Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucinka
12. okt 2012

@mamina1978 je super... nestresuj... 😉

mamina1978
12. okt 2012

@janula.h @jenie123 @mariann2 @zdenallicka Dakujem vam za povzbudenie, ste vsetky take zlate 😵 , no stale nervozne cakam, kym si pre nu konecne priiiiide!!!!!!! 😢 ☹

janula.h
12. okt 2012

@mamina1978 pozri ak na to neupozorníš nikto nebude vedieť 😉 😉

mamina1978
12. okt 2012

@janula.h 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀

mishulle
12. okt 2012

@mamina1978 je krásná a prostírání může být ledajaké, takže klid

anna35
12. okt 2012

veď je nádherná....

79zuzana
12. okt 2012

@mamina1978 ta tvoja torticka je uplne nadherna, nic nestresuj, krajsiu urcite este nevideli 😉

simasa
12. okt 2012

@mamina1978 naozaj nemusis mat obavy, lebo je velmi pekna, to len Tebe to vadi, lebo si mala inu predstavu, ale nikto iny nevie, ako si to planovala 😉

simasa
12. okt 2012
aduskatt
12. okt 2012

@mamina1978 paradna je🙂

mizulienka
12. okt 2012

@mamina1978 je uplne suprova, nic jej nechyba 😉

miciatko
12. okt 2012

@mamina1978 torticka je krasna a daj vediet co kamoska .. .

mamina1978
12. okt 2012

Dievcataaaaaaa ........!!!!!!!! ...........poculi ste ten rachot vonku............to mne padol kamen zo srdca,lebo torticka sa napriek,, murivu´´ veeeelmi pacila. 😉 🙂 🙂 A kamaratka hned na to, ze ved to vyzera akoby decka s takym vzorom a na nej tacka a na tacke ranajky. Este ze som tam picla ten kusok krajky z vnutra, tak to tak nejak vyzera. 😅
No teraz sa uz aj ja tesiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 DAKUJEEEEEEM VAM VSETKYM za uzasnu podporu, ste tu vsetky veeeeelmi zlate a vzdy pomozete a podporite tu ,ktora to prave potrebuje. Joj .....ako som rada, ze vas tu mam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miciatko
12. okt 2012

@simasa ja asi pojdem .. .

ajka82
12. okt 2012

babule prosim na aku tortu vam vynde coko nad parou z 500g masla? prosiiim surne 😅

dm1
12. okt 2012

@simasa ja tiez planujem prist pozriet ked mi nic do toho nepride

mizulienka
12. okt 2012

@ajka82 neviem presne, tipujem iba, na 26?

emelia
12. okt 2012

Pomooooooooc dievcata co robim zle, moja druha amaterska torta, idem si pripravit kvietky, zenska v obchode mi poradila smartfex ci ako sa to pise, farbu som pridala gelovu Wiltonku a to lepiiiiiiii, ved ani kvietok z toho neurobim....poradte...

mizulienka
12. okt 2012

@emelia nechaj tu hmotu trocha odstat, ona ked je zafarbena a prilis dlho sa v rukach "hnetie" zmakne a lepi sa.

mizulienka
12. okt 2012

@emelia a este ked si urobis lupene, tak ich nechaj chvilocku na podlozke a tak ich zacni stensovat, lebo tiez sa ti budu lepit

muffinka8
12. okt 2012

@emelia nechaj chvilu v sacku odpocinut, prilis si to zohriala rukami. Pripadne si daj gum.rukavice.

emelia
12. okt 2012

@muffinka8 dakujem dakujem
@mizulienka dakujeeeeeem

kym som vam tu pisala, zmudrela ta hmota... 😀 a uz nelepi...normalne som sa vystrasila a som myslela ze bude po peceni...mna taketo hned odradi....

ajka82
12. okt 2012

@mizulienka kujem, ked som pozrela do misy a na maslo, tak mi to aj tak pripadalo 😉 tak este pridadzujem pol davky

pipka
12. okt 2012

@mamina1978 co siii, sak je uzasnaaaaa, normalne tie noviny nemaju chybu 🙂

emelia
12. okt 2012

a vlastne este mam otazocku, kolko dni pred pecenim samotnej torty si mozem pripravit kvietky a podobne srandicky? lebo piect budem az na buducu sobotu, no taka som nažhavená, ze kvety si robim uz dnes a ci sa mi nepokazia 🤐

mizulienka
12. okt 2012

@emelia nepokazia, ja si uz tiez chystam veci na buduci tyzden, lebo mam toho dost...ked to budes mat hotove daj to do sacku alebo pod foliu, aby ti na to nesadal prach.

emelia
12. okt 2012

@mizulienka no super, tak idem na to....dakujem. a ozaj, tieto gelove farby sa mozu pridat aj do cesta ked ho chcem farebne?

aduskatt
12. okt 2012

...zeny, po mojich pataliach s ciernym sprejom som milu tortu fukla na balkon, oblozila seeeeeeecko okolo novinami a fesanda dostala cierny kabatik tam🙂) aspon nemusim 5krat umyvat kuchynu.taaaaaaaaaaak....a ten cierny sprej nie a nie pominat................este stale tam ostalo..

mizulienka
12. okt 2012

@emelia ano, ale nemam odskusane v akych davkach, este som to nerobila

ajka82
12. okt 2012

@pipka prosim ta ty mas dalsiu objednavku na spidermana? 😝 vcera som bola v saratove kupit zaclonu a garnizu do obyvky a tetuska tam v obchode nieco zhanala pre vnucika a vravela, ze maju k tomu este tortu spidermana, ze im nejaka teta slubila ze im urobi... tak si ma hned napadla ty 😀