Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kristinka.s
16. feb 2013

takze kupit bielu a nafarbit? kolko asi tej hmoty mam kupit na klasicku okruhlu tortu? A hmota K2 je ina ako smartflex? diky mockrat 🙂

janula.h
16. feb 2013

@lamps pre mňa si hrdinka 😵 veď čítala si môj status na Fb? 😉

mima595
16. feb 2013

@janula.h - no hnus....teda....nech si oni skusia urobit tortu...bleeee...... 😝 😝

alenv
16. feb 2013

Ahoj děvčáta tak posílám dorty z tohoto týdne jednu berušku jsem už nefotila, dělala jsem ji potřetí a je prostě jak přes kopírák jen jiné jméno 😀 😀

eliska22
16. feb 2013

@janula.h to sú čo za ľudia toto, u mňa v práci každý chváli a objednáva 😝 ja som priniesla tortu po návrate z materskej ako prískočné a to som asi nemala robiť, teraz nemám pokoj 😀 😀 😀 ale nie som rada, že im chutilo 🙂

zuzana92101
16. feb 2013

@dadka212 ja mam rocnu, ta je na mne stale prisata, tak vkuse musim dojcit a potom mam skoro 5 rocneho. Ten sa sice zahra sam krasne, ale tiez vyzaduje, aby sa mu niekto venoval.

eliska22
16. feb 2013

@alenv krásnučké všetky a ako si robila tie stromy, tam kde máš toho krtka ?

alenv
16. feb 2013

@eliska22 no ty jsem trochu odflákla no 😀 ale už jsem pospíchala.. je to jenom tou špičatou kostící, vyválela jsem jehlan a od spoda tou jehlicí jakoby táhla.. kdybych to dělala pomalu zcela jistě by to vypadalo lépe

jakelina
16. feb 2013

@alenv krásné, mě zaujala ta tužka co má krtek, jaký má vzor 😲 😲 😲

alenv
16. feb 2013

@jakelina to je svíčka 😀 😀 to tam chtěli a tyhle svíčky jsem kupovala v Kauflandu v takové sadě

jakelina
16. feb 2013

@alenv aha, já právě uvažuju, jak jsi to udělala, takový vzor 😀 😀 😀

zsuzsu
16. feb 2013

Moja oneskorena Valentinska :D nemala som moc casu a chcela som vyskusat kreslit na tortu , tak preto iba dnes. Ale ako mne len ruky triasliiiiiiii no hotova pohroma, a pritom medovnicky zdobim v pohode. Ale asi ze to na torte bola premiera. Troska prehnane plna ale som sa vyblaznila troska :D inak coko korpus a biely parizak s mascarpone a jahodamy .

sweetsuzi
16. feb 2013

Dievcata prosim poradte chcem malemu urobit tortu Spongeboba na narodky, doteraz som robila MMF ale chcem mat pekne farby tak kupim hotovu potahovku. Neviem sa rozhodnut medzi Smartflex, white icing a K2 - nebudem nic extra modelovat - klasika obdlznik - ktora je podla vas najvhodnejsia? Velka vdaka za odpovede 😉

dada2007
16. feb 2013

ahojte.......tento víkend len tieto dve 😉 pááá

zuzana92101
16. feb 2013

@dada2007 krasne a obidve sladke ruzove 😉

dada2007
16. feb 2013

@zuzana92101 aňoooooooooo...........dievčatkovskééééééééé 😵 😵 😵 😵

lifinka
16. feb 2013

@cabalkova krásný dortík, já používám piping gel, ale dělá to samé....

mrka2
16. feb 2013

@1zaza uzasne torticky, Masa je roztomila!!! vsetko mas tip top! 😵 😵 😵

mizulienka
16. feb 2013

@lamps to uz fakt ludia nie su normalni, ked si myslia taketo veci, ked si dieta adoptujes 😕 😕
aj ja si myslim, ze to je krasna vec, ktoru treba obdivovat....moja kamaratka ma 2 adoptovane deti a ludia ju ohovarali, ze pani primarova si nechce pokazit postavu, tak si radsej deti adoptuje, je to strasne, oni maju 1 chlapceka svojho ale potom sa im uz nedarilo otehotniet, tak to vyriesili takto.

alenv
16. feb 2013

@jakelina no pěkný by byl 😀 ale to by teda byla piplačka 😀

dadka212
16. feb 2013

@zuzana92101 ach ja som kojenie neznášala 😅 jedného som odtrhla v roku a druhú v dvoch rokoch....pre mňa to bolo utrpenie, teda už keď boli starší, každú pol hodinu zavesení na mne och 😝
@kristinka.s teoreticky ti bude stačiť 700gramov, ale len na potiahnutie ak chceš aj niečo navyše radšej by som brala to balenie 1,4kg....
@sweetsuzi no ja som zarytá smartflexáčka 😅

mizulienka
16. feb 2013

@vlada111 Vladi, dakujem 😉

zuzana92101
16. feb 2013

@dadka212 ja kojim rada, len ako pises, je to take, ze stale mam malu na prsku, lebo to ma aj miesto dudlika. Aj teraz ju mam v nosici a zaspava mi...inac by som tu nesedela, to mam jediny klud, ked zaspava a ja sedim pred pc na fitlopte. 🙂
Len ked robim torty, tak niekedy je aj plac, lebo nechape, ze musim donatierat tortu, alebo ked valkam potah, tak to nemozem len tak nechat 😝 .

anibas
16. feb 2013

@sweetsuzi v tomto poradí
1. Smartflex
2. WI
.
.
.
.
10. K2
😀 😀 😀 😀

vlada111
16. feb 2013

@1zaza torty máš krásne, fakt do detailov vypracované. Hodnotná práca 😉

vlada111
16. feb 2013

@dadka212 ty kúzelníčka, krásne 😉

miciatko
16. feb 2013

idu slovenske torty ,kukajte 😀 😀 😀 😀

reruna
16. feb 2013

@dadka212 nádherná orchidej a prosímtě, jakou červenou barvu použilas na té křtinové pro Vivien?

1zaza
16. feb 2013

@vlada111 ďakujem 🙂

hejdita
16. feb 2013

tak moja dnešná 🙂