Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alenv
3. mar 2013

AHoj děvčata prosím potřebuji pomoc.. dělám na víkend svatebák a ještě k tomu ovocnej s tranferem.. prosím jak dopředu si mohu udělat ten ovocný, který bude lehce přelitý želatinou? Když ho udělám už ve středu stane se s ním něco do soboty? Co udělá to ovoce?? Nikdy jsem to nedělala... nebo je fakt nutné to udělat třeba den předem? Díky moc za rady

elamaslakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tweetinka.co
3. mar 2013

@macamac ano, dnes sme mali krstinky..

vlada111
3. mar 2013

@daducha no krása ako vždy. A ešte k tomu pri takom počte 😝

kader
3. mar 2013

Ahojky, zdravim všechny. Tak se můžu konečně zařadit do této kategorie, protože jsem poprvé v životě udelala dort, potažený marcipánem a zdobený, pro mého milovaného chlapečka k 2-narozeninám. A to prosím pěkně všechno sama 🙂
Tak snad se mi povedou vložit přímo sem fotečky 🙂

elamaslakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambula1307
3. mar 2013

@kader juuj ten je kraaasny sikulkaaaaa 😉

kader
3. mar 2013

Jsem se taaaakhle moc snažila a snaha se vyplatila, protože z dortu byla úplně největší radost. A to je pro mě důležité! 😀

kader
3. mar 2013

A taková ta radost byla

njonja
3. mar 2013

Dievcata , priadavam len rychlo moje tortuchy a idem spaaat. Ten Mickey je pre mojho maleho anielika k narodeninam🙂 Som spravila Motto Mickeyho party, posila kostymi a tak. ktora chcete vidiet viac- kuk moj album🙂

mrka2
3. mar 2013

@njonja úúúžasnéééé 😵 😵 😵 aj torticka, aj syncek a aj ty 🙂

mrka2
3. mar 2013

coze?? toto je tvoja prva torta? tak to ti fakt skladam klobuk dole! sikovnica! a maly je zlatucky, ako sa tesi 😵 😵 🙂

zuzana92101
4. mar 2013

@bambula1307 mne sa praveze velmi paci, aj mi pride ako tulipan ma byt, podla mna sa ti super podaril, zbytocna skromnost 😉

zuzana92101
4. mar 2013

dobojovane a ide sa spat...konecneee

zuzana92101
4. mar 2013

@njonja uzasna torticka, normalne sanku zberam zo zeme 😉

sticker
4. mar 2013

@bambula1307 Ten tulipán je super, veď ani v záhradke nie sú všetky krásne rovnomerné a narcisy... obidva sú moje najobľúbenejšie kvety, takže som tu ochkala 😅 😀

sticker
4. mar 2013

@njonja S tým nožom fakt dobrá fotka 😀

eliska22
4. mar 2013

@njonja peckovééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵

muffinka8
4. mar 2013

@kader parádna je 🙂

mizulienka
4. mar 2013

@zuzana92101 krasna

@njonja perfektna, ze aky 3D mickey, to som este nevidela 😉

lifinka
4. mar 2013

@jakelina Maruš, tak roláda se povedla, tak jsem ráda, díky moc🙂

jakelina
4. mar 2013

@njonja suprové fotky a dort boží. 😉

@zuzana92101 krásná

zuzana92101
4. mar 2013

dievcence, nemate nahodou nejaku inspiraciu na spolocnu torticku pre muza a zenu k narodeninam? dakujem za kazdy napad 😉

lubi22
4. mar 2013

@njonja - uzasne, torta, party, vy dvaja, tak si predstavujem tip top narodeninkovu oslavu 😵

lawli
4. mar 2013

moja dnešná rýchlovka, taká minitortička - 2,7kg 🙂

njonja
4. mar 2013

@zuzana92101 naherna torticka! Taka cista praca🙂 Ja take mozem! a dakujem🙂
@jakelina, @mizulienka, @mrka2, @lubi22, @eliska22, @sticker Dakujem🙂 Uz budem mat dufam viac casu sem chodit, lebo tato oslava mi dala casovo dost zabrat🙂 Idem vas dnes pocitat dozadu trosku!

jakelina
4. mar 2013

@njonja a kdo ti dělal konstrukci, fakt úžasný dort, můžeš být na sebe pyšná.

jakelina
4. mar 2013

Moje Kittynka

janula.h
4. mar 2013

@njonja waw!! pozerám že máme rovnako staré deti 🙂 torta šialenáááááááá želáme všetučko naaaaaaj 🙂 môj chcel našťastie iba formulu 😀

sticker
4. mar 2013

@jakelina Peknú abecedu máš 🙂 A to krásne meno oslávenkyne... 😅 🙂