Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
15. dec 2012

@zuul tortomania.sk (platba dobierkou u kuriera) ale objednat rano, ked chces mat na druhy den doma, lebo potom to bude a zdalsi....alebo peceniehrou.sk byvali rychli, len uz dlhsie som od nich nic nebrala "cez postu"

alenv
15. dec 2012

@florentina budu muset nějakou pořídit.. 😀

lokalistin
15. dec 2012

@sisix skoricove hviezdicky

79zuzana
15. dec 2012

@lussy23 vyzera super, cisto akoby som ju ja robila, a ver mi keby som taku urobila, tak som stastna 🙂 Pekne ti to ide 🙂

ajka82
15. dec 2012

@lussy23 krasna baletka 😵 , mozno jak uz pisali, tie ruky trosku...a ked mas nos a oci v pomere ako teraz, tak su fajn, ked ich zmensis tak aj nos aj ocka treba 😉

alenv
15. dec 2012

tak přidávám dnešní dodělaný a ted už konečně trocha volna 🙂 🙂 a dále přidám tu twilight po jedné 😉 😉 snad vám to tu moc nezahltím 😀 😀 😀

jakelina
15. dec 2012

@alenv mnohem lepší takhle po jedné 😉

florentina
15. dec 2012

@alenv paráda, mnohem lepší na pokoukání!

lokalistin
15. dec 2012

@lussy23 ja by som jej tu suknu dala väcsiu trochu navlnilasparatkom a mozes dat viac vrstiev(ale nechaj si ich vytvrdnut aby sa ti pekne vlnili a stali) telo a hlavu trosku väcsie, vlasy nie take mohutne oci a nos mensie a mas telo na sparatku? lebo sa mi zda,ze ti nejak leti skus ju prepichnut a zloz ju az ked trochu vytvrdne aby bola pekna rovna,ale inac nohy su perfektne to by som ja nedala-ani ruky to u mna len pahyle

zuul
15. dec 2012

@ajka82 dakujem ti, uz som si nasla osobny odber v ba. pojdem tam hned v pondelok. si zlata, dakujem.

ajka82
15. dec 2012

@zuul no ked objdnas v tortomanii, tak hned v ten den si to mozes ist aj vyzdvihnut... alebo si objednavala na dlhych dieloch-ked hej, tak dojdi na kavicku, nebudes daleko od nas 😉

mariann2
15. dec 2012

@florentina odhalila si ma,uz som taku podobnu robila, vymenila som len kvietky za gombicky,ale zamilovala som sa do tej farebnej kombinacie, je taka neokukana, tak preto

zuul
15. dec 2012

@ajka82 dakujem, na palkovicovu si pojdem pre to. dakujem za pozvanie, ale najskor rano k dr. s malym, zasa asi priedusky, takze perny den pred nami bude. 😨

lokalistin
15. dec 2012

@alenv super

sisix
15. dec 2012

pridavam svuj vytvor. Vim, ze neni dokonaly ale snaha byla 😀

simasa
15. dec 2012

Ahojte, prispievam svojou troskou do mlyna a idem citat 🙂

simasa
15. dec 2012

A trocha iny pohlad

mariann2
15. dec 2012

@simasa silvi, krásna, už som sa kochala na fb, máš všetky tieto čísla? požičiavaš ich a potom ti ich vrátia?

simasa
15. dec 2012

@mariann2 Dakujem. Nemam vsetky, tusim od 2 do 5 (nie som si ista a som leniva ist sa pozriet 😅 ) a nulu. Ano poziciavam, ja v prevaznej vacsine peciem len ludom, ktorych poznam, tak sa nebojim. Cudzim by som dala na zalohu.

lokalistin
15. dec 2012

@simasa perfektna kukala som ju na fb a listovala som a po tejto mi naskocila prva fotka tak to je iny rozdiel si sa vycibrila 😀

janula.h
15. dec 2012

@alenv vaaaaaaav ja chcem Edvardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jakelina
15. dec 2012

@simasa moc krásná

jakelina
15. dec 2012

@janula.h však dnes je v televizi, tak se podívej 😀 😀 😀

simasa
15. dec 2012

@lokalistin ze? 😀 Vdaka.

simasa
15. dec 2012

@jakelina Dakujem 🙂

pristela
15. dec 2012

tak holky pridavam dnesneko Mack-a ,ale teda des , hroza a panika , ledva som ho dokoncila , take prditko malé , traslave absolut sa mi to nedalo robit ☹ no hroza , aspon ze uz je fuč 😝

janula.h
15. dec 2012

jedna pracovná so synáčkom 😀 a jedna tohtotýždňová 🙂

79zuzana
15. dec 2012

@pristela perfektny je 🙂 kolko to vazilo?
@simasa tak toto je zas iny level 😉 uzasna je 🙂
@sisix a to akoze co na nom nie je dokonale? vsak vyzera lepsie nez moj ozajstny 😀 😀 😀

janula.h
15. dec 2012

@jakelina haha 😝 :D

mizulienka
15. dec 2012

@lussy23 krasne sa ti podarila tato slecinka, super 😉