Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
28. sep 2012

konecne dokoncena a este dve, jedna na zajtra a jedna na nedelu a vonku taak krasne 😒 . ..

lussy23
28. sep 2012

@mamina1978 krásna tortička aj ten tanierik @pipka tá strašidlová je nádherná, waw. ma ale trochu prekvapilo, že takú chceli pre dievčatká a aj druhá mačičková je veľmi krásna @eliska22 nádherné tortičky
@lucula73 krásna
@salonka1981 krásna tortička . @mia114 krásne dielka, veľmi sa mi páčia Maťko a Kubko
@ladydia nádherné
@dada2007 krásne tortičky aj postavičky
@jper krásna tortička, hlavne ten koník
@monika76 krásne tortičky
@lokalistin krásna minie aj to srdiečko
@janula.h - úžasná žirafka
@petkaa28 parádne tortičky
@njonja krásna

lussy23
28. sep 2012

@miciatko krásnučká

mizulienka
28. sep 2012

@pipka perfektn torticky ta s macickou je na zozranie 😉 a strasidla bojim bojim 😕
@eliska22 perfektna je ta svadobka a tie gulicky, akoze nechapem, ved ako keby ich jedna mater mala 😕 😕

tu pridam moje vcerajsie, jedneho bagra mam este v chladnicke ale je zatial chudatko neodfoteny

lussy23
28. sep 2012

@mizulienka samá Kitina. krásne

lussy23
28. sep 2012

@maca77 krásna @maya30 krásna @mojkokolja krásna @bambula1307 krásnučkí pat a mat @adrika202 jej krásnučká @lamps parádne pivo @ajaku krásna tortička @mia114 úžasná tortička ten snowbord alebo skejbort, nevyznám sa v týchto veciach🙂 @sisix krásnučká @aduskatt krásna tortička

eliska22
28. sep 2012

@mizulienka tá margarétková kitty je úchvatná, akože fakt 😵 😵 😵 už mi tu tie tvoje torty chýbali 😉

eliska22
28. sep 2012

@miciatko sme dve, ja ešte dve musím urobiť 😝

eliska22
28. sep 2012

@dadka212 nádhernéééééééééé jasné že sa podobá, je superné 😉

miciatko
28. sep 2012

@eliska22 ty co robis ja tomas vlacik a este neaku upirsku , to este nemam ani sajnu

eliska22
28. sep 2012

@miciatko ja práve dokončujem jednu bodkovanú, schne mi ešte kvet, potom idem robiť mačičkovú pre dievčatko, mačky už mám hotové a ešte jednu na nedeľu a to netuším akú pre dievčatko k 2 rokom 😝 chcú nejakú peknú kvetinkovú, tak ak máš inšpirácie kľudne pridaj 😀

mizulienka
28. sep 2012

omylom som to poslala 😉

mizulienka
28. sep 2012

@eliska22 dakujem 😉 mala som vcera margaretkovy den 😀 😀

eliska22
28. sep 2012

@mizulienka nádhera, tie margarétky sú ako ozaj 🙂

mimcak
28. sep 2012

oooooo pomoooc prečo sa mi stále v hmote stele robia akoby dierky.Rozvalkám a znova miesim a už 4x dookola a dirky tam mám stále čo je stým už ma to nebaví 🙄 😢

eliska22
28. sep 2012

tak a tietok dve nemajú dokopy ani 3 kilá 😝 je to pre súrodencov 😝 to auto na foto vyzerá bledšie a divne, v skutočnosti sa dá 😀 oni vyslovene chceli takéto autíčko jednoduché 😉

mizulienka
28. sep 2012

@eliska22 perfektne obidve 😉

dada2007
28. sep 2012

babyyyyyyyyyyyy...................ja som jebo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ............mne tá krabica s dinosaurami a vláčikom tomášom padla 5minút pred odovzdaníííííííííííííííím 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 ešte že boli vo vate, lebo by z toho nebolo nič.....fakt.............vláčik a vagon sa zachránili, dvaja bez ujmy a trom sa odlomilo niečo(bud chvost, ústa, alebo a chrbáte ten volán).............ach do čerta.......zakazníčka-bývalá kolegyna, že nevadíííííííí, že oni to doma polepia...navrhla som, že jej ich prerobím a zajtra ráno donesiem-ale že ne, že nech sa nemotám......chcela som aj omoho menej penazí, ale ona ani počuť, že som strávila na tom čas, materiál........o mne bolo do plaču......ruky sa mi triasli a skoro som sa povracala.......od zlosti a bezmocnosti... 😢 ☹ zobrala to športovo, v novembri jej robím tortu, dohodli sme sa že tam jej to zohladním-kedže odmietala peniaze, ktoré som jej vracala......aaaaaaaaach jo......

yamahafazer
28. sep 2012

moje dnesne

yamahafazer
28. sep 2012

@mizulienka to vedierko stymi margaretkami je nadherne ako zive kvetinky 😵 aj ta kitty snimi je super

mia1111
28. sep 2012

@dada2007 - netráp sa, keď sa to dá prilepiť naspäť, to je OK. Iné by bolo, keby Ti celá torta padla 😉 , z toho ja mám vždy strach, že mi padne, ja sa furt klepem, aj keď idem fotiť, aj keď dávam do chladničky 😅 . Nebooooooj, ona si to zlepí a akoby sa nič nestalo 😉

vlada111
28. sep 2012

@mizulienka a margarétky sú krásne 😉

vlada111
28. sep 2012

@mizulienka a ten báger je krásne urobený. A ako ho máš pekne potiahnutý. Kde sú tie časy tých tvojich guľatých, pamätáš? 😉

janula.h
28. sep 2012

žienky po čom kupujete tie biele umelé podložky?? ja som dnes od svojho dodávateľa pozerala a on má tú najväčšiu zdá sa mi že 38 cm za 1,15e

abriela
28. sep 2012

@mizulienka ten bager nema chybu. Mala si vzor - hracku od Miska?

b.janka
28. sep 2012

@mia1111 ďakujem

dm1
28. sep 2012

@janula.h u nas maju 38-cku za 1,92 e

dadka212
28. sep 2012

@eliska22 hrozne sa mi páči tá bielo červená 🙂 aj ja takú musím spraviť 😀 len nájsť obeť 😅

vecernicci
28. sep 2012

holky, mně se tak nechce 😝 mám tenhle týden jen dva dorty, ale o to víc jsem líná 😀 mám dělat jak jinak než zase ovečku, ale tentokrát nějakou normální jako živou 😉

eliska22
28. sep 2012

@dadka212 mne sa obeť prihlásila sama 😀 ja mám tiež rada túto kombináciu a ozaj vieš koľko bodkovaných stúh majú v PK pod pasážou???? som nevedela vybrať farbu 😝