peppu na dennim poradku tak my jsme velke fanynky.mam i super navod na figurku pokud budes mit zajem poslu odkaz na ang.stranky.jinak placatou jsem delala pres folii,obrazek vytiskla a pres folii vkreslila do mmf a pak nuzkama vystrihla. Odstiny barev jsou nic moc,uz jsem si objednala gelovky ;)nikde jsem nemohla sehnat cernou tak jsem byla dost limitovana co vyrobit.no dcerka dort uvidi az zitra tak ma prekvapko;)

yamahafazer
15. sep 2012

@artepf ja som ju miesala tiez len od oka dala som do bielej troska ivory gelovky a miesala a takato my vysla 😀

dakujem vsetykm za paci sa mi 🙂 musim popozerat este vase torticky lebo nestiham

yamahafazer
15. sep 2012

@lamps tieto tvoje kvetove mam strasne rada krasne su 😵 a aku to mas formicku na tie male biele kvetinky?
@anibas krasne su vsetky tri neboj urcite sa bude pacit aj cela nastriekana